Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Játékzenék


Censer

Recommended Posts

Zangetas

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Enkidu

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Enkidu

dhM2YE8mRyI&list

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
skyeu67

rePiKXyrwRE



Az egyik legszebb MMO login theme a Gon frakció zene betétje a B&S-ban.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
kaszman1

Most jutott a fülembe, hogy európában turnézik a Videogames Live :wub:

Mostanság angolszász vidéken koncerteznek, de November 16-án Pesten is megállnak. Én nagyon szeretnék eljutni rá, ha sikerül páromat rávenni akkor lezsírozom a szabit is melóban. Áááá, egy Skyrim fõcímdal élõben, :rolleyes: , hogy a többirõl ne is beszéljek.

fEsbA8EBbos

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Zangetas

BYOoCzNYEAM



nem a megszokott stílus az elfekhez de nekem tetszik :)
Link to comment
Share on other sites

Cori

BYOoCzNYEAM

nem a megszokott stílus az elfekhez de nekem tetszik :)

csak legyen legalább olyan jó mint az 5, sok pályával! már örülök, de persze a 3 szintnek örülnék a legjobban, de azt nem hiszem, h elérik.

a zene érdekes, tényleg nem szokványos, de jó ez.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Rokai140

Aki szereti a metált, az hallgassa meg a Guilty Gear soundtrackjét. Vagy az X2, vagy az Xrd-ét.

25RvKIBKxuY

Link to comment
Share on other sites

wolfman8

Most jutott a fülembe, hogy európában turnézik a Videogames Live :wub:

Mostanság angolszász vidéken koncerteznek, de November 16-án Pesten is megállnak. Én nagyon szeretnék eljutni rá, ha sikerül páromat rávenni akkor lezsírozom a szabit is melóban. Áááá, egy Skyrim fõcímdal élõben, :rolleyes: , hogy a többirõl ne is beszéljek.

Az a bajom ezzel a zenés táncos mulatsággal, hogy 80%-ban ku..ára nem az én ízlésemnek megfelelõ zenéket tolják. Annyi játék van ami üvölt hogy egy ilyen nagyzenekari élõ elõadáson keltsék életre a dalaikat, erre olyan fos g.ci játékok zenéivel ku..ák tele, mint Mario (mert a kib..zott Mario sosem maradhat el), meg õsrégi oldalnézetes ugrálós hülyeségek, meg láttam már nagyrészint manga ugrálós balf@szságokat is, hát ember nem tudom hogy tudja élvezni!!?? :(

Ott a Hitman, Total War részek, Assassins Creed zenék, Brothers - Tales of Two sons, Dishonored, Enclave, Prince of Persia de még nagyon hosszan sorolhatnám, de ez valahogy sosem kerül megzenésítésre. Nagy örömmel indítom el ezeket a videókat, a vége mindig za hogy beletekergetek és mérgesen kikapcsolom. :(

Link to comment
Share on other sites

Rokai140

Szerintem azért játszanak inkább Mario meg Castlevania meg hasonlókat, mert azok eredetileg nem szimfonikus zenekarra lettek írva. Nem ismerem igazán azoknak a játékoknak a soundtrackjét, amiket írtál, de gondolom ilyen nagyon "epikus" mindegyik. Olyan zenéknél nincs sok különbség ha meghallgatod játék közben, meg ha eljátssza neked a zenekar.

Másrészrõl egy egyszerûbb, kevesebb hangszerre írt zenénél, mint pl. Mario és társai, sokkal nagyobb teret kap a zenekar a variálásra, sokkal érdekesebb az áthangszerelése.

Link to comment
Share on other sites

Enkidu

s4p7CiRhgDI

Link to comment
Share on other sites

wolfman8

Szerintem azért játszanak inkább Mario meg Castlevania meg hasonlókat, mert azok eredetileg nem szimfonikus zenekarra lettek írva.

Na de azért a Mario féle prüttyögést ne akarják már megszinfónikusítani!!! 8bit-es zenét átírják hegedûre, meg zongorára, engem kifejezetten nem szórakoztat, inkább zavar. Egy alapvetõen zenekari mû élõben hallgatása is iszonyat jó tud lenni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Cori

:wub:

utZZpP73eZg

ilyen éneklős cuccot más játék is nyomathatna, mert baromi jó (igen tudom, pippin énekelt hasonlót a király visszatérben de akkor is.... )

AgYxMVRtJr4

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
kaszman1

Most ez megy fõleg nosztalgiából

H9X1DmaQBdM

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Enkidu

Kis válogatás

A9Vui0VduJg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Enkidu

Dragon Age Inquisition Trespasser

EhIO6947bbM

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Leon121

:bliss:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
HD2

Hibátlan ambient.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
DarkSl4yer

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
moody

Good old times. Az egyik legszebb ost amit MMOba hallottam.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Két kedvenc trackem a NieR-ből, mondjuk kicsit endgame témák, szóval Hori, fordulj el :D)

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
kaszman1

Abszolút kedvenc lett. Amint kinn az OST megy telóra/Spotify playlistre. Minden játékindításkor ottragadok a főmenüben:wub:

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Cori

Akárhányszor meghallom, előtőr belőlem a "rakjuk újra a HL2-t" érzés... nagyon hangulatos soundtrackje van a játéknak, imádom. 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...