Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fahrenheit/Heavy Rain

Bold_Eagle
 Share

Recommended Posts

VicTorKa-sama

Ehhe. Mostmár h tudom mivan könnyû. smile.gif

Irtó jóvolt a boxmeccs smile.gif

Most ott tartok mikor visszaemlékezik és "kommandózni" kell.

Az egy elég nehéz rész. Legalább is nekem az volt...

Én már ott tartok, amikor az a két angyal megtámad. ha ott 1et rosszul nyomok, akkor kezdhetem elõlrõl! mad.gif

Egyébként nagyon isten játék! Délelõtt 10 órától mostanáig játszottam kissebb megszakításokkal... rolleyes.gif

Megvolt már Carla zuhanyzós jelenete is.. smile.gif

Carla gyönyörû benne!!! rolleyes.gif

lewton

na igen az volt az egyik rész, aminél azt kívántam bárcsak egy KICSIT jobb lenne a grafika! biggrin.gif

tisu

Hello a játék elején hogyan kell felvenni a hullát a wcben? mert nekem nem sikerült:(

VicTorKa-sama
na igen az volt az egyik rész, aminél azt kívántam bárcsak egy KICSIT jobb lenne a grafika! biggrin.gif

Jaja! biggrin.gifbiggrin.gif

Egy szép filmes grafika... rolleyes.gifrolleyes.gifrolleyes.gif

VicTorKa-sama
Hello a játék elején hogyan kell felvenni a hullát a wcben? mert nekem nem sikerült:(

Nem feltétlenûl szükséges. Én nem vettem fel. Csak kirohantam a Wc-rõl...

tisu

De az oké.

Azt nem tudom milyen gombal lehet ajtótnyitni meg ilyesmi:D tommos hülének néztek meg midnen nemtom:D

CriticSpirit
De az oké.

Azt nem tudom milyen gombal lehet ajtótnyitni meg ilyesmi:D tommos hülének néztek meg midnen nemtom:D

kivitted a tutorialt?

tisu

õõõõõõõõõõõõõõ nem biggrin.gif

VicTorKa-sama
De az oké.

Kezdd a tutoriallal. Különben késõbb nehéz dolgod lesz! (de ha rámhallgatsz gamepaddal nyomod!) wink.gif

CriticSpirit
õõõõõõõõõõõõõõ nem biggrin.gif

hajh helyette nyomja a wasd-t mint majom a csengõt... smile.gif

vidd ki wink.gif

onimusha
Kezdd a tutoriallal. Különben késõbb nehéz dolgod lesz! (de ha rámhallgatsz gamepaddal nyomod!) wink.gif

igen igen, én elkezdtem nyomni PS2-n és ott a legjobb egyszerúûen arra találták aki az irányítást, PS2 joypad kell hozzá laugh.gif

borz2
Az egy elég nehéz rész. Legalább is nekem az volt...

Én már ott tartok, amikor az a két angyal megtámad. ha ott 1et rosszul nyomok, akkor kezdhetem elõlrõl! mad.gif

Egyébként nagyon isten játék! Délelõtt 10 órától mostanáig játszottam kissebb megszakításokkal... rolleyes.gif

Szerintem simán övé a legcsácsibb csajszi a játékvilágban c. trófea. smile.gif

borz2
igen igen, én elkezdtem nyomni PS2-n és ott a legjobb egyszerúûen arra találták aki az irányítást, PS2 joypad kell hozzá laugh.gif

Én simán megszoktam, és teljesen kézreáll már az irányítás.

Bulletproof
Annál a résznél vagyok amikor gitározni kell a csajnak. Csak elcsesztem és utánna a csaj elmegy én meg idegösszeomlást kapok. Nem bírja tovább a csávó.

Ha sikerül szépen gitározni akkor nem megy el a csaj?

Ja és a gyerket meg lehetett volna valahogy menteni?

Nekem gitárosrész nem is volt biggrin.gif Ez is azt mutatja, hogy hány féle képp lehet végigvinni.. laugh.gif

borz2

Nhh mostmeg a könnyvtárban akadtam el.

Milyen könyvet kell odavinni az öreghez?

tisu

hogy a f.szba kell mentni?

Már ott tartottam hogy csajjal mentem a kávézóban és most kezdhetem ujjból sad.gif

joxer
Nhh mostmeg a könnyvtárban akadtam el.

Milyen könyvet kell odavinni az öreghez?

Van egy könyv az asztalán, és van egy könyv a bejárattól jobbra. Nah, elõszõris a lépcsõ alatti asztalnál meg köll vizsgálni a könyvet, memorizálni a címet, leteszed, majd a bejárattól jobbra lévõ könyvbõl kinézni, hogy hányas számú. Utána muki asztalánál a könyvbõl kibogarászni, hogy hányadik emelet és milyen színû blokk... Ilyen 1szerû. tongue.gif

Amúgy nekem legfelsõ emelet fehér blokkban volt... wink.gif

raven87
Nekem gitárosrész nem is volt biggrin.gif Ez is azt mutatja, hogy hány féle képp lehet végigvinni.. laugh.gif

Nekem se volt gitáros rész!

borz2
Van egy könyv az asztalán, és van egy könyv a bejárattól jobbra. Nah, elõszõris a lépcsõ alatti asztalnál meg köll vizsgálni a könyvet, memorizálni a címet, leteszed, majd a bejárattól jobbra lévõ könyvbõl kinézni, hogy hányas számú. Utána muki asztalánál a könyvbõl kibogarászni, hogy hányadik emelet és milyen színû blokk... Ilyen 1szerû. tongue.gif

Amúgy nekem legfelsõ emelet fehér blokkban volt... wink.gif

Köszi, megpróbálom.

Már ha megy a játék Gef2-esen. biggrin.gif

Elszállt a 6800Ge coolere. sad.gif

_Jazz_

Valaki tudja hogy honnan lehet letölteni???

wYth-NRG
Valaki tudja hogy honnan lehet letölteni???

Most nem akarok szabályokat szegni, de ha rákeresel tuti elõhoz vmit! biggrin.gif

_Jazz_
Most nem akarok szabályokat szegni, de ha rákeresel tuti elõhoz vmit! biggrin.gif

Azt hiszem megtaláltam!

Kössz!!!!

borz2

Nahh. Megy Gef2 MX-en simán. Igaz legcsoffattabb grafikán, de érdekes h az arcok majdnemhogy ugyanolyan részletesek, csak a kötnyezetbõl vett le sokat. sad.gif

Remélem mihamarab megcsinálják.

Beachboy

Letudnátok írni, hogyha "megvettem", akkor utána mit csinálhjak ha felvan telepítve? Mert nem akar elindulni, és nagyon szeretnék vele játszani

borz2

Gonsdolom ha "külföldrõl megrendelted" akkro az a verzió kicsit bonyolultan indul. Nemtom miért úgy csinálták. smile.gif

Van egy tetris nevû cumó azon a CD-n amit vettél, és azt ha elindítod akkor a legfölsõ gombot megnyomod. töröl valami setupizét.. Ezután rögtön újraindítod a gépet. Nem leállítod és bekapcsolod, hanem szó szerint rebootolod, újraindítod.

Ezután már ha elindítod azt a tetrisizét akkor van egy fahrenheit.tdf, és azt kell mountolni. Utánna elindítod a progit, és megy.