Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Hardver Adás/vétel/csere


schenker88

Recommended Posts

Jackassbomb

Eladó gamer konfiguráció!

gigabyte lap, c2d e6550, hd4850, 4x1 giga ddr2

Teljes leírás a tulajdonságokról és állapotról itt található. 35000 Ft-ról indítom amúgy, annyiért meg ajándék.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
dragontooth

Eladó Shappire Radeon 6670 ddr3 2 gb, vadonat új, csak kipróbálva lett. ár: 18 000 ft. Érd:viador@citromail.hu

Edited by dragontooth
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Jackassbomb

Eladó egy vadonatúj amd fx-6200-as. Csak azért lett kibontva, hogy megnézzem, nem sérült-e (pick pack pontban vettem át). CSERE is érdekel!

Irányárakat és/vagy csere ajánlatokat pü-ben várok.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Jackassbomb

Az alant említett processzorhoz link. 23-ról indul.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Godzillamessage

Nem porosodik valakinek a fiókjában egy ilyen átalakító?

[GSF] Picture

DVI-D (single, bár ez talán mindegy) Male to VGA Female

Megvenném. :rolleyes:

Edited by Godzillamessage
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Jackassbomb

...

Megvenném. :rolleyes:

Ha belinkeled olyan helyről a képet, ahonnan meg is jelenítődik, akkor talán lesz. :P

Viszont nékem meg lenne egy eladó Maxell audio wild ice blue fejhallgatóm.

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Javítottam.

[GSF] Picture

DVI-D Single Link kellene, de ha dual van az sem baj. :)

Link to comment
Share on other sites

Achnot

Üdv!

Szeretném eladni a PC-met, kompletten, ha tud valaki segíteni benne, saját részre vagy ismerõs részére érdeklõdne, akkor itt teheti meg:

bloodskull@vipmail.hu.

Konfiguráció:

Alaplap: Gigabyte S-Series GA-945PL-S3P

Processzor: Intel Core 2 Duo E7400 2.80 GHz 2.81 GHz

Memória: 2 GB Kingston RAM

Videókártya: Nvidia Geforce 9500 GT 512 MB

Hangkártya: Genius SM Live Value 5.1

Tápegység: 350 Watt

DVD meghajtók: Samsung SH-S233C ATA + LG CD/DVD/RW író-olvasó

Winchester: Samsung HD322HJ 300 GB SATA

Gépház: Fekete Codegen 604AL-CA

Operációs rendszer: Windows 8 Pro

Kép itt található róla:

http://aprod.hu/hirdetes/asztali-szamitogep-ID11tOJ.html

Ára: 49.990 Ft

Debrecenen belül személyesen intézhetõ, Magyarország más területére a szállítás plusz költség.

Tiszteletem

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Jackassbomb

Eladók a következő komponensek:

C2D e6550; 4x1 gb Kingston HyperX 1066mhz ddr2; gigabyte ga-p35-ds3r; félig réz, félig alu zalman hűtő a procira. Ha érdekel valami, privátban írj! Együtt olcsóbban adom!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
tomeeto

Eladóvá vált Antec P-182 (Gun Metal) házam.

Képek ezen a linken találhatóak meg.

Irányár 20.000, alkuképes, Budapesten a XV. kerületben tekinthetõ meg.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ashtm

Eladósorba került a korábbi házikóm, mely a Chieftec DA01BD névre hallgat. Felszereltségét tekintve tápegység nélküli, elõl 2db 80mm-es, hátul, a táp nyílása fölött 1 db 92mm-es hõszenzoros Artic Cooling légkavaróval valamint 4 pár rögzítõsínnel 5,25-ös meghajtóknak. Szép emberes lemezfelületekkel rendelkezik, moddereknek jó kiindulási alap lehet. Egyetlen hibája van, mint a képeken is látható, hogy a tetõlapon 1 kis horpadás és 1 kis kitüremkedés látható, már akkor rajta volt mindkettõ, mikor megvettem. A linkeken láthatóak a képek a kuckóról, telóval készültek, ezért ilyen a minõségük.

Front

Tetõlap

Oldal+ventikeretek

92mm

82mm_1

82mm_2

És végül a piszkos anyagiak.

