Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Számítógépházak


Marci93

Recommended Posts

asi
Én majd ilyen házat szeretnék, teccik nagyon happy.gif

ennél már van eggyel újjab is.

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur

Helló!! Nekem az lenne a gondom hogy a Gamestar-ban volt egy ház teszt (Agusztus iban). És ott azt írták hogy egy venti. szabályzó panel , 2 db kék neon csõ meg ilyesmi.Azért írom hogy ilyesmi, mert most nincs nálam a GS. Én még abban a hónapban meg is vettem mert már rég nézegettem.Meg is kérdeztem a Mistralban, de Õk azt mondták hogy nem tartozék. Na csak ennyi voltam CSÁ!

Van tudod az ilyen ház+neon+panel akcióknak (meg más akcióknak) idõkorlátja is smile.gif Nameg lehet, h a GSnek nem is a Mistral küldte azt a házat smile.gif De amúgy köszönjük szépen az életbevágó információt cool.gif

Link to comment
Share on other sites

radioactive
Van tudod az ilyen ház+neon+panel akcióknak (meg más akcióknak) idõkorlátja is smile.gif Nameg lehet, h a GSnek nem is a Mistral küldte azt a házat smile.gif De amúgy köszönjük szépen az életbevágó információt cool.gif

Jah köszi hogy szóltál nem vettem vólna észre csak kb 1 hónap múlva.... Amirõl Én beszélek az egy AEROCOOL AeroEngine Sr.-BS.

Link to comment
Share on other sites

rE6a

sztem a legszebb házakat az Aero Cool csinálja smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur
Jah köszi hogy szóltál nem vettem vólna észre csak kb 1 hónap múlva.... Amirõl Én beszélek az egy AEROCOOL AeroEngine Sr.-BS.

Csodás, és ettõl mért kéne azt a házat mindenhol elõlapi panellel meg neonnal árusítani? unsure.gif Lehet én pörgök alapjáraton, vagy te nem fejezed ki magad elég világosan, de itt kommunikációs gondok vannak smile.gif

sztem a legszebb házakat az Aero Cool csinálja smile.gif

Szerintem meg a legszebb házakat magadnak csinálod, csak erre rá kell döbbenni smile.gif

Link to comment
Share on other sites

asi

Szerintetek érdemes megvenni a Gigabyte 3D Aurora házát?

Vagy ennyi pénzért érdemesebb mást venni?

Thermaltake ház kizárva! smile.gif

A válaszokaz elõre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Bangyee
Hát az angol nem az erõsségem ezért megkérhetlek hogy megmondod hogy mi a lényeg?

Érdemes megvenni? biggrin.gif

Konklúzió:

Hihetetlen igényes kiképzés, anyagválsztás és kivitelezés, remek hûtési jellemzõk (halk és hatékony).

Go for it, dude! - Csapj le rá mint gyöngytyúk a takonyra, hawer! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

rE6a

Szerintem meg a legszebb házakat magadnak csinálod, csak erre rá kell döbbenni smile.gif

ebben lehet vmi smile.gif de az már moddolt ház

Link to comment
Share on other sites

asi
Konklúzió:

Hihetetlen igényes kiképzés, anyagválsztás és kivitelezés, remek hûtési jellemzõk (halk és hatékony).

Go for it, dude! - Csapj le rá mint gyöngytyúk a takonyra, hawer! biggrin.gif

Kössz a forditást Bangyee!

Rendes ember vagy te. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Bangyee
Kössz a forditást Bangyee!

Rendes ember vagy te. tongue.gif

Mér állította valaki az ellenkezeõjét? Ki az, hát szétütöma mocskot... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

radioactive
Csodás, és ettõl mért kéne azt a házat mindenhol elõlapi panellel meg neonnal árusítani? unsure.gif Lehet én pörgök alapjáraton, vagy te nem fejezed ki magad elég világosan, de itt kommunikációs gondok vannak smile.gif

Szerintem meg a legszebb házakat magadnak csinálod, csak erre rá kell döbbenni smile.gif

A GS-ben volt egy cikk még agusztusban és ott azt irták hogy az AEROCOOL Aeroengine van, neon csö 2db kék, és egy venti szabályzó panel van BENNE.

Link to comment
Share on other sites

-Seraph-

A TheramlTake házak a legjobbak közt vannak!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

fodi-nka
A TheramlTake házak a legjobbak közt vannak!!!!!!!

Köszönjük a felvilágosítást, ezt magunktól nem tudtuk ám! rolleyes.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

rE6a
Köszönjük a felvilágosítást, ezt magunktól nem tudtuk ám! rolleyes.gifbiggrin.gif

aha biggrin.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Topa

házvásárlás elõtt álok . tudtok valami 4slotos házat ajánlani? táp nélkül!

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur

A GS-ben volt egy cikk még agusztusban és ott azt irták hogy az AEROCOOL Aeroengine van, neon csö 2db kék, és egy venti szabályzó panel van BENNE.

Küldték egy játékújság tesztjébe így, de szaladj csak el egy PC-boltba, és a hasonlóan felcicomázott házak alatt/felett/mellett ott a bazi cetli, h a látványelemek nem számítanak tartozéknak... bár láttam már ilyen 2(3, 4...) az egyben akciókat hozzá kell tennem smile.gif

Topa mennyit szánnál a menetre? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

asi
Az biztos, hogy halknak nem halk smile.gif

Miért ne lenne halk?! blink.gifblink.gif

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur

Az biztos, hogy halknak nem halk smile.gif

Miért is? unsure.gif 120mm venti, méhsejtes házkivágás... adatok azokról a 12-esekrõl nem ártanának, de nem viccbõl lett szokás a 12-es venti... ezen kívül winchester-befogató keret (nem egy chieftec, de legalább van...).

Szerintem ezért (ezekért) várhatóan halk házikó... szerinted miért nem? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Marci93

Aki tud tegyen be képet a házáról laugh.gif

Nekem Aero S-202 -es házam van smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur
Aki tud tegyen be képet a házáról laugh.gif

Nekem Aero S-202 -es házam van smile.gif

Valami kodegány csoda, de ajándék volt. Vágom szét, majd ha a tetején nem lesznek számítások belekarcolva, hanem a fémlap helyett plexicske lesz meg hasonlók (ergó kész lesz smile.gif ), akkor majd rakok smile.gif

Link to comment
Share on other sites

CrW

én házam elég lol... smile.gif eleje részben fekete de a dvd íróm fehér... aztán van rajta midnenféle matrica és ráadásúl a neon miatt kéken világít szal ... laugh.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur
én házam elég lol... smile.gif eleje részben fekete de a dvd íróm fehér... aztán van rajta midnenféle matrica és ráadásúl a neon miatt kéken világít szal ... laugh.giflaugh.gif

Na, jó is, h mondod le kell majd fújnom azt is... de majd csak ha rászántam magam arra az elõlapra...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...