Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Keres-Kínál


loserr

Recommended Posts

loserr
Nekem Lenne Egy Eladó Gépem Ha Érdekel Valakit Dobjon egy mailt.

CPU:Celeron 2,4G,Asus P4P8x Dual DDR-es 4GB ramig lehet cuccolni, 2 SATA 800FSB, 512/400MHZ Hynix Ram Még 1,5 Év Garanciával.Integrált rajta:5.1 Csatornás audio,Gygabyte 10/100LAN,40x24x40 Író,40Gb wintchester.Nvidia Geforce fx5200 128Mb VGA Vezérlő.

Ezenkívűl van számítástechnikai Hardware,Software nagykeráron.

Ha Érdekel Valakit Dobjon egy mailt.

hm.. és ár?

Link to comment
Share on other sites

Joe004

AZ IG2 csak úgy mondtam úgy se játszanák vele ezekböl is kb ha 2-3 kipróbáltam!

Na mind1 ha kell valami mondj árat +postaköltség hacsak nem laksz Esztergom környékén!!

Link to comment
Share on other sites

Divinity
hm.. és ár?

Jahh Az Ár :D az Ára a Gépnek kb 80.000ft

Link to comment
Share on other sites

Divinity
Ugye ez nem reklám akar lenni? Ha nem válaszolsz erre egy napon belül, akkor úgy fogom vélni, hgoy reklám...

Nem Nem reklám ez saját cucc és szeretném eladni viszont nézd el nekem hogy márka nélkül nem tudom kihirdetni a cuccost :smile: :)

Link to comment
Share on other sites

godside
Jahh Az Ár :D az Ára a Gépnek kb 80.000ft

Kb. 80 pénz az sok tartsd meg. Legalábbis nekem sok.

Link to comment
Share on other sites

Divinity
Kb. 80 pénz az sok tartsd meg. Legalábbis nekem sok.

Neked mennyiért nem lenne az sok?

Link to comment
Share on other sites

godside
Neked mennyiért nem lenne az sok?

A feléért talán, de nem gondoltam túl komolyan a megvételét mert annyiért gondolom nem adod.

Link to comment
Share on other sites

Invi
Nem Nem reklám ez saját cucc és szeretném eladni viszont nézd el nekem hogy márka nélkül nem tudom kihirdetni a cuccost :smile: :)

Nem a márka volt a gond, hanem esetlegesen erről akartunk tudakozódni, hogy ez mi?: MODERÁLVA

Reklám törölve!

Link to comment
Share on other sites

Divinity
A feléért talán, de nem gondoltam túl komolyan a megvételét mert annyiért gondolom nem adod.

Nos Ugy Véled Hogy Egy cel 2,4 ami nagykeráron 13.000 a márkás 2 év garos memória 17000 az alaplap 15500 a ház 6500 a táp 5000 már ez nagyker áron 57 ezer forint sacc.na meg az író 2000ft. JAhh video kártya fx 5200 12000ft számold ki léccike ez mennyi? assze 71.000. És ezt mind össze szerelve müködöképesen. nos ja a 40 az kicsit nevetségesen hangzik nekem ha nem haragszol :blink:

Link to comment
Share on other sites

Divinity
Nem a márka volt a gond, hanem esetlegesen erről akartunk tudakozódni, hogy ez mi?: "Ezenkívűl van számítástechnikai Hardware,Software nagykeráron.

Ha Érdekel Valakit Dobjon egy mailt."

MODERÁLVA

Reklám törölve

Link to comment
Share on other sites

godside

Nem haragszom, de amint te is tudod, amint kihoztad a nagykerből a cuccot már használtnak számít akkor is ha csak egyszer kapcsoltad be. Mind1 és nálam a használt cucc alapból a felét éri, ennyi. De mintha említettem volna hogy ennyiért nem érdekel komolyan a cucc(80). Sok sikert hátha megveszi valami láma arc. Ezzel tévedés nem akartam a masinád leócsárolni, csak egyszerüen nem ér annyit amennyire tartod.

Link to comment
Share on other sites

iqnuq
2 éves, kutya által szétrágcsált tornacsukámat cserélném egy x800-asra! :D

Viccet félretéve: van valakinek eladó 256 mb ddr ramja?

Nekem van 128(333as)DDR!Az nem jó?

Link to comment
Share on other sites

Divinity
Nem haragszom, de amint te is tudod, amint kihoztad a nagykerből a cuccot már használtnak számít akkor is ha csak egyszer kapcsoltad be. Mind1 és nálam a használt cucc alapból a felét éri, ennyi. De mintha említettem volna hogy ennyiért nem érdekel komolyan a cucc(80). Sok sikert hátha megveszi valami láma arc. Ezzel tévedés nem akartam a masinád leócsárolni, csak egyszerüen nem ér annyit amennyire tartod.

