Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Black Metal


Thing3

Recommended Posts

Xzu
De rég óta szeretnék elmenni Negura Bunget-re! Húúúú... Léteznek még? Mi van velül?

Ajj, mekkora naivság volt azt állítani, hogy a Dimmu és a Cradle voltak az elsõ Black Metal zenekarok... =DDD Én a Dimmu miatt szerettem meg a Black Metalt 1997-ben (FOR ALL TID. ENNYI! EZ A BLACK METAL, EZ A ZENE!!!), de azt mindenki tudja, hogy a PaprikaJanCsihar miatt alakult ki valójában a Black Metal. =D Ehhez is nekünk van közünk, magyaroknak. =D Szinof Káááin Krisztián meg hogy néz ki mostanába, bazze! Little piggy. =D

A Baskíria ugye feloszlott? Meséljetek már! Jó rég nem fglalkozom az ilyen magyar elbukott reménységekkel, mint ezek. Jár még valaki a VooDoo-ba? Van még VooDoo? =D Remélem lebontották azt a lepratelepet. Mindig arról álmodtam, hogy ledózerolják! =D G e c i vagyok? =D Ez van. Meg van a véleményem már mindenrõl, lényegében torporból ébredt õs vagyok ezen a téren. =)

nemrég írták be ide: Negru, dec 3 Szeged.

bm-et én is dimmu-val kezdtem XD

a többibõl meg egy szót sem értek biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Thing3
nemrég írták be ide: Negru, dec 3 Szeged.

bm-et én is dimmu-val kezdtem XD

a többibõl meg egy szót sem értek biggrin.gif

Jah azt már én is megjegyeztem,hogy 1 kicsit furán tud fogalmazni,de biztos jó gyerek,hát persze ha szereti a metal zenét ! laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Morwen

Gyereeeek? =D Node kéreeem! Akkor minimum egy "lány" megszólítást megkövetelek. =DDDD

De azt hiszem így márt érthetõbb is a fogalmazásom. Csak egy nõ komplikál túl mindent, nem iga'? =DDD

Link to comment
Share on other sites

Thing3
Gyereeeek? =D Node kéreeem! Akkor minimum egy "lány" megszólítást megkövetelek. =DDDD

De azt hiszem így márt érthetõbb is a fogalmazásom. Csak egy nõ komplikál túl mindent, nem iga'? =DDD

Te csaj vagy?

Húúúúú wazzeg,ezt mondhattad volna elöbb is(végül is leirtad,csak érthetetlenül laugh.gif )

Akkor bocs!

Link to comment
Share on other sites

Morwen

Minek dicsekedjek vele? =D Hogy ne vegyetek komolyan? =DDDDDD

Link to comment
Share on other sites

Thing3
Minek dicsekedjek vele? =D Hogy ne vegyetek komolyan? =DDDDDD

Nem azért,ha elöbb mondod akkor nem gyerekezlek le,hanem akkor lecsajozlak laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Morwen

Na, most emiatt a lány vagyok dolog miatt megakadt a beszélgetés. =DDD Nesze Neked, Thingy! =D

Link to comment
Share on other sites

Rezgrof

..látod,a lányokkal csak a baj van! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

jihad

Én a bm-et a Covenant vagy Kovenant Nexus Polarisával kezdtem (jófajta melodic black,ez a zenekar is hová "fejlõdött" :| )

Link to comment
Share on other sites

Thing3
Na, most emiatt a lány vagyok dolog miatt megakadt a beszélgetés. =DDD Nesze Neked, Thingy! =D

Nem azért akadt meg a beszélgetés,hanem mert doom filmet most néztem meg és hát filmnézés közben nem igazán irogatok hehehe laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Morwen

Mindannyian mások vagyunk... Én a Kovenantot szerettem meg! =) És életem legjobb koncertje a Kovenant koncert volt! =) Lex Icon Rulez! =DD

Olyan, hogy Summoning, Isengard, ABYSSOS? Mond valakinek sokat? =D

Szívem. Te akarsz menni Gorgoroth-ra? Most jut eszembe, hogy el kéne jutni majd még az életben egy Samael-re! =( Úgy sajnálom, hogy kimaradt.

