Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fahrenheit/Heavy Rain


Bold_Eagle

Recommended Posts

Chuck_Norris

Most hogy otthon leszek, nekikezdek újra. Most rohadt szemét leszek. (Page-el nem jövök össze, Norman-t kinyíratom, nem fogok rájönni ki a gyilkos, és Shaun-t sem mentem meg stb. ) :rolleyes: :lol:

5 féle vége van, szal' el leszel 1 darabig vele :lol:

Link to comment
Share on other sites

Balee

5 féle vége van, szal' el leszel 1 darabig vele :lol:

De vannak ilyen kisebb elágazások, pl, hogy megölöd-e Norman-nal a gyilkost, mert ha nem a prosti nõ nyírja ki. Ezek is beleszámítanak?

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

De vannak ilyen kisebb elágazások, pl, hogy megölöd-e Norman-nal a gyilkost, mert ha nem a prosti nõ nyírja ki. Ezek is beleszámítanak?

SPOILER

Minden cselekedet meghatározó (cool B)). 5 féle befejezés van, és a végén a játék neked mixel egyet az 5bõl, egy olyan befejezést, ami a döntéseidet tükrözi. Attól függ, hogy mit csináltál a történet közben. A befejezõ videórész több elembõl tevõdik össze, és ezeket mixeli neked a játék a döntéseid alapján. (híradóban mit mond a bemondó (2 féle lehet) aztán a "talk show"-ba kit hívnak meg, majd ki megy a sírhoz kivel, aztán ha az apa túléli, akkor kivel nézi meg az új lakását)

Tehát itt gondolok pl. Lauren megmentése a vízbõl, vagy Ethan bebörtönzése, vagy elkapása után kiszabadítása az fbi ügynökkel, vagy mikor az újságíró csaj megmenekül a tûzbõl, akkor kit hív fel, ha felhív vkit egyáltalán (ha az ügynököt, akkor az fbi-os harcol az origami gyilkossal, ha az apát hívja fel, akkor "õ" harcol vele)... stb stb

Amúgy olyat olvastam, hogy 5 féle hangulat befejezés van, de én YT-n láttam még egyéb részeket is... ezért gondolom, hogy nem 5 féle, hanem 5elemből lesz 1 végső. :unsure:

remélem érthető volt :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
takii

Heavy Rain valóban átfogalmazza a kalandjáték fogalmát :D (legalábbis nekem)

Amúgy élvezetes, izgalmas, megható, ..., ..., stb..., ... game. :) 120% :lol:

Ez a játék nagyon tetszik, csak a baj, hogy egy PS3 kéne hozzá :D.

Télre lehet tervezek egyet, mert igen bejövõs ez a Heavy Rain.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
SnarkovX

Heavy Rain, Ethan-nel kúszás az alagútban, üvegszilánkok mindenfele, s egyszerûen nem tudok rendesen befordulni az elágazásoknál, eléggé idegesítõ rész volt számomra, nem is sikerült megcsinálni. Egyébként nagyon bejön a játék.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Chuck_Norris

Heavy Rain, Ethan-nel kúszás az alagútban, üvegszilánkok mindenfele, s egyszerûen nem tudok rendesen befordulni az elágazásoknál, eléggé idegesítõ rész volt számomra, nem is sikerült megcsinálni. Egyébként nagyon bejön a játék.

Az a rész tényleg egy "szemét" rész... elõször 45 fokban kell fordulni, majd kicsit elõre, majd megint 45 fok az adott írányba és így kijön a (45+45) 90 fok. :)

Link to comment
Share on other sites

SnarkovX

Az a rész tényleg egy "szemét" rész... elõször 45 fokban kell fordulni, majd kicsit elõre, majd megint 45 fok az adott írányba és így kijön a (45+45) 90 fok. :)

Aham , köszi :D ez volt a egyik baj, a másik meg az én ügyetlenségem/figyelmetlenségem, h néha kameranézet-váltás van, én meg ugyanazt a gombot nyomom, így szegény Ethan egy csomószor tett 180fokos fordulatot,... :P szóval ez a rész kiverte nálam a biztosítékot, de mint írtam, egyébként isteni játék :)

sajnos Jayden-t széjjelverte Mad Jack, nagyon elcsesztem azt a bunyót ... Ethan-nel is eddig csak 2 próbát sikerült megcsinálnom, mennyibõl is? eddig asszem 4 volt. hát, elsõ PS3-as játékom, s még nem vagyok a kontroller mestere :D viszont a csajjal kinyírtam a dokit, na az rohadtjó volt :)

Link to comment
Share on other sites

Hor1

viszont a csajjal kinyírtam a dokit, na az rohadtjó volt :)

Egyik legjobb rész. ^_^

Link to comment
Share on other sites

Balee

Egyik legjobb rész. ^_^

Talán egyik legnehezebb is... :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Talán egyik legnehezebb is... :D

Hû nagyon féltem, hogy Madison ott marad. :) Legnehezebb nekem a roncstelepes volt, amikor már a kocsit elkezdte begyûrni a masina azt hittem vége, de még épp ki tudott ugrani Jayden.

Link to comment
Share on other sites

Roose

Nem tudjátok hogyan tudnám életre kelteni win7(64)-en a Fahrenheitet?

Régen volt már, hogy megvettem és akkor még a win7 nem volt, most pedig hibaüzivel fogad telepítéskor!

Valakinek valami ötlet?

