Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Psp


trut

Recommended Posts

gigawatt

Szevasz Bubuyod! :D Én szívesen dumálok pspről ha akarsz!

Link to comment
Share on other sites

Bubuyod

ok köszi....!!! :lol: én most nyomom a WRC rallyt B)

Link to comment
Share on other sites

gigawatt

És jóóóó? :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

dracula04

40-45k?Bazz,azt hittem,hogy még mindig 60-70 körül mozog.Ha nem kéne gépet fejlesszek,akkor vennék agyet.Még pénz is lenne rá. :sad::smile:

Link to comment
Share on other sites

Bubuyod
:sad: ez gez.... igen nagfyon joo a WRC rally B)
Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

OKOK..ha kibirod odáig... B)

Lehet aztán mégis lesz rá pénz, aztán én is veszek...de csak 30% az esély rá... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Bubuyod

a maradékot kifizetem ne sirjááá!!! :smile:

Link to comment
Share on other sites

gigawatt

ki tudna mondani pár jó játékot? B)

Link to comment
Share on other sites

Bubuyod

én...WRC rally meg GTA meg tony Hawk :smile:

Link to comment
Share on other sites

Mindcontrol

Apámmal megegyeztünk h karácsonyra lehet h kaphatok eggyet B) PS 2-es játékok futnak rajta?

nekem 1 hónapja van...de mivel 2.5 nem mennek a tört játékok..zenehallgatáshoz tul nagy ráadásul a füllhagato amit adnak hozzá ha pl a faterod hangosat fingik a nappaliban már nem hallasz semmit...szal nagyon halk...joo képnézegetsés meg film meg adathordozo meg annyi..játéra nincs pénzem..szal én full megbántam h megvettem..pedig az enyém Giga pack... :sad:

Cartnem igen lehet..egyzsreűen másoldd be a photo mappába a szöveget és menni fog... :smile:

Akkor most megbántad vagy megérte? :blink: És ha csak 1.5-ön futnak az illegális játékok akkor a boltba mit árulnak? :blink:

Link to comment
Share on other sites

trut

1.52-t árulnak. A többit megoldjuk, ha megvan. Fordulj hozzám.

Link to comment
Share on other sites

Bubuyod

lehet még kapni 1.5-t de használtan....de majd kijön a chip PSPre és kész...akkor menni fognak a tört gamek :wink:

amugy meg nem báántam meg...főleg most h befektetem az első gamemre WRC nagyon joo B)

Link to comment
Share on other sites

gigawatt

lehet még kapni 1.5-t de használtan....de majd kijön a chip PSPre és kész...akkor menni fognak a tört gamek :wink:

amugy meg nem báántam meg...főleg most h befektetem az első gamemre WRC nagyon joo B)

Én úgy hallottam hogy, ez a modchip sem lesz veszéjtelen.. <_< Amúgy meg ha ennyire jónak tartod a wrct

akkor miért nem írsz egy cikket a pspklubbon? Én kiváncsi lennék rá. :D :D B)

Link to comment
Share on other sites

Bubuyod
:smile: mert nincs kedvem meg energiám..!!!! de amugy lehet h megprobálkozok vele!! köszi a tippet!! a chip kockázatárol én eggyelőre semmit nem tok de sztem nem lessz gáz...ha mégis akkor bukta...akkoir eladom a PSPmet és veszek egy használt 1.5-set :wink:
Link to comment
Share on other sites

Mindcontrol

Bubuyod-nak küldtem egy e-mailt amivel meg lehet oldani ezt a problémát :smile: Nemtom h wareznek számít de az elővigyázatosság kedvéért nem mondom :smile:

lehet még kapni 1.5-t de használtan....de majd kijön a chip PSPre és kész...akkor menni fognak a tört gamek :wink:

amugy meg nem báántam meg...főleg most h befektetem az első gamemre WRC nagyon joo B)

Őszintén bevalljam engem a GTA Liberty City Stories érdekel legjobban. Utána a Splinter Cell és a PoP. No meg az NFS Rivals. Azé jönnek ki jó játékok is. (No meg a WRC is jó lehet :smile: )

Én úgy hallottam hogy, ez a modchip sem lesz veszéjtelen.. <_< Amúgy meg ha ennyire jónak tartod a wrct

akkor miért nem írsz egy cikket a pspklubbon? Én kiváncsi lennék rá. :D :D B)

PSP klub? Annak van honlappja mert szívesen megnézném :smile: Találtam egy honlapot ahonnan piszok olcsón lehet rendelni :wink:

Link to comment
Share on other sites

Bubuyod

köszi olvastam Őket...de nem tom h hányszor hallottad e már vagy én mondtam e h csak 2.00-ás PSPt leet 1.5-re downradgelni..szal én nem tom mert nekem 2.5-ös van-...

de azért kössz a levelekt(az oldalt meg ismertem de azér kössz) :smile:

Link to comment
Share on other sites

Mindcontrol

Azt lehet látni a PSP dobozán h hányas verzió? Írják valahol? Ja most láttam egy akciót ahol az alapcsomag 55.000 FT. Vagy érdemesebb Value Pack-ot venni? Mer láttam egy honlapon ahol 68.000 FT a Giga Pack. Az lehet h illegális?

Link to comment
Share on other sites

Bubuyod

dehis...de ha Giga packot veszel akkor vedd már meg az 576-ban mert ott is 68 k és ott biztos lehetsz abban h minden tiszta :smile: vagy ha warezolni akarsz akkor vegyél egy használt 1.5-set :smile:

Link to comment
Share on other sites

Mindcontrol

dehis...de ha Giga packot veszel akkor vedd már meg az 576-ban mert ott is 68 k és ott biztos lehetsz abban h minden tiszta :smile: vagy ha warezolni akarsz akkor vegyél egy használt 1.5-set :smile:

Oksa. Mind1. Ez a honlap is tiszta. Gamestore. Ha meg nem fel lehet őket jelenteni >:D. 1000 FT a szállítási kölstég és max 3 nap amíg kihozzák.Király. 1.52-es verzó.Felnyomom 2.0-ásra és downgrade-elem B) Király(Csak legyen elég pénz :tongue: )

Link to comment
Share on other sites

Bubuyod

hát csak sikerüljön...nem olyan könnyü ám :wink:

Link to comment
Share on other sites

gigawatt

Hello mindenki! Ma végre megkaptam a lovét a pspre. :lol: :lol: Azt szeretném kérdezni hogy hol lehet a legeslegolcsóban venni? Fontos lenne hogy minnél előbb válaszoljatok.

Link to comment
Share on other sites

Bubuyod

hát.... Giga packot már csak pár helyen kaphacc az 576-ban pl nem.... de vannak még helyek ahol olcso és van Giga pack....

amugy EZT és EZT ajánlom kedves fi :wink: gyelmedbe...én az utobbinál vettem a PSP giga packomat 60 k-ért :wink:

Link to comment
Share on other sites

gigawatt

hát.... Giga packot már csak pár helyen kaphacc az 576-ban pl nem.... de vannak még helyek ahol olcso és van Giga pack....

amugy EZT és EZT ajánlom kedves fi :wink: gyelmedbe...én az utobbinál vettem a PSP giga packomat 60 k-ért :wink:

Kósz, de nekem value pack kéne és a konzol studioban már nincs.

Link to comment
Share on other sites

Bubuyod

okok.....Volue pack.... nem tom

Link to comment
Share on other sites

gigawatt

okok.....Volue pack.... nem tom

Amúgy Bubuyod, miért nem vagy soha bejelentkezve az msnen? :huh: Vagy csak letiltottál valamiért? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...