Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Programozás (segítség és publikálás kezdõknek)


Koci

Recommended Posts

kmester

Bárhol lehet ilyet kapni????

Mennyibe kerül????

KÖSZ :D

Link to comment
Share on other sites

MOLYIRTO
Bárhol lehet ilyet kapni????

Mennyibe kerül????

KÖSZ :D

könyvesboltban. :tongue: . én szeged mellett lakom, és szegeden egy könyvesboltban vettem 2500 huf volt. mégéri, mert elég vastag könyv. de ha monnyuk pesti vagy akkor kár volt kérdezni, mert pesten szerintem mindegyik könyvesboltban lehet kapni, de inkább tankönyves, meg ilyen műszaki könyvesboltban próbáld.

Link to comment
Share on other sites

Koci
könyvesboltban. :tongue: . én szeged mellett lakom, és szegeden egy könyvesboltban vettem 2500 huf volt. mégéri, mert elég vastag könyv. de ha monnyuk pesti vagy akkor kár volt kérdezni, mert pesten szerintem mindegyik könyvesboltban lehet kapni, de inkább tankönyves, meg ilyen műszaki könyvesboltban próbáld.

Pesten én Libriben néztem, és ott van valszeg (sok más prog könyv mellett), de tényleg szinte mindenhol van.... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

kmester

Kösz :D :D

Link to comment
Share on other sites

MOLYIRTO
Kösz :D :D

LOL.

akinek van dárk bézikje az írjon msn-én mélben vagy mittomén

Link to comment
Share on other sites

Ati500

Molyirto!

Mint már mondtam, nekem megvan!

Vmi kéne, írj!

Link to comment
Share on other sites

Koci
LOL.

akinek van dárk bézikje az írjon msn-én mélben vagy mittomén

Én azt se tudom hogy ezt eszik-e vagy isszák.... :rolleyes: Valaki mesélhetne erről a SötétAlapvetőről.... B)

Link to comment
Share on other sites

Skullkid

A PHP-t direkt hagytátok ki ?

Link to comment
Share on other sites

Koci
A PHP-t direkt hagytátok ki ?

Hát nem tudom, én olyan programozásra gondoltam ami exe-t tud csinálni, vagy ilyesmik. A Php, az webes programozás, az a Weblapszerkesztésbe fér bele sztem. De javítson ki valaki ha nem így van.... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Skullkid
Hát nem tudom, én olyan programozásra gondoltam ami exe-t tud csinálni, vagy ilyesmik. A Php, az webes programozás, az a Weblapszerkesztésbe fér bele sztem. De javítson ki valaki ha nem így van.... :huh:

Igazad van, bocs, nem tudtam hogy itt csak ezekről van szó. :rolleyes::unsure:

Link to comment
Share on other sites

MOLYIRTO
Hát nem tudom, én olyan programozásra gondoltam ami exe-t tud csinálni, vagy ilyesmik. A Php, az webes programozás, az a Weblapszerkesztésbe fér bele sztem. De javítson ki valaki ha nem így van.... :huh:

koci kipróbáltam a gémedet nagyon jó.

a másik dolog meg hogy a php télleg webes progizás, de van egy másik ropic ami ilyen webes programozással foglalkozik.

Link to comment
Share on other sites

MOLYIRTO
Molyirto!

Mint már mondtam, nekem megvan!

Vmi kéne, írj!

írtam mél csak nem válaszolsz. meg lent van csak a menü vagy mittomén az hun található??? mert nekem vmi angol nyelvű de magyar szó az nincs benne.

Link to comment
Share on other sites

Koci
koci kipróbáltam a gémedet nagyon jó.

a másik dolog meg hogy a php télleg webes progizás, de van egy másik ropic ami ilyen webes programozással foglalkozik.

Ohh...kösz- :rolleyes: Már fejlesztem tovább hogy legyen nehézségi szint is... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ati500
írtam mél csak nem válaszolsz. meg lent van csak a menü vagy mittomén az hun található??? mert nekem vmi angol nyelvű de magyar szó az nincs benne.

No!

A www.darkbasic.hu -ról töltsd le a próbaverziót, az magyar (a súgója, meg a progi is!). Milyen menü kellene? Ha játékhoz akarsz szimpla 2D-s menüt, akkor azt keresd a sprite-oknál (minden menüpont + a kurzor külön sprite, sprite collision paranccsal az ütközés, mouseclick -kel a kattintás érzékelése, de van is ilyen példa)!

A DarkBASIC ment .exe-be, tehát más gépeken nem lesz szükség a DB-re a játék elindításához!

A DB nem a legegyszerűbb játékkészítő, dehát legalább ebben lehet 3D-s cuccot is csinálni, nem úgy mint mondjuk a Clik & Play-ben (hehehe, az nem is programozási nyelv, csak vmi 2D-s platformugri szerkesztő), de azért a nyelvét nem túl nehéz megtanulni, főleg a magyar verziónak :smile: !

Ha vkinek kéne hozzá vmi, én elég régóta foglalkozom vele, elindulni segíthetek!

Link to comment
Share on other sites

kmester

Na kezd érdekelni ez a programozási nyelv :D

Szóval honnan tudom beszerezni ezt a DarkBASICot???

Mennyi idő alatt fogom tudni használni????

Link to comment
Share on other sites

MOLYIRTO
Na kezd érdekelni ez a programozási nyelv :D

Szóval honnan tudom beszerezni ezt a DarkBASICot???

Mennyi idő alatt fogom tudni használni????

www.darkbasic.com 30 napos verzsön

Link to comment
Share on other sites

Troglodyte

vki el tudná mondani nekem, hogy a Delphi-t hol lehetne letölteni? (warez)

Link to comment
Share on other sites

MOLYIRTO
vki el tudná mondani nekem, hogy a Delphi-t hol lehetne letölteni? (warez)

no warez here. nincs itt semmi féle warezolás. illegális dolgokat. nem reklámozunk. igaz nem vagyok moderátor. vagy vmi fájlcserélőn keress. vagy talán ha még nem nézted meg a borland oldalát. mert eg szer onnan tölttem le. vagyis akartam letölteni, csak túl nagy volt, aztán nem szedtem. de a nagy méret ne ijesszen meg. kb 400 mega körül van. de vmelyik informatikai újsághoz adtak egyszer delphip. a havernál láátam cd-jét.

Link to comment
Share on other sites

Koci
vki el tudná mondani nekem, hogy a Delphi-t hol lehetne letölteni? (warez)

Biztos le lehet szedni valami trialt a Borland oldaláról.... Aztán meg... rolleyes.gif használd a fantáziád.... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Császtok!!!!!!

Valaki be tudna avatni a "Borland C" rejtelmeibe???????? Csak azért kéne, mert f@szom se tudja, hogy mi, merre, hány, meddig. huh.gifunsure.gif Szóval kéne segítség. wink.gif

Meg hát minden laborórán dogát fogunk írni belőle, ami zselé nagy köc$ögségre vall. mad.gifmad.gifmad.gifmad.gifmad.gif

Link to comment
Share on other sites

Troglodyte
no warez here. nincs itt semmi féle warezolás. illegális dolgokat. nem reklámozunk. igaz nem vagyok moderátor. vagy vmi fájlcserélőn keress. vagy talán ha még nem nézted meg a borland oldalát. mert eg szer onnan tölttem le. vagyis akartam letölteni, csak túl nagy volt, aztán nem szedtem. de a nagy méret ne ijesszen meg. kb 400 mega körül van. de vmelyik informatikai újsághoz adtak egyszer delphip. a havernál láátam cd-jