Jump to content
GSForum - Segélyvonal

LotR: The Battle for Middle-Earth sorozat


Guest

Recommended Posts

Gagabol
hehe,én az elefántlövésnél abbahagytam,nem ment s43.gifs43.gifs43.gif

Elsõre megcsináltam... laugh.gif Meg az uccsó pályát is laugh.gif A Fekete Kapu volt egyedül kegyetlen.

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone
A RotK sajnos könnyû volt nagyon.Egy darab nehéz pálya volt,azt is pár óra alatt leküzdöttem.

Ott talán egyedül a Gandalfos Minas Tirith ostrom volt nehéz, az csak harmadjára sikerült. a többi olyan szinten volt könnyû, h elsõre hard módon minden pálya perfekten volt, kivéve az induló pályák (Holtak ösvénye, Helm szurdok, Vasudvard, meg a menekülés Osgiliathból)

Link to comment
Share on other sites

576kaloz
Ja, ki van chippelve smile.gif

PS-re drágák a gammák sajna... Sajnálok érte 10+k-t kiadni érte, mert annyit abszolút nem ér. Egyetlen egy eredeti gammám van hozzá, a San Andreas, az is csak azért, mert ajándékba adták az alapgéphez.

és ha dvd-re írod lejácca?megpróbálom! smile.gif tudsz mondani linket?

(off:ps-re ha nincs meg feltétlen szerezd be az mgs3-at,nagyon üt!)

Link to comment
Share on other sites

576kaloz
Ott talán egyedül a Gandalfos Minas Tirith ostrom volt nehéz, az csak harmadjára sikerült. a többi olyan szinten volt könnyû, h elsõre hard módon minden pálya perfekten volt, kivéve az induló pályák (Holtak ösvénye, Helm szurdok, Vasudvard, meg a menekülés Osgiliathból)

akkor arra hivatkozok hogy az én dvd-m gyárihibás volt mert a pályák nehézsége "elírodott" laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Gagabol
Ott talán egyedül a Gandalfos Minas Tirith ostrom volt nehéz, az csak harmadjára sikerült. a többi olyan szinten volt könnyû, h elsõre hard módon minden pálya perfekten volt, kivéve az induló pályák (Holtak ösvénye, Helm szurdok, Vasudvard, meg a menekülés Osgiliathból)

Az ostrom nekem könnyen ment,csak meg kell találni a "ritmust",hogy mikor jönnek az ostromtornyok.Meg régebben a King of the Dead-del küszköttem,de most az is elsõre megvan.

Link to comment
Share on other sites

576kaloz
Az ostrom nekem könnyen ment,csak meg kell találni a "ritmust",hogy mikor jönnek az ostromtornyok.Meg régebben a King of the Dead-del küszköttem,de most az is elsõre megvan.

és a tornyot mivel pusztítottad el?(katapultal?)

Link to comment
Share on other sites

Gagabol
és a tornyot mivel pusztítottad el?(katapultal?)

Meg Gandalf lövésével(torkig nyomva) laugh.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

576kaloz
Meg Gandalf lövésével(torkig nyomva) laugh.giflaugh.gif

és az orkokkal mit csináltál?nekem egyszerre 20-an jöttek ph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

Gagabol
és az orkokkal mit csináltál?nekem egyszerre 20-an jöttek ph34r.gif

Amik kijönnek a végén a toronyból,azokat távolról lelõttem,a többibe meg belerohantam sebezhetetlenséggel,és kaszaboltam õket. laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Gagabol

OFF

Jóccakát,megyek aludni!

On

Link to comment
Share on other sites

576kaloz
OFF

Jóccakát,megyek aludni!

On

csõ!

cortez vagy még?

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone
csõ!

cortez vagy még?

OFF

vagyok, bár lépek. Linket majd holnap küldök PÜben, most nincs kedvem elõzményeket visszakeresni, ha nem gond...

Jóccakát!

ON

Hajrá EA-s fiúk, elõre a "színvonalas" ötletekkel!

Link to comment
Share on other sites

576kaloz
OFF

vagyok, bár lépek. Linket majd holnap küldök PÜben, most nincs kedvem elõzményeket visszakeresni, ha nem gond...

