Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Rajz, Grafika, Art


atryl

Recommended Posts

Yaldabaoth

Pedig a sznobizmus és az arisztokrácia nem gyenge módon fonódtak össze az idők során...

Szerintem pusztítani kéne...

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR

Nemtom,én mindig ugy érzem,hogy az ilyen emberek eltaposása nem az én dolgom,és majd e világban (vagy a következöben ha van) megkapják a méltó büntetést az ostobaságukért.De egyébként nem tehetnek rola. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Yaldabaoth

A másik baj hogy egy csomó hülyegyerek van, aki lerajzol valamit, sz*rul, utána mutogatja meg ilyenek, mindenki tudja hogy művészként egy nagy 0.

Ettől begőzöl és elkezdi vagdosni a sajátját, mert rájön hogy ezzel már inkább lehet keresni, mint tegyük fel, a szánalmas rajzaiva.

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR

Itt most a végh jutott eszembe.Nem azt mondom hogy szarul rajzol söt mindenkit kenterbe ver a rajzaival körülöttünk én például szart se tudok rajzolni,de azért atryl tudása sem elég ahhoz hogy egy ember megéljen eböl nemhogy Feroxxé. ph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

Yaldabaoth

Szerintem távolról sem ringatja abba a hitbe magát, hogy ebből fog megélni, bár van egy rajza, az általam "Flash szemű macskának" nevezett, ami aranyérmet érdemel, és egy csomó picassót odaver biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Majd egyszer belinkelem.

Szerintem világbajnok az a rajz

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR

Hát,nekem mondta,hogy nekem mi a second chance-m ha felsülnék a tanulással,mert neki a rajz az. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Yaldabaoth

Jé!

Ezt nem is tudtam.

Akkor meg viszont már kéne kezdenie valamit, mert a tehetség sosem elég önmagában.

Tényleg kéne járnia valahova, és Ilus minden órán ajánl neki rajzsulit, ő mégsem ment még el egyszer sem.

De én azt hittem neki nem akkora nagy vágya elmenni.

Feroxx ha akarsz vmit is kezdeni vele, akkor polírozd ki a tehetséget...!!!

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR

Jah,mégmielött elkésel.Már lehet hogy igyis késö.Mentél volna Szuszka cimbivel,ö is oda jár,mégha most unja is a portré rajzolást laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Yaldabaoth

Ja! Vagy rajz fakt.

Illetve nem VAGY hanem ÉS!!!

Ha akarsz vele tleg kezdni vmit.

Bár sztem nem fogja elolvasni...

rég láttam fórumon, csak hétvégén jár.

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR

Hát ha nem olvassa el szolunk neki.Egyébként meg nem értem rajz faktra mértnem megy ha még szereti is csinálni...

Link to comment
Share on other sites

Yaldabaoth

Csak jövőre...

De hát én azt mondom ha van lehetőség, ki kell használni.

Max nem jön be, de azért az a tudat, hogy valaki megpróbálja, mindjárt jobb mint ha nem tette volna meg, és mondjuk úgy nem sikerül neki.

Bár a végeredmény mindkét esetben a híd alatt.... szal laugh.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR

Hát igen,és egy mai festö akinek beveszik galériába a képeit az is csak havi 1-2 képet fest,kap értük gyenge zséket...

És a müvészet más ágai?nincs benne olyan sok pénz...zene:abban aztán van!Irodalom:könyvekben sok pénz van,lirában semmi...dráma és szinház:hát a szinész is alig kap valamit tudtommal.

Link to comment
Share on other sites

Yaldabaoth

Tévedsz!

De a színművészet a világ első helyezettje a protekcióban.

Unokanővérem szín 5-re végzett Sárospatakon(nagyon jó hírű ha valaki nem ismeri)

mégsem vették föl, mert nem voltak meg az ismerősei...

ilyen világ van.

Ha egy festőt pártfogolnak(vagy modellt vagy akárkit akinek kell pártfogó) akkor ki tudja mit kell ahhoz bevennie(szó szerint wink.gif )

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR

Sztem nem tévedek.Miben is tévednék?

Link to comment
Share on other sites

Yaldabaoth

Abban hogy egy színész alig kap valamit. biggrin.gif

Jól keresnek, még a névtelen kis színházacskákban is...

Bár akik már színművézetire be(prot...)kerülnek, azok nem kis semminevű zugszinpadokon fogják kezdeni... dry.gif

Ezért jó oda bekerülni

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR

Hát jah.Az a baj nekem semiféle protekcio nem biztositja a jövömet,de tényleg semmi.Egyébként te merremész tovább?Én mindenképp valami amihez humán kell,muterom bölcsészkarral nyaggat.kommunkiáciossal laugh.giflaugh.gif mondjuk még mindig jobb mint az én ötletem mert olyanom nincs blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Yaldabaoth

Bölcsészkar, filozófia, kritika, irodalomtörténet, esetleg újságírás(de ez nagyon nem sanszos).

Humán mindenekfelett. rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR

Egyébként kommunkiácios szakot muterom nekem azért mondta:D a cinizmusom és enyhén szarkasztikus humorom miatt azt ajánlja.Hát nemtom,média brr...de egalább megtudnék rola mégtöbbet,arrol a "szervezetröl" aminek olyan hatalma van körülbelül mint egykor az egyháznak.Szal rosz nemlehet.

amiket felsoroltál kritika a legvonzobb.Az a baj irodalomtörténet lee van löve már,lerágták az idök folyamán.

egyébként tantárgy ami érdekes irodalom és töri.De töriben sok a száraz,én az ilyen rejtett összefüggések miatt komálom meg valahogy ösfeeling laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Yaldabaoth

Hát, ha beépülnél a médiába...

Legalább lenne egy csomó ötleted arra, hogy még jobban "megetessétek" a szegény nézőket...

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR

Hát a szakma lényege az hogy azt add a népnek ami kell neki,ennyi.Nem tartanám magam az igazsághoz,azt irnám amit szivesen olvasnak,ennyi.csak ma már nehéz ebben is érvényesülni.

Link to comment
Share on other sites

Yaldabaoth

Hmm! Ismételten elfelé kalandozunk.

Figy nyitni kéne egy ténylegesen jó topicot,ahova midnen mehet, lkecsós virslitől a világbékéig biggrin.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR

Nyitok egyet,neve hivatalos kulturális off topic.

Link to comment
Share on other sites

Yaldabaoth

blink.gifblink.gif Hosszú a neve! blink.gifblink.gif

Valami überfrappánsat kéne

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR

Már megnyitottam,nem valami überfrappáns de fedi a lényeget.Ha van ötleted akkor szolok egy modinka hogy tötölje ki azt,és hozd létre a tied.

Link to comment
Share on other sites

Yaldabaoth

Ezután mármostmár itt is artról lesz szó, megígérjük. sad.gifsad.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...