Link to comment
Share on other sites

Morwen

Na, azt elfelejtettem kérdezni, hogy milyen volt a Doom film? Szar? Nem olyasmi mint az Alone in the Dark, ami még háttérzajnak is unalmas? Hallottam, hogy van benne olyan förszt pörszn vjú! =DDDD

Link to comment
Share on other sites

Rezgrof

Gorgoroth..? Hááát..franc tudja..mikor lesz? Meg kell gondolnom,h mivel lepem meg magam,így az anyagiak szûkében! dry.gif Viszont a Haggard koncert..hmmm,megér az nekem annyit..? rolleyes.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Thing3
Na, azt elfelejtettem kérdezni, hogy milyen volt a Doom film? Szar? Nem olyasmi mint az Alone in the Dark, ami még háttérzajnak is unalmas? Hallottam, hogy van benne olyan förszt pörszn vjú! =DDDD

Jah pudinga lett a film,és igen a végén fps nézetböl látod a filmet!!!

Szerintem kira nagyon! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Morwen

=DDDD Puding. =D Meggyõztél, Thing. Azt hiszem letöltöm.

Ti meg töltsetek le Hetumogeeeeert!!!

Gróf uram. Én nem akarok menni Gorgoroth-ra, csak kérdeztem... A Haggard pedig.. ejj... Nem tisztelhetem meg a sok nyomorékot azzal, hogy megjelenek a Gothicán. =) Különben is a Trollheimen délután 13:00-kor kezd... =D Bizonyára több ember lesz ott mint három. =) Olyan jó volna látni Shándorunkat. Mi a manó lehet vele?

Link to comment
Share on other sites

Rezgrof

Wazz..márpedig el kéne menni,erre a "GÓT" rendezvényre.. laugh.gif Már csak azért is,h röhöghessek a sok mûmájer kecsegén! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Thing3
=DDDD Puding. =D Meggyõztél, Thing. Azt hiszem letöltöm.

Ti meg töltsetek le Hetumogeeeeert!!!

Gróf uram. Én nem akarok menni Gorgooth-ra, csak kérdeztem... A Haggard pedig.. ejj... Nem tisztelhetem meg a sok nyomorékot azzal, hogy megjelenek a Gothicán. =) Különben is a Trollheimen délután 13:00-kor kezd... =D Bizonyára több ember lesz ott mint három. =) Olyan jó volna látni Shándorunkat. Mi a manó lehet vele?

Az amugy nem puding,csak a Gamestar szokása,hogya csúnya szavak helyett be van helyettesitve valami hülyeség! laugh.gif

Jah és készülj fel,hogy nincs szinkronos doombol,csak magyar feliratos,még a mozikban is ugy nyomták ez égö de ez van! sad.gif

Link to comment
Share on other sites

jihad

The Legion? én most találtam rá (kössz uszama) kõkemény blacket játszanak semmiféle más behatással

Link to comment
Share on other sites

Thing3

Morwen,ti ismeritek egymást Rezgroffal?

Csak azért mert ugy beszéltek egymással,mintha szomszédok lennétek,vagy mi?! laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Rezgrof

Válaszolok helyette én...hát..ööö...több mint szomszéd,a leányzó.. laugh.gif Most pedig étkezek..vicces lenne,ha éhen halna egy szakács..! rolleyes.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Thing3

Nah pá all,mék aludni mert le vagyok fáradva mint állat! ohmy.gif

Asszem jól fogok aludni,mert teccet ez a doom film!

Link to comment
Share on other sites

Morwen

Az nekem nem számít. Én is feliratokat gyártok a filmekhez egy ideje. =D

Hát õõ... igen. Talán többek mint szomszédok. wink.gifwub.gif

Link to comment
Share on other sites

Morwen

Jó éjt Thingy! =)

Link to comment
Share on other sites

Thing3
Jó éjt Thingy! =)

Neked is (nektek is) és nem vagyok Thingy ááááááááááá laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Na mostmár tényleg lépek,mert lefejelem a monitort ugy nézem a billentyût! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Morwen

=DDDDDDDDDDDD

Bocs. =) De olyan jól jött ki. =) Én is lépek nemsoká. Még olvasni is akartam volna. Jó éjt!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...