Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fahrenheit/Heavy Rain


Bold_Eagle

Recommended Posts

Mariachi
Valaki meg tudná mondani, hogy mien ütemben kell nyomogatni a balra-jobbra nyilat, amikor már a végefelé a háztetõn bunyózás után a kislánnyal kéne elfutni?

Már próbáltam mindenhogy de nem sikerül.Lassan kezdve majd felgyorsítva-meghalok, ha gyorsan kezdem nyomogatni akkor is meghalok,ha közepes sebességel majd felgyorsítok akkor is meghalok.

Vagy csak én vagyok a béna?

akkor a legjobb amikor villanik egyett wink.gif de én a könyebbik utat választottam értsd mint az állat olyan gyorsan nyomkodtam wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Balee

Elakadtam a game-ben! Tiffany házában amikor jönnek a zsaruk és elbújok pl.: a fürdõszobába, mindehogy megtalálnak!

Link to comment
Share on other sites

Balee
Meddig tart a telepítés? Én elindítottam Daemonnal de már vagy 45 perce telepíti?

Kb: 10 perc a telepítés!

Link to comment
Share on other sites

Balee
Srácok! Valaki meg tudná mondani, hogy amikor a könyvtárban a kínai mondd valamit miután megvizsgáltuka a gyilkosság helyszínén hagyot könyvet és mennénk el. Itt mit kell csinálni? Teljesen elakadtam, nem értem mit mond. Pls help me sad.gif

Szerintem könnyen meg lehet érteni, amit mond (már ha tudsz megfelelõen angolul, érdemes a menüben a feliratokat bekapcsolni), szóval annyit mond, hogy találj meg egy könyvet! Ad egy másik könyvet segítségképpen, ezt megnézed a nagyítóval és meglátod, hogy a kersett könyv szerzõje: De Grutolla, megnézed a könyvjegyzékben a számát és megtudod, hogy a 3. emeleten található, a fehér lámpánál! Egyszerü... biggrin.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

CriticSpirit
Elakadtam a game-ben! Tiffany házában amikor jönnek a zsaruk és elbújok pl.: a fürdõszobába, mindehogy megtalálnak!

a függöny mögé bújj a nappaliban.

Link to comment
Share on other sites

Nattefrost
a függöny mögé bújj a nappaliban.

Vagy mássz ki az ablakon,azon amelyiken bejöttél

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

hehe én az asztal alá bújtam, tök gáz volt amikor a kamerából lehetett láttni hol vagyok de nem buktam le laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

onimusha

nálam most picit megtorpant a gameolás a niggerel vagyok a japcsó könyvtárában aztán keresem a könyvét biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Bulletproof
nálam most picit megtorpant a gameolás a niggerel vagyok a japcsó könyvtárában aztán keresem a könyvét biggrin.gif

Legfelsõ emelet, fehéren világító könyvsornál keresd és vidd oda neki

Link to comment
Share on other sites

onimusha
Legfelsõ emelet, fehéren világító könyvsornál keresd és vidd oda neki

már megvan, az arhívum is meg sõt a kosármeccs is megvan, most jön majd az, hogy megyek a csaj lakására wink.gif

Link to comment
Share on other sites

onimusha

milyen kis huncut szelek fújnak a lakásban biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

onimusha

úgy tûnik itt most elakadtam a 29/01-es chapternél, mindig megdöglik Lucas hiába nyomogatom jól a gombokat hiába minimális szinten gyanakodik a rendõrbá, amikor azok a zöld bogarak jönnek mindig leviszik a hangulatot, és úgy tûnik ,hogy ez a 45% nem elég ahoz, 5let ? azon kívûl ,hog kezdjem vhonnan újra ? biggrin.gif

user posted image

Link to comment
Share on other sites

onimusha
úgy tûnik itt most elakadtam a 29/01-es chapternél, mindig megdöglik Lucas hiába nyomogatom jól a gombokat hiába minimális szinten gyanakodik a rendõrbá, amikor azok a zöld bogarak jönnek mindig leviszik a hangulatot, és úgy tûnik ,hogy ez a 45% nem elég ahoz, 5let ? azon kívûl ,hog kezdjem vhonnan újra ? biggrin.gif

user posted image

nagyon benne vagyok a játékba, meg is oldottam a dolgot szal válaszolok szépen magamnak ha esetleg más is találkozna ezzel: amikor zöld lények/bogarak/akármik támadnak megjelennek egyszerûen nem kell csinálni semmit igaz mindegyik FAILED lesz de a mental status-od nem romlik ergo mehetsz tovább, igazából nem értem teljesen, hogy ezt miért így oldották meg de majd ez is kiderül biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Henti-m

lehet lama kérdés de én az elejénél elakadtam ott, hogy nemtalálom azt a gombot amelyikkel lehet 'használni' dolgokat, az embõcöt gondolom elkéne onnan tenni, meg a vért felmosni, de az optionsban->controls..ban sem láttam ilyen gombot hogy 'use'...

