Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fahrenheit/Heavy Rain

Bold_Eagle
 Share

Recommended Posts

Mariachi
Vannak benne kemény részek! Mikor a lakásban fúj a szél és mindent elvisz magával ott izzadok most vért! Már a mikor kijutnék a lakásból mindig vissza fúj a szél pedig úgy ütöm már a billenytûzetet mint az õrült. Ráadásúl úgy hogy már majdnem az ajtónál vagyok! sad.gif Ennek ellenére jó játék!

Nekem ilyen jellegû problémám még nem volt. Én a legelején szívtam sokat pl. az irodaházban, azt kb. 20.-ra megcsináltam( akkor jöttem rá hogy a 4 gomb kevés laugh.gif ) beállítottam szépen és ment minden mint a karikacsapás. wink.gif Pl. ami volt gs-tvbe az a rész 1000 durvább ha Te játszod le és nagyon jó zene megy alatta. wink.gif

raven87

Hol lehet beállítani a feliratozást? Vagy nincs? unsure.gif

Fhouse

Van, de azt nem játékon belül, hanem a fõmenüben kell.

(A demóban legalábbis)

Tudtok valami linket, hogy honnan lehet letöltenim, vagy azt nem szabad küldözgetni itt a fórumon?

CriticSpirit

hy.nagyon jó a játék.

elakattam annál a résznél amikor Jack v. hogyis hívják bemegy a temetõbe,és visszaemlékszik.

a 4-es raktárba nem tudok bejutni.az elsõ kerítésen még átjutok,de az útnál nem tudok beljebb menni sad.gif

lewton

csatlakozom az elõttem szólókhoz: ez egy NAGYON jó játék!

Balee

Van egy kis gondom: nekem csak egy iso filem van, nem találtam: .tdf filet és a tetriscpl.exe-t sem! Vki segítsen!

Balee
Van egy kis gondom: nekem csak egy iso filem van, nem találtam: .tdf filet és a tetriscpl.exe-t sem! Vki segítsen!

Jól van már megtaláltam bocs, téves volt! biggrin.giftongue.gif

raven87
hy.nagyon jó a játék.

elakattam annál a résznél amikor Jack v. hogyis hívják bemegy a temetõbe,és visszaemlékszik.

a 4-es raktárba nem tudok bejutni.az elsõ kerítésen még átjutok,de az útnál nem tudok beljebb menni sad.gif

A szemben lévõ oldalon bemész az árokba és ott mész el az õrök mellett. Majd találsz egy lyukat a kerítésen. azon átmászolt. Utánna egy mázlival megolható rész jön. Mikor a teherautó elmegy a baloldali õr elõtt elkzdesz futni a teher autó mellett majd mikor a bal és jobb õr köz ér a teherautó akkor elfutsz a teherautó mögött és a végén ott a 4-es raktár. Remélem így sikerül!

zapike

olyankor mit kell csinálni amikor(pl. mikor lucas felébred menne munkába és a hessz kopogtat az ajtón) megjelenik az a színes négyszög(vagy mi?). gondolom azt a kombinációt kéne lenyomni amit bemutat a játék, de mivel a billentyüzettel? bocs ha nagyon alap, de még nem próbáltam sokszor, és megkérdezni egyszerûbb tongue.gif

CriticSpirit
olyankor mit kell csinálni amikor(pl. mikor lucas felébred menne munkába és a hessz kopogtat az ajtón) megjelenik az a színes négyszög(vagy mi?). gondolom azt a kombinációt kéne lenyomni amit bemutat a játék, de mivel a billentyüzettel? bocs ha nagyon alap, de még nem próbáltam sokszor, és megkérdezni egyszerûbb tongue.gif

a bal oldalin az elsõ,a jobb oldalin a másodlagos gombokat kell lenyomni.

raven87

Végig nyomtam! Nagyon király! Bár nekem a vége nem nagyon tetszett!

