Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Silkroad Online


Horakme

Recommended Posts

SikAllaT

A 200bandit bowman is igen érdekes!

A mapos nekem csak 1 nap volt smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Blackheart
Én most szenvedek az op. mappos küldetéssel, az elõbb fejeztem be a sima és archeres gyilkolóst. Eddig megvan 3... És még mindíg 15-ös vagyok sleep.gif"...

én ma este leszek 16 biggrin.gif me a mappos questel kaptam 50%-nyi xp-t, és 20-on áltam biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Horakme
A 200bandit bowman is igen érdekes!

A mapos nekem csak 1 nap volt smile.gif

Azt is megkell csinálnom. Nem tudsz egy jó helyet ahol sok van belõlük?

Link to comment
Share on other sites

thebigiron
Azt is megkell csinálnom. Nem tudsz egy jó helyet ahol sok van belõlük?

Csak egy hely van ahol találsz bowmanokat . A térkép közepén lévõ hegy lábánál vannak. De este érdemes csinálni mert mindenki ott van .

Link to comment
Share on other sites

Cid

késõbb sokkal durvább questek vannak, pl lekell ölni 600 Chajkit, meg 200 izét összekell szedni, a sivatagbeli nemtommilyen ghostoktól, és kb minden 10edik ad!

viszont megéri csinálni, mert egy csomó exp-t adnak

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT
Azt is megkell csinálnom. Nem tudsz egy jó helyet ahol sok van belõlük?

Én ITT csináltam!Kevesen vannak és rengeteg bowman.

A bowman az nem archer!

Link to comment
Share on other sites

thebigiron
Én ITT csináltam!Kevesen vannak és rengeteg bowman.

A bowman az nem archer!

Oda nem jönnek le a tigrisek? Mert a fort baloldalán van ám minden fekete fehér is . Egyéb ként meg igen eléggé elírták a quest feledatot elõször én is öltem nagyban az archereket. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Zero00

A völgy felõl, keletrõl nincsenek tigrisek, és ott is van pár bowmen.

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

Ott keressétek a bowmeneket.Máshol nem találtam nagy mennyiségbe.

Ha lejjebb mentek az úton ott tigrisek vannak, de ahol jelöltem ott csak bowman meg 1-2 bandit.

Újabb 2 sikeres trade smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

játszom nagyon tetszik,az a betüs szerveren vagyok,bottal,ami gondolom valami varázslóféle lehet.Rájöttem a skillosztásra nagyon sunyi biggrin.gif

egy kérdés:Ittm indig ekkora lagg van,továbbra is ilyen lesz?

Link to comment
Share on other sites

thebigiron

játszom nagyon tetszik,az a betüs szerveren vagyok,bottal,ami gondolom valami varázslóféle lehet.Rájöttem a skillosztásra nagyon sunyi biggrin.gif

egy kérdés:Ittm indig ekkora lagg van,továbbra is ilyen lesz?

Nincs varázsló a játékban s43.gif

Mindenki használhat varászlatokat, a legtöbb mondjuk a fegyvert erõsíti. Kevés a sima varázslat sajna. Tehát szinte mindig közel harc lesz. A lagg meg csak igazából a kezdõ városban van. Ha nem akarsz laggolni fejlõdj gyorsan és térj át a második szigetre s43.gif rögtön érezhetõ a különbség.

Ja és még csak azt akarom kérdezni hogy valaki volt már az elsõ szigeten lévõ katakombában?

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT
Nincs varázsló a játékban s43.gif

Mindenki használhat varászlatokat, a legtöbb mondjuk a fegyvert erõsíti. Kevés a sima varázslat sajna. Tehát szinte mindig közel harc lesz. A lagg meg csak igazából a kezdõ városban van. Ha nem akarsz laggolni fejlõdj gyorsan és térj át a második szigetre s43.gif rögtön érezhetõ a különbség.

Ja és még csak azt akarom kérdezni hogy valaki volt már az elsõ szigeten lévõ katakombában?

Hát nekem a második városban is frankón lagzik.

Ott meg még veszélyesebb mert ott meg tudnak illatanyagatni.

Melyik katakombára gondolsz? Ami a jobb felsö sarokban van?

Mert ott 2 golem öriz egy kaput.Kicsit szivósak, de nem vészes.Aztán a kapu zárva sad.gif

Link to comment
Share on other sites

thebigiron

Melyik katakombára gondolsz? Ami a jobb felsö sarokban van?

Mert ott 2 golem öriz egy kaput.Kicsit szivósak, de nem vészes.Aztán a kapu zárva sad.gif

Komoly hogy zárva ,van tök durva . El sem hiszem , de mért nincs nyitva?

Link to comment
Share on other sites

Gyu
játszom nagyon tetszik,az a betüs szerveren vagyok,bottal,ami gondolom valami varázslóféle lehet.Rájöttem a skillosztásra nagyon sunyi biggrin.gif

egy kérdés:Ittm indig ekkora lagg van,továbbra is ilyen lesz?

Én amiatt nem játszom... néha a szerver be sem enged....

Link to comment
Share on other sites

Cid
Komoly hogy zárva ,van tök durva . El sem hiszem , de mért nincs nyitva?

majd egy updatel biztos eztis megcsinálják!

Link to comment
Share on other sites

thebigiron
Én amiatt nem játszom... néha a szerver be sem enged....