minden mást beállítottam magamnak...de nem értem melyik lehet ez a gomb

Link to comment
Share on other sites

onimusha
lehet lama kérdés de én az elejénél elakadtam ott, hogy nemtalálom azt a gombot amelyikkel lehet 'használni' dolgokat, az embõcöt gondolom elkéne onnan tenni, meg a vért felmosni, de az optionsban->controls..ban sem láttam ilyen gombot hogy 'use'...

minden mást beállítottam magamnak...de nem értem melyik lehet ez a gomb

ez 1x, mondjuk nekem is felnyomta az agyam, bármilyen meglepõ az egeret kell használnod, nyomva tartod és arra húzod el egy picit amerre épp mutatja, pl.: felmosónál megjelenik ez : o----- akkor tarts nyomva a bal gombot és húzd az egert picit jobbra mindig amerre a vonal mutat

Link to comment
Share on other sites

Henti-m
ez 1x, mondjuk nekem is felnyomta az agyam, bármilyen meglepõ az egeret kell használnod, nyomva tartod és arra húzod el egy picit amerre épp mutatja, pl.: felmosónál megjelenik ez : o----- akkor tarts nyomva a bal gombot és húzd az egert picit jobbra mindig amerre a vonal mutat

uristen, ilyenre nem számítottam, azért kösz,...

Link to comment
Share on other sites

Henti-m

váh, nagyon nagy kár hogy nem lehet menteni saját magam, mert így elég zavaró hogy gyakran elkell mennem aztán meg ha visszajövök kezdhetem újból...

Link to comment
Share on other sites

Balee
a függöny mögé bújj a nappaliban.

Köszi már sikerült! Egyébként a hálószobába a ruhásszekrénybe is el lehet bújni!

Nem is ezzel volt a gond, hanem a PAR kezelésével, de aztán sikerült!

Most már a végén tarthatok: az Oracle-el való harcnál!

Egyébként voltak elég nehéz részek a game-ben, pl.: a 2. múltbeli visszaemlékezésnél, amikor a secret raktárba kellett bejutni vagy amikor avidámparkba kellett egyensúlyozni! De ettõl függyetlenül nagyon király, korszakalkotó játék!

Link to comment
Share on other sites

Balee
lehet lama kérdés de én az elejénél elakadtam ott, hogy nemtalálom azt a gombot amelyikkel lehet 'használni' dolgokat, az embõcöt gondolom elkéne onnan tenni, meg a vért felmosni, de az optionsban->controls..ban sem láttam ilyen gombot hogy 'use'...

minden mást beállítottam magamnak...de nem értem melyik lehet ez a gomb

Ezért volt érdemes elõször a tutorial-lal kezdeni...

Link to comment
Share on other sites

Balee
nagyon benne vagyok a játékba, meg is oldottam a dolgot szal válaszolok szépen magamnak ha esetleg más is találkozna ezzel: amikor zöld lények/bogarak/akármik támadnak megjelennek egyszerûen nem kell csinálni semmit igaz mindegyik FAILED lesz de a mental status-od nem romlik ergo mehetsz tovább, igazából nem értem teljesen, hogy ezt miért így oldották meg de majd ez is kiderül biggrin.gif

Úgy emlékszem nekem sikerült kivédenem a támadást, a megfelelõ idõzítéssel, bár igazad van a végén mindenképpen észrevesz vmi ingást Tyler is!

Link to comment
Share on other sites

Bulletproof

Végigtoltam cool.gif Hát mit is mondjak...NAGYON KIRÁLY! cool.gif Bár a zöldmezõs jelenet nem kelett volna, de nagyon profi játék az biztos. Kalandjátékok úgy látszik életre kelnek ismét wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Balee
Végigtoltam cool.gif Hát mit is mondjak...NAGYON KIRÁLY! cool.gif Bár a zöldmezõs jelenet nem kelett volna, de nagyon profi játék az biztos. Kalandjátékok úgy látszik életre kelnek ismét wink.gif

Sõt ez egy új stílus is lehetne: a játszható átvezetõ anim! biggrin.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Balee

Sõt ez egy új stílus is lehetne: a játszható átvezetõ anim! biggrin.giftongue.gif De szerintem abbahagyhatatlan isten király a game!

Link to comment
Share on other sites

Balee
Sõt ez egy új stílus is lehetne: a játszható átvezetõ anim! biggrin.giftongue.gif De szerintem abbahagyhatatlan isten király a game!

Bocsi 2-szer küldtem el! mad.gifunsure.gif

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Bocs hogy közbe vágok, de honnan van a gamma? biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...