Jump to content
GSForum - Segélyvonal

English Topic


Muck

Recommended Posts

Raven

Nem, lehet in the-vel is, csak az at a bevettebb.

ez szőrszálhasogatás. lehet h a kedvenc nyelvtankönyved nem tiltja, de ilyet ember nem mond. -_-

Link to comment
Share on other sites

MailMan

ez szőrszálhasogatás. lehet h a kedvenc nyelvtankönyved nem tiltja, de ilyet ember nem mond. -_-

Szerintem pont te hasogatod a szőrszálakat :) Attól függ, mit akarsz mondani: ha nem azt, hogy éjszaka, hanem hogy az éjszakában, akkor helyes. De ha nem hinnél nekem:

hlSbSKNk9f0

Link to comment
Share on other sites

Raven

Szerintem pont te hasogatod a szõrszálakat :) Attól függ, mit akarsz mondani: ha nem azt, hogy éjszaka, hanem hogy az éjszakában, akkor helyes. De ha nem hinnél nekem:

hlSbSKNk9f0

-_-

és itt hol jelenti azt az in the night amit az at night? nem egymás helyettesítõi. ha arról beszélsz h mit csinltál éjjel, akkor at night-ot mondasz.

Link to comment
Share on other sites

MailMan

-_-

és itt hol jelenti azt az in the night amit az at night? nem egymás helyettesítõi. ha arról beszélsz h mit csinltál éjjel, akkor at night-ot mondasz.

Ezt mondom, hogy nem ugyanazt jelenti. Mellesleg a880120 az alapfelvetésnél nem konkretizálta, melyik jelentésére kíváncsi.

-_-

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

ez szõrszálhasogatás. lehet h a kedvenc nyelvtankönyved nem tiltja, de ilyet ember nem mond. -_-

Pedig mond :(

Link to comment
Share on other sites

Raven

Ezt mondom, hogy nem ugyanazt jelenti. Mellesleg a880120 az alapfelvetésnél nem konkretizálta, melyik jelentésére kíváncsi.

-_-

"Nem, lehet in the-vel is, csak az at a bevettebb."

ez nekem Ledérül! úgy hangzott mintha arról beszélnél, h lehetnek egymás helyettesítõi. de akkor elbesézltünk 1más mellett.

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Bocs, úgy tûnik, tényleg rosszul fogalmaztam meg. A lényeg, hogy létezik mindkettõ, csak másra használják :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...