Cnensuska

nah en is mar "veszem" biggrin.gif

onimusha
Végig nyomtam! Nagyon király! Bár nekem a vége nem nagyon tetszett!

jézusom már most ? én még most tartok kb. a harmadik scene-nél igaz én csak du. vettem meg biggrin.gif

CriticSpirit

énis kivittem.ma csak azzal játszottam,és az utóbbi idõk legjobbja számomra.már most szívessen belekezdenék újra,és sztem holnap ez így is lesz smile.gif

SPOILER(mégha csak kicsit is)

a szexjelenet a vége felé Carlával nem kellett volna,sztem.nameg a gyerek dolog a végén.de a befejezés nekem nagyon tetszett.nemkis katarzis smile.gif

CriticSpirit

rohattul nem sikerült kiírni magamból,szal a játék khurvaJÓÓÓ!!!!!

már keresek is rá honnan lehet letölteni a "Santa Monica"-t,mert azt is megimádtam.

mindenképp megfogom szerezni eredetibe,persze nem most amíg 10000be kerül...

onimusha

igen amíg 10 ropi addig én sem vagyok rá vevõ 5-6 körül már nagyobb rá az esély biggrin.gif

mr_zone

csõ! tudnál segíteni? nekem egy .out kiterjesztésü file jött le, amiben benne van az iso, meg a tdf és a tetriscpl.exe de ha ki akarom belõle másolni, kéri a következõ lemezt, aminek .o00 kiterjetszésûnek kéne lennie.. ilyen persze nincs, nyomom, h mégse, kiszedi belõle az iso file-t, de a másik kettõnél meg lemezolvasási hiba.. már kezdek begolyózni.. huh.gif úgyhogy ha van valami tipp, szivesen várom smile.gif

wYth-NRG
igen amíg 10 ropi addig én sem vagyok rá vevõ 5-6 körül már nagyobb rá az esély biggrin.gif

Egyetértek, talán akkor én is megvenném!

Makker

Vki aki már kijátszotta pls help me...

A fekete fickóval a könyvárban vok és nem találom azt a könyvet amelyiket kéri az a szakállas sárga... Már az összes kék jelzésû könyvet végigpróbáltam blink.gif

Makker
Vki aki már kijátszotta pls help me...

A fekete fickóval a könyvárban vok és nem találom azt a könyvet amelyiket kéri az a szakállas sárga... Már az összes kék jelzésû könyvet végigpróbáltam blink.gif

Tárgytalan, sikerült megoldani ohmy.gif

onimusha
csõ! tudnál segíteni? nekem egy .out kiterjesztésü file jött le, amiben benne van az iso, meg a tdf és a tetriscpl.exe de ha ki akarom belõle másolni, kéri a következõ lemezt, aminek .o00 kiterjetszésûnek kéne lennie.. ilyen persze nincs, nyomom, h mégse, kiszedi belõle az iso file-t, de a másik kettõnél meg lemezolvasási hiba.. már kezdek begolyózni.. huh.gif úgyhogy ha van valami tipp, szivesen várom smile.gif

sztem lehet, hogy te a nem jó verziót vetted meg , ha kell a .tdf + tetriscpl.exe elküldhetem mailbe biggrin.gif

zapike

a bal oldalin az elsõ,a jobb oldalin a másodlagos gombokat kell lenyomni.

váááá tenx! meg se néztem az irányítást eddig, de most se néztem volna ha nem mondod laugh.gif a feliratozásra is mire rájöttem, hogy a language-be van, haggyjuk laugh.gif

Cnensuska

hello allz!

valki segitene nekem annal a resznel amikor a kisgyerekkel kell menni es az oroket kene kijaccani? mert nem tom h. hogyan kell... letszi videoban ha lehet az mindent elarul biggrin.gif kocce

Makker

Nah én is kijátszottam (kb. 10 perce), sztem is nagyon jó game, pedig nem vok egy kalandjáték fan ph34r.gif De ezt a játékot nem bírtam letenni... (tegnap délután kezdtem)

wYth-NRG
Nah én is kijátszottam (kb. 10 perce), sztem is nagyon jó game, pedig nem vok egy kalandjáték fan ph34r.gif De ezt a játékot nem bírtam letenni... (tegnap délután kezdtem)

Akkor kitalálom hogy egy picit rövid a játék, vagy egész idáig nyomtad? biggrin.gif