Legyen igazad.De mondok neked ennél jobbat kihozod a nagykerböl a cuccot még van rajta 3 napos garancia ami azt jelenti hogy szó nélül vissza veszik teljes áron ha nem megfelelő a termék.2 én is adok rá 1 év teljes garanciát. Nahh mindegy. de azét nins harag :smile:

Link to comment
Share on other sites

godside
Legyen igazad.De mondok neked ennél jobbat kihozod a nagykerböl a cuccot még van rajta 3 napos garancia ami azt jelenti hogy szó nélül vissza veszik teljes áron ha nem megfelelő a termék.2 én is adok rá 1 év teljes garanciát. Nahh mindegy. de azét nins harag :smile:

egy szem sem de ha ebből élsz akkor megértelek.

Link to comment
Share on other sites

Mortis

Keresek ha lenne esetleg valakinek eladó jegye az októberi Nightwish koncertre.

Link to comment
Share on other sites

Gyu
Jahh Ez jelentené azt hogy van egy cégem ami nagykereskedéssel foglalkozik. :smile:....

... és egyben azt is, hogy megszeged a GameStar fórum szabályzatát, ugyanis itt TILOS bármilyen kereskedelmi tevékenység hírdetése, illetve folytatás. Ha itt fórumozol, kérlek tartsd be a fórum szabályait. Köszönöm

Hozzászólásaidat módosítottuk...

Link to comment
Share on other sites

godside
... és egyben azt is, hogy megszeged a GameStar fórum szabályzatát, ugyanis itt TILOS bármilyen kereskedelmi tevékenység hírdetése, illetve folytatás. Ha itt fórumozol, kérlek tartsd be a fórum szabályait. Köszönöm

Hozzászólásaidat módosítottuk...

gyu mester bár off de volna egy kérdésem ami talán ehhez a nagy csere-bere rovathoz tartozik. az hogy egy magányember mjuk én eladja a cuccát a GS fórumon keresztül egy másik magányembernek az reklámnak és/vagy üzletnek minősül nálatok?

Link to comment
Share on other sites

Invi
gyu mester bár off de volna egy kérdésem ami talán ehhez a nagy csere-bere rovathoz tartozik. az hogy egy magányember mjuk én eladja a cuccát a GS fórumon keresztül egy másik magányembernek az reklámnak és/vagy üzletnek minősül nálatok?

Nem reklám, ha mondjuk te eladod az egyszem gépedet mondjuk a Józsinak. Ha viszont mint vállalkozó vagy cég hírdeted magadat/árlistádat az reklám.

Link to comment
Share on other sites

godside
Nem reklám, ha mondjuk te eladod az egyszem gépedet mondjuk a Józsinak. Ha viszont mint vállalkozó vagy cég hírdeted magadat/árlistádat az reklám.

oksa vágom. Köcce csak nem volt egészen tiszta

Link to comment
Share on other sites

loserr
Nos Ugy Véled Hogy Egy cel 2,4 ami nagykeráron 13.000 a márkás 2 év garos memória 17000 az alaplap 15500 a ház 6500 a táp 5000 már ez nagyker áron 57 ezer forint sacc.na meg az író 2000ft. JAhh video kártya fx 5200 12000ft számold ki léccike ez mennyi? assze 71.000. És ezt mind össze szerelve müködöképesen. nos ja a 40 az kicsit nevetségesen hangzik nekem ha nem haragszol :blink:

Nah akkorr szedd szét ....

nézd meg h hassznált ..

számold bele h az 512 ramot 12000ért meglehet szerezni és akkor megveszi valaki talán 35 ezer ért!

celeron lol.... :wink:

Link to comment
Share on other sites

godside
Nah akkorr szedd szét ....

nézd meg h hassznált ..

számold bele h az 512 ramot 12000ért meglehet szerezni és akkor megveszi valaki talán 35 ezer ért!

celeron lol.... :wink:

akkor én még 40-ért sokat mondtam :smile::tongue: :D

Link to comment
Share on other sites

loserr

Hát jah..

De lehet h még én is sokat mondtam :J

Link to comment
Share on other sites

godside
Hát jah..

De lehet h még én is sokat mondtam :J

Na azért jó hogynem már ő fizet nekünk jogy odadhatja. :tongue: valami igazi szakértőt kérnénk nyilatkozni az ügyben hogy mit ér ez a gép használtan mai piaci áron? mondjuk mennyit adnának érte egy zálogházban?

Link to comment
Share on other sites

loserr

hát elöbb írtam le :L

Link to comment
Share on other sites

Stalin

hi tud valaki M4A1-et??? vennék 1DB-t...nem nagy tételben kell

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...