Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Rajz, Grafika, Art


atryl

Recommended Posts

atryl

Nos sikerült elérkeznem újra ehhez a fórumhoz, sajna gépelvonásban részesültem, de elvileg már tudok hétfőnként. Nos. Ha megmondod melyik rajzról lenne szó, hát oké.

Amúgy több rajzom van itt:

http://winoxish.exp.hu

Meg lehet nézni. Jah és mondhattok kommenteket a készülő játékhoz is.

Thx all!

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR

Hát sztem küldd el a Headhunteres rajzot,ha meg nem kell a WoW cdkulcs nekem odaadhatod nyugotdtan miután megnyerted a rajz kategoriát laugh.gif

De van például az a lépő Treant,meg Elf ijász,azok is jok!Tökmind1 csak küldd el öket mert nyerhetsz egy World of Warcraft stress beta cd kulcsot laugh.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

atryl

Nincs hatterem, nem tudok most igy septibe kipreselni magambol egyet :S

De azert jelentkeztem...

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR

Nem is sebtiben kell abból jó nem sül ki...de beszkennelhetnéd monjuk a Headhunter-t megfelelő felbontásban aztán hátha elég éles lesz cool.gif

Link to comment
Share on other sites

atryl
Nem is sebtiben kell abból jó nem sül ki...de beszkennelhetnéd monjuk a Headhunter-t megfelelő felbontásban aztán hátha elég éles lesz cool.gif

De abbol hogyan csinalok hatteret?

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR

Hát egy sima 1024x768-as képet csinálsz.És ha elég szép akkor sztem teljesen ok az wallpapernek.

Sztem mindenképp indulj mert tui megnyernéd,de siess ha indulsz mert már csak 3 nap van hátra a leadásig(17.-én be kell küldeni!).

Link to comment
Share on other sites

atryl
Hát egy sima 1024x768-as képet csinálsz.És ha elég szép akkor sztem teljesen ok az wallpapernek.

Sztem mindenképp indulj mert tui megnyernéd,de siess ha indulsz mert már csak 3 nap van hátra a leadásig(17.-én be kell küldeni!).

Hát nem tudom. Suliból netezem most mert gepem össze-vissza szarta magát. Szerntem sztornó...

Link to comment
Share on other sites

Gnoll
De abbol hogyan csinalok hatteret?

Hát én és haverommal szivesen kiszineztük volna az a troll-t és tuti nyertél volna vele ! De ha ma vagy holnap elküldöd még megpróbálom vele megcsinálni ha akarod !

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR

Hát sztem mindenképp indulj ha kell a wow open beta kulcs

Link to comment
Share on other sites

atryl

Áh már mindegy... Lényegtelen, úgyse volt kész képem...

Link to comment
Share on other sites

Gnoll

Nembaj 4

Amúgy is készül egy játék amiböl milliomosak lesznek, minek akkor már az a kulcs ? laugh.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

trafoo

Mi a beszédtéma? blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Gnoll
Mi a beszédtéma? blink.gif

Az az avatar laugh.gif

Hát meghírdettek egy versenyt aki beküld munkákat és nyer ingyenes beta kulcsot kap. Nos Atryl mester és és Farkaska nemtudtunk készlenni munkánkal így tehát ugrott smile.gif

De Atryl-ék csinálnak RTS-t játékot, amit jobban várok mint a WoW-ot smile.gif

Link to comment
Share on other sites

atryl
Az az avatar laugh.gif

Hát meghírdettek egy versenyt aki beküld munkákat és nyer ingyenes beta kulcsot kap. Nos Atryl mester és és Farkaska nemtudtunk készlenni munkánkal így tehát ugrott smile.gif

De Atryl-ék csinálnak RTS-t játékot, amit jobban várok mint a WoW-ot smile.gif

Ráadásul RPG-t is (szerepjáték), gyengébbek kedvéért pár kulcsszó: karakterlap, kockadobálás, mesélő, kaland...

Link to comment
Share on other sites

Gnoll
Ráadásul RPG-t is (szerepjáték), gyengébbek kedvéért pár kulcsszó: karakterlap, kockadobálás, mesélő, kaland...

Csak jó lehet, én már játszanék vele laugh.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Owen

New témA:

Anyám volt fogadóórán és egyik tanár ezt mongya rólam:

"Dani jól dolgozik de zavar amikor rajzol. Sok fröcsögő vér és a lerombolt városok, sarló-kalapácsos és horogkeresztes zászlók, tankos rajzokat rajzol"

(II. világháborús tankcsatákat szoktam leggyakrabban rajzolni)

Anyám emiatt eltiltott a Max Payne 2-től és a Call of Dutytól ugyanis szerinte emiatt rajzolok ilyeneket. (de én még mindig jáccok azokkal biggrin.gif )

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR

Owen....ez elég para story,a muterod ennyire elhiszi hogy ez a gamek hatása?? laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Aviak
Owen....ez elég para story,a muterod ennyire elhiszi hogy ez a gamek hatása?? laugh.gif

Lehet, hogy a játékok okozzák, én a helyében nem rajzolnék csak otthon.

Egy két virágos-pindúrpandúros rajz maj megváltoztatja a tanára véleményét. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR

Vagy inkább eleve érdekli,és ezért jáccik velük tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

atryl
Lehet, hogy a játékok okozzák, én a helyében nem rajzolnék csak otthon.

Egy két virágos-pindúrpandúros rajz maj megváltoztatja a tanára véleményét. smile.gif

Jah pindur panduros rajz epp tepik ki a varost fenyegeto szorny zsigereit. Hajra biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

nyulgyerek

na, én is meglestem, ember..le a kalappal........űberjók...van fantáziád!

hja biggrin.gif mág mindíg portrézunk, koponyát már rajzoltunk, msot egymást ( h ércsétek, a szuszka osztáytársa vok smile.gif )

Link to comment
Share on other sites

Owen

Kár hogy nemtok nektek beszkennelni egy rajzomat dry.gifsad.gifdry.gif

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR
na, én is meglestem, ember..le a kalappal........űberjók...van fantáziád!

hja biggrin.gif mág mindíg portrézunk, koponyát már rajzoltunk, msot egymást ( h ércsétek, a szuszka osztáytársa vok smile.gif )

Még mindig jobb mint a grafittal szenvedni laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

szuszka

hát azére ebben ne legyél olyan biztos...mindenesetre érdekes feladat...szünetre is annyi házit kaptunk, hogy nem islesz idönk megcsinálni... sad.gif mikor fogunk bulizni????

ezek a rajzok télleg nagyon oadasznak! smile.gif gratz, és további sikereket!

Link to comment
Share on other sites

Gnoll

Figyeljetek már nyulgyerek és szuszka, a sulitokba nem foglalkoznak fantasy vagy furry rajzolásával ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...