PS3ra rögtön megvenném a HR-t mert marhára tetszik, csak németet tanultam világ életemben.Mondjuk az angolt így is jobban megértem, de annyira nem, hogy meg is vegyen.Talán ha egyszer jön magyarul...talán

Link to comment
Share on other sites

Balee

Felmásolod a DVD tartalmát vinyóra, letöltöd ezt, kicsomagolod a mappába, ahova felmásoltad a játékot, felülírod a régivel és Fahrenheit.msi-vel telepíted.

Link to comment
Share on other sites

Roose

Na nehezen de megoldottam.

Most már csak a magyarítás vacakol. Ahol a tovább vagy vissza lenne fehér kocka van, és a telepítés sikertelen volt felirattal ki kell lépni ha rákattintok a kockára.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
tomvader60

Nem tudjátok hogyan tudnám életre kelteni win7(64)-en a Fahrenheitet?

Régen volt már, hogy megvettem és akkor még a win7 nem volt, most pedig hibaüzivel fogad telepítéskor!

Valakinek valami ötlet?

PS3ra rögtön megvenném a HR-t mert marhára tetszik, csak németet tanultam világ életemben.Mondjuk az angolt így is jobban megértem, de annyira nem, hogy meg is vegyen.Talán ha egyszer jön magyarul...talán

Van egy rakat nyelv a játékban. Én pl franciául próbáltam a demót, mert nem tudok jól angolul :D .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
SnarkovX

Hétvégén másodjára is végigvittem a Heavy Rain-t , ezúttal

Jayden-t nem ölettem meg Mad Jack-el, Madisonnak viszont jól elláta a baját a doki.

Link to comment
Share on other sites

Taki2010

Remélem ha lesz majd megint egy Fahrenheit-hez hasonló kalandjáték, akkor az remélem már ki fog jönni PC-re.

Mert ez h csak 1 ilyen játék van PC-re nem jó :(

Link to comment
Share on other sites

Balee

A Quantic Dream 2 játékon dolgozik jelenleg, mindkettõ csak PS3-ra jön. Szerencsére, így igényességében HR szintre számíthatunk.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Taki2010

Most vittem végig 6X-ra a Fahreheit-et ezúttal Hard-on magyarosítással. Még mindig király, csakmár kicsit unalmas! :rolleyes:

(Mivel nagyon sokan mondják, biztos jobb nála a HR, csakhát nekem nincs PS3-om, pedig szívesen tolnám.)

Am. én álmomban se hittem volna, h a játék 2009-ben játszódik, ám

amikor figyeltem Lucas mondatát, mikor először bement a temetőbe ("10 éve, h meghaltak a szüleim...") és megnéztem a szülei sírján lévő dátumot (....-1999), ezt is megtudtam :)

Link to comment
Share on other sites

getro2

Most vittem végig 6X-ra a Fahreheit-et ezúttal Hard-on magyarosítással. Még mindig király, csakmár kicsit unalmas! :rolleyes:

(Mivel nagyon sokan mondják, biztos jobb nála a HR, csakhát nekem nincs PS3-om, pedig szívesen tolnám.)

Am. én álmomban se hittem volna, h a játék 2009-ben játszódik, ám

amikor figyeltem Lucas mondatát, mikor elõször bement a temetõbe ("10 éve, h meghaltak a szüleim...") és megnéztem a szülei sírján lévõ dátumot (....-1999), ezt is megtudtam :)

A világ egyik legjobb játéka. Hihetetlen mennyire összekalapált cucc. Egyedül a befejezést sajnálom egy kicsit... Egy párszor már én is végigvittem, de ez fel sem tûnt. :D

Heavy Rain-t majd szeretném pótolni, csak hát ahhoz nincs magyar felirat... A történet teljes megértése nélkül meg nem akarom végigjátszani.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Superlompos

A Fahrenheit tényleg nagyszerû játék. Ps2-õn is végigvittem párszor, meg Pc-n is. Sõt raktam fel róla videót a youtube-ra magyar felirattal. Már csak egy kicsi hiányozna a teljes végigjátszás felrakásához. :D

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

No igen, a Fahrenheit szvsz minden idõk egyik legjobb játéka, csak amikor az ember a kombinációkat is majdnem, hogy fejbõl vágja már, akkor unalmassá válik azért. De ez mindenre elmondható kb., a nagyobb gond, hogy gyakorlatilag nincs hasonló élményt nyújtó játék PC-re. :(

Link to comment
Share on other sites

Superlompos

Ez így van. De ha nem rögtön kezdjük újra a játékot, hanem csak 1 évben 2-szer, vagy 3-szor, akkor ki lehet bírni. Bár tény, hogy az elsõ élmény a legszebb. :)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

No igen, a Fahrenheit szvsz minden idõk egyik legjobb játéka, csak amikor az ember a kombinációkat is majdnem, hogy fejbõl vágja már, akkor unalmassá válik azért. De ez mindenre elmondható kb., a nagyobb gond, hogy gyakorlatilag nincs hasonló élményt nyújtó játék PC-re. :(

Én még reménykedem egy Heavy Rain portban :o :omg:

Link to comment
Share on other sites

Taki2010

Ez így van. De ha nem rögtön kezdjük újra a játékot, hanem csak 1 évben 2-szer, vagy 3-szor, akkor ki lehet bírni. Bár tény, hogy az első élmény a legszebb. :)

Jah, de akinek már túl könnyű, annak ajánlom Hard-on :)

Én még reménykedem egy Heavy Rain portban :o :omg:

Hát amíg a Sony a Quantic Dream játékok kiadója, addig soha nem fogunk még egy olyan játékot PC-n játszani, mint a Fahrenheit :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...