Beenged az csak probálkozni kell. Egyébként arra gondolsz amikor azt írja ki, hogy Disconnecting from the server és egy választási lehetõség Confirmation. De egyébként tényleg durva hogy hétköznap is csak 10 után lehet normálisan játszani sad.gif de a legrosszab amikor laggol ,hogy a varázslat ideje megy akkor is amikor áll a játék s43.gif , dehát már megszoktam. Egy kérdés ez tényleg csak béta?

Link to comment
Share on other sites

thebigiron
majd egy updatel biztos eztis megcsinálják!

Ja kösz, pont ma updatelt fél óráig bár nem vettem észre változást.

Link to comment
Share on other sites

Cid
Beenged az csak probálkozni kell. Egyébként arra gondolsz amikor azt írja ki, hogy Disconnecting from the server és egy választási lehetõség Confirmation. De egyébként tényleg durva hogy hétköznap is csak 10 után lehet normálisan játszani sad.gif de a legrosszab amikor laggol ,hogy a varázslat ideje megy akkor is amikor áll a játék s43.gif , dehát már megszoktam. Egy kérdés ez tényleg csak béta?

nekem elsõre beszokott általába engedni!

régen nagyonfosvolt amig csak 1 server volt, akkor tényleg alig lehetett feljutni de mostmár jó! csak nelenne annyira lagos!

igen nov 29ig,(legalábbis eztírták) béta!

de aztis írták, hogy a béta karikat már nemfogják törölni, ugyhogy emiatt nemkell aggódni!

Link to comment
Share on other sites

Tomikaa18

Engem mindig beenged elsõre 1x volt olyan hogy egymás után kiirta hogy Disconnect ... server. De utána beengedett és kb 5x haltam lagg miatt.

Elkezdtem verni a tigrist megált mire visszajött a laggból meghaltam, tök örültem, kiis léptem és azt mondtam ide nemjövök vissza az 5. halás után. De mégis csak visszajöttem, mert megkellett csinálni a guildalapítást, amibe énis beszáltam 50k-val, szóval visszatértem 4-5 óra mulva.

A game meg igen béta még, és remélem nemfogják törölni a karikat, mert akkor megõrülök ha újra kell kezdeni...

Link to comment
Share on other sites

Tomikaa18

Tegnap nekem csak 5 percet frissített, de neked "thebigiron" lehet azért frissített fél órát mert lassabb a net, de nem is az a lényeg hogy ma is frissített vmit, 3 mp-ig, mi lehetett az szerintetek? A frissítéseket nem írják ki hogy miket frissít? Ha igen légyszi írjátok le, mert én nemtudok angolul: tongue.gif

Elõre is köszi.

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT
Engem mindig beenged elsõre 1x volt olyan hogy egymás után kiirta hogy Disconnect ... server. De utána beengedett és kb 5x haltam lagg miatt.

Elkezdtem verni a tigrist megált mire visszajött a laggból meghaltam, tök örültem, kiis léptem és azt mondtam ide nemjövök vissza az 5. halás után. De mégis csak visszajöttem, mert megkellett csinálni a guildalapítást, amibe énis beszáltam 50k-val, szóval visszatértem 4-5 óra mulva.

A game meg igen béta még, és remélem nemfogják törölni a karikat, mert akkor megõrülök ha újra kell kezdeni...

Van egy jó tanácsom lag ellen.

Ha sokat jáccol megszokod hogy milyen gyorsan megy le az életed mikor ütnek.

Ha észreveszed hogy nem mozdulsz, azonnal nyomkodd a HP potiont.A skilleket meg továbbra is használd!

Mikor elmúlik a lag, a szörny remélhetöleg halott, és te full élettel élsz és virulsz! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Tomikaa18
Van egy jó tanácsom lag ellen.

Ha sokat jáccol megszokod hogy milyen gyorsan megy le az életed mikor ütnek.

Ha észreveszed hogy nem mozdulsz, azonnal nyomkodd a HP potiont.A skilleket meg továbbra is használd!

Mikor elmúlik a lag, a szörny remélhetöleg halott, és te full élettel élsz és virulsz! smile.gif

Nah hát ez tényleg jó megoldás már csak 1 probléma van: és ha elfogyott a HP-növelõm, vagyis a madicinem?, akkor mivan? SZÍVÁS biggrin.gif

Na de azért köszi a jótanácsot, máskor meglátjuk mit tehetünk az ügy érdekében, de ma egész nap nemvolt laggom, nemtudom hogy csináltam, de jóvolt, ja és 2x haltam, de csak azért mert neki mentem egy bazi nagy csontváznak ohmy.gif

Link to comment
Share on other sites

thebigiron

Valaki tudja hogy kell használni a RESUSCITATION POTIONT. Mert azt olvastam hogy ki lehet vele törölni olyan skilleket amik nem kellenek.

Link to comment
Share on other sites

Cid
Valaki tudja hogy kell használni a RESUSCITATION POTIONT. Mert azt olvastam hogy ki lehet vele törölni olyan skilleket amik nem kellenek.

én valami olyasmit halottam, hogy a herbalistnál van olyan quest amit ha megcsinálunk lehet törölni skillt!

vagy honnanszerezted azt a potiont?

Link to comment
Share on other sites

thebigiron
én valami olyasmit halottam, hogy a herbalistnál van olyan quest amit ha megcsinálunk lehet törölni skillt!

vagy honnanszerezted azt a potiont?

20-as szinten kap az ember egy olyan questet a herbalistnál hogy 10 szivet ösze kell gyüjteni és akkor kaptam a lönnyöt. Csdak nem tudom hogy kelll használni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...