Jóccakát!

ON

Hajrá EA-s fiúk, elõre a "színvonalas" ötletekkel!

csõ!okk!

Link to comment
Share on other sites

Gagabol

Mongyuk ennyi erõvel az EA csinálhatna egy saját fantasy világot,végülis a hõskészítõ nem rossz ötlet,csak nem passzol a GYU világába.

Link to comment
Share on other sites

Varkov

Szentem egyértelmûen jobb lesz a 2 .

Link to comment
Share on other sites

erdly
Szentem egyértelmûen jobb lesz a 2 .

hát remélem, majdd meglátjuk

az 1-ben azért voltak hiányosságok

Link to comment
Share on other sites

Varkov
hát remélem, majdd meglátjuk

az 1-ben azért voltak hiányosságok

Milyikekre gondolsz? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

erdly
Milyikekre gondolsz? smile.gif

olyan összevissza volt a játék

egy idõ után nagyon uncsi lett

Link to comment
Share on other sites

Varkov
olyan összevissza volt a játék

egy idõ után nagyon uncsi lett

Jaja, ezt írtam a másik BFME-ös topikba smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest

Szerintem naná hogy sokkal jobb lesz... cool.gifrolleyes.gifbiggrin.gif

Mikor fög kijönni?Még ezévben?Itt tartom "az újságot" a kezemben,és itt olvasok minden infót róla!!!!

--->persze a megjelenést nem írja... cool.gifcool.gifcool.gifrolleyes.gifbiggrin.gifsmile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
olyan összevissza volt a játék

egy idõ után nagyon uncsi lett

Egy idõ után nagyon....

De megvolt az a hangulata..ami más gammának nincsen!

És nekem az volt rohadt uncsi,hogy míg egy hõst megcsinált,addig eltelt fél óra...mármint egy erõsebb hõst!

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone
Egy idõ után nagyon....

De megvolt az a hangulata..ami más gammának nincsen!

És nekem az volt rohadt uncsi,hogy míg egy hõst megcsinált,addig eltelt fél óra...mármint egy erõsebb hõst!

Nocsak, te ismered Középfölde hõseit. De tájékozott vagy biggrin.gif

Amúgy eddig a második részrõl csak elrettentõ infókat hallottam. Sztem nem fogom megvenni, leszedem vhonnan. De ha tényleg ennyit változtatnak, akkor vegyék le a Lord of the Rings-t az elejérõl, mert szegény Tolkien Mester forog a sírjában.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Nocsak, te ismered Középfölde hõseit. De tájékozott vagy biggrin.gif

Amúgy eddig a második részrõl csak elrettentõ infókat hallottam. Sztem nem fogom megvenni, leszedem vhonnan. De ha tényleg ennyit változtatnak, akkor vegyék le a Lord of the Rings-t az elejérõl, mert szegény Tolkien Mester forog a sírjában.

Jaj mert te az vagy... laugh.giflaugh.gif

Te is tájékozott vagy..."elrettentõ infók"...hü.lye ***... laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone
Jaj mert te az vagy... laugh.giflaugh.gif

Te is tájékozott vagy..."elrettentõ infók"...hü.lye ***... laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Te tudod mi Középfölde? Tudod mi az, h Gyûrûk Ura? Hát mert a sztori az k.urva gyökér lesz, egy csomó mindent megváltoztatnak, meg egy csomó baki volt az elõzõ részben is. Balrog fényes nappal sétál, uramisten...

Szal csak azután dumáljál, miután elszámoltál magadban 3-ig, meg behoztad azt a 7 év lemaradást velem szemben LOTR téren...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Te tudod mi Középfölde? Tudod mi az, h Gyûrûk Ura? Hát mert a sztori az k.urva gyökér lesz, egy csomó mindent megváltoztatnak, meg egy csomó baki volt az elõzõ részben is. Balrog fényes nappal sétál, uramisten...

Szal csak azután dumáljál, miután elszámoltál magadban 3-ig, meg behoztad azt a 7 év lemaradást velem szemben LOTR téren...

Szerintem meg így is jó... cool.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...