Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Heroes of Might And Magic V


ferii

Recommended Posts

Antiair1989
vazz , mit találtam én tongue.gif ha minden igaz akkor 19-én jön a demóóóóó . remélem igaz a hír . ááááá de várom már a 19-ét cool.gif

jan vagy feb?

Link to comment
Share on other sites

ferii
jan vagy feb?

ha minden igaz január

Link to comment
Share on other sites

slima
ha minden igaz január

Demótidenekem biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.giftongue.gifwink.gif

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Még a régebbi részekkel toltam sokat ( 1 volt a kedvencem biggrin.gif ) a három nem indult el ( sad.gif ) a 4 az valami borzalmas lett , de íme itt az 5 remélem nagyon ütõs gém lesz. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

slima
Még a régebbi részekkel toltam sokat ( 1 volt a kedvencem biggrin.gif ) a három nem indult el ( sad.gif ) a 4 az valami borzalmas lett , de íme itt az 5 remélem nagyon ütõs gém lesz. smile.gif

A 3 a legjobb, de a negyedik részt tényleg eltolták. Az elég ratyi lett tongue.gifwink.gif

Link to comment
Share on other sites

ferii
A 3 a legjobb, de a negyedik részt tényleg eltolták. Az elég ratyi lett tongue.gifwink.gif

a 3 valami eszméletlen jó lett szerintem cool.gif a 4 viszont nem lett valami jó , sõt szerintem az eddigi legrosszabb Heroes rész ( az eggyel még nem játszottam , de szerintem za is jobb lehet nála rolleyes.gif ) . na de már nem kell túl sokat várni a Heroes V megjelenéséig ( 06.02.21 ) , hát én sok szeretettel várom rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

hejnekem

ja H4 tényleg ratyi ,de a H3-al sokat játszottam és a H5-öt is várom fõleg h magyarul is lesz alapból és 3D-és az egész biggrin.gif király lesz!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ferii

holnap jön ez a demó féleség laugh.gif de várom már...

Link to comment
Share on other sites

budz

Remélem bejutok a bétára !!

Link to comment
Share on other sites

TheProGamer

Nah emberek elindult az Open Beta. Viszont egy kis bibi van. Hogy csak Gamespy subscribe-al lehet egyenlõre hozzájutni. sad.gif Viszont nem kell félni 3 napon belül elérhetõvé teszik a nem elõfizetõknek is. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ferii

király ! biggrin.gif 3 napot még kibirom , de többet már nem laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Santata

Aki esetleg le tudta szedni mert volt elõfizuja vagy vmi hasonló az rakjon már be shotikat...

Link to comment
Share on other sites

ferii
Aki esetleg le tudta szedni mert volt elõfizuja vagy vmi hasonló az rakjon már be shotikat...

sajnos nem tudtam letölteni , de már csak 2 nap van hátra laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

sF_Alastor

Én inkább megvárom a teljest, nehogy ne tetszen a béta és ezért ne játszak késõbb a full verzióval smile.gif.

Link to comment
Share on other sites

ferii
Én inkább megvárom a teljest, nehogy ne tetszen a béta és ezért ne játszak késõbb a full verzióval smile.gif.

én meg így voltam a PES 5-tel. sokat játszottam a demójával , és a teljesel pedig nagyon keveset . remélem nem fogok így járni a Heroes V-tel is rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

HUN_Rocky

A bétára hol lehet jelentkezni?

Link to comment
Share on other sites

ferii

ha van FilePlanet-es hozzáférésed vagy mid laugh.gif , akkor már töltheted is . viszont már csak napok választanak el attól hogy mindenki számára elérhetõk legyenek

Link to comment
Share on other sites

kenderellentengernagy

Szal, honnan és mikor lehet tölteni a gamma demoját, a gépigényrõl van vmi info, mert ahogy a képeket elnéztem....azért kell majd neki a vas sztem!HEROES FOREVER! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

elek730310
Szal, honnan és mikor lehet tölteni a gamma demoját, a gépigényrõl van vmi info, mert ahogy a képeket elnéztem....azért kell majd neki a vas sztem!HEROES FOREVER! biggrin.gif

Hello állitolag péntektõl teljesen publikus a béta, utána lényegébe mindenhonnan, a gépigény egyenlõre ismeretlen . wink.gif Remélem nem lövik fel az egekbe!

Link to comment
Share on other sites

ferii
Hello állitolag péntektõl teljesen publikus a béta, utána lényegébe mindenhonnan, a gépigény egyenlõre ismeretlen . wink.gif Remélem nem lövik fel az egekbe!

nem csütörtöktõl lehet letölteni majd a bétát ? blink.gif én pedig úgy tudtam hogy csütörtöktõl lehet majd letölteni . remélem nekem van igazam laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

endy
nem csütörtöktõl lehet letölteni majd a bétát ? blink.gif én pedig úgy tudtam hogy csütörtöktõl lehet majd letölteni . remélem nekem van igazam laugh.gif

Én meg remélem hogy már mától lehet szedni! biggrin.gif Mondjuk úgy este 6-ól indulna meg a public beta teszt annak nagyon tudnék örülni! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

ferii
Én meg remélem hogy már mától lehet szedni! biggrin.gif Mondjuk úgy este 6-ól indulna meg a public beta teszt annak nagyon tudnék örülni! biggrin.gif

annak én is örülnék cool.gif

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

Már nagyon várom énis, iszonyat jó játék lesz az biztos. rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

ZZoollii

Nem tudjátok véletlen mikor jelenik meg teljesen publikusan a heroes V bétája???

Link to comment
Share on other sites

ferii
Nem tudjátok véletlen mikor jelenik meg teljesen publikusan a heroes V bétája???

asszem holnap wink.gifcool.gifrolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...