A ház ára: 8000Ft személyes átvétel esetén, ez történhet Gyöngyösön vagy Egerben (esetleg a kettõ között :)).

Elõreutalással futár is bejátszik, de ennek a költsége a vevõt terheli.

UP!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
deidora

Sziasztok!

Szeretném eladni Ati Radeon HD 4870-es videókártyám. 512 MB GDDR5, PCI EXPRESS 2.0 BUS, aktív hûtéses, DVI-DSUB átalakítóval.

Vettem egy új kártyát, ezért szeretnék megválni tõle. Windows élményindex szerint jobb mint az új kártyám, viszont sajnos ez a kártya még nem tudja a directX 11-et. A hûtõventilátora míg be nem melegszik kicsit zajos, de egy 5-10 perc után elhallgat.

Én olyan 5-10k között gondoltam az árát. Akit érdekel írjon és megbeszéljük a további részleteket.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Jackassbomb

Üdv!

Eladnám msi n650 ti oc power edition kártyámat. Nagyon jól tuningolható (csak tesztelés céljából húztam, egyébként alap órajelen üzemel). Csendes, és igencsak hûvös kártya: full terhelés alatt 51 fok környékén mozog (nyáron, a 35 fokos szobában).

Húzva bizony csuklóból veri a hd7790-est, amire egyébként váltani akarok, mert több, és nekem jobban megfelelõ kimenetekkel rendelkezik.

Árajánlatokat privát üzenet formájában várok!

Link to comment
Share on other sites

nvblind

Vadi új SteelSeries Kinzu v2 (rubberized) rágcsáló eladó sorban.

További információért katt (vatera link):

http://goo.gl/1oWSB3

Ha Vaterán kívül veszed, akkor 500 forintot elengedek a kiírt árból (ez úgyis menne a vaterának jutalék gyanánt).

Igény esetén tudok még egy SS Kana CS:GO Editiont is (ilyen).

Ez bontatlan csomagolású és (majdnem egész) 2 év WW garancia is van rá. Pár ezressel a bolti ár alatt már oda tudom adni.

Nyugodtan írjatok, bármelyik érdekel.

Link to comment
Share on other sites

Vinsanity15

Sziasztok , elado egy uj ipod nano 7.gen 16gb zold keszulek. minden tartozeka uj . egyszer kiprobalt , 35 000 ft . aki gyorsan elviszi az 30 ert viheti . gari minden fullos

erdeklodni : sniperity@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

ashtm

Eladó 1db Egreat R6C típusú HD médialejátszó, kihasználatlanság miatt (túl sok volt a távirányító, így a médialejátszó+DVD lejátszó duót kiváltottam egy BD lejátszóval).

Flottul összerakott, fémházas készülék, sok tekintetben okosabb, mint a BD lejátszó, amit vettem, pl. 32x-es tekerés, sokrétû beállítási lehetõségek a feliratoknál, stb.

Dobozában, távirányítóval, új hálózati adapterrel - az elõzõben sípoltak a kondik -, RCA kábellel, használati útmutatóval.

Futár elõreutalással szóba jöhet, de inkább személyesen.

Ár: 6000Ft (+ futár, ha úgy kell)

Link to comment
Share on other sites

IST

Kihasználatlanság miatt eladó a Mac minim.

A gép egy 2,5 GHz i5 processzorral ellátott mid 2011-es Mac Mini, 4 Gb 1333 MHz DDR3 memóriával, AMD Radeon HD6630M videókártyával, 500 GByte-os merevlemezzel, valamint egy darab távirányítóval. 120 ezer forintot szeretnék érte kapni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
CastleCRS

Van egy fél konfigom, eladóvá vált anyagi okok, össze lett szerelve(az alaplapon), beüzemelve nem lett. :s14:

CPU Intel 4770K

MB Asus Sabertooth Z87

RAM Corsair 2*4GB 1866Mhz LP

Gar 3év CPU+MB,

Ram élettartamos

Minden BOX.

Összesen lehetõleg 160k körüli áron, ha muszáj engedek persze. Jó ajánlat esetén "megbontom" :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Lendova87

Eladó:

Core2Duo E7200 processzor (2.53GHz alap órajel, 3.8GHz-en használtam 5+ éven keresztül)

GigaByte GA EP35 DS3 alaplap (s775 foglalat)

2*1GB Geil Ultra DDR2 1066MHz kit

2*1GB CSX DDR2 1066MHz kit (ilyen:http://ipon.hu/webshop/product/csx_2gb_ddr2_1066mhz_cec_fan_kit_csxo_cec_1066_2gb_kit/24071)

Minden komponens 5 vagy 5.5 éves, külön vagy egyben is vihetõ.

Érdeklõdés esetén privát üzenet vagy lendova@gmail.com-ra egy e-mail.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
tomeeto

Eladóvá vált

egy Gigabyte MA785GT-UD3H (rev1.0) AM3 alaplap és 2 db Geil GV32GB1600C8DC KIT (1600MHz-et tud CL8-on, 2x1 GB, szóval 4x1 összesen) kihasználatlanság végett.

Hibátlanul üzemelnek, memóriákról teszteredményt is tudok mutatni, együtt voltak végig egy 955BE társaságában. Alaplap doboza megvan, jár hozzá három SATA2 kábel, valamint driver cd, távtartók és csavarok, azonban hátlapja hiányzik.

A kettõ külön-külön rendkívül olcsón, 9.000 FT-ért, azonban ha valaki mindenre igényt tart, akkor 18e forint helyett odaadom õket 16.000-ért.

Budapesti, személyes átvétellel. Igény esetén akár házhoz is viszem.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Shudzsi

Mind2 cucc kicsit több mint 2 hónapos, IPON-tól rendeltem.

- LG 24MP55HQ-P monitor (24 colos,full hd + adok mellé hdmi kábelt, a gyártó sajnálta)

- MSI N750 TI TF 2GD5/OC (a mellé adott játék kupon is megvan ha kell :D)

Illetve eladó még:

-CM storm devastator bill/egér kombó (több mint 2 évig garanciás még, Edigital)

+Razer goliathus speed edition, medium (ezt jó lenne a csomaggal 1ütt venni, nem drága holmi, de hihetetlen jó)

Helyileg Debrecenben van, felõlem posta is megoldható ha fizeted.

Ha érdekel valami keress itt a fórumon vagy emailen keresztül: shudzsi@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Shudzsi

Mind2 cucc kicsit több mint 2 hónapos, IPON-tól rendeltem.

- LG 24MP55HQ-P monitor (24 colos,full hd + adok mellé hdmi kábelt, a gyártó sajnálta)

- MSI N750 TI TF 2GD5/OC (a mellé adott játék kupon is megvan ha kell :D)

Illetve eladó még:

-CM storm devastator bill/egér kombó (több mint 2 évig garanciás még, Edigital)

+Razer goliathus speed edition, medium (ezt jó lenne a csomaggal 1ütt venni, nem drága holmi, de hihetetlen jó)

Helyileg Debrecenben van, felõlem posta is megoldható ha fizeted.

Ha érdekel valami keress itt a fórumon vagy emailen keresztül: shudzsi@gmail.com

Monitor eladva, többi cucc még megvan, vga különösen "jóárasítva"

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Shudzsi

VGA elkelt, eladó továbbra is a Cm storm Devastator billentyû/egér kombó + adom mellé a Razer Goliathus egérpadomat.

Illetve egy vadi új logitech m235 vezetéknélküli egér.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
LazaPasi

Sziasztok!

Eladóvá vált megbecsült gamer egerem makulátlan állapotban dobozában keresi új gazdáját!

Saját kézre állítható az egér, hogy minél jobban passzoljon a kezünkhöz.

128KB beépített memória (11 makró memorizálása - 5 profillal) bármely géphez viszed a makróid benne vannak!

Eladás oka: XBOX ONE

Nézd meg mirõl is van szó: http://prohardver.hu/hir/tt_esports_level_..._megjelent.html

Nagyfelbontású képek az eladó egeremrõl:

[GSF] Picture

[GSF] Picture[GSF] Picture[GSF] Picture[GSF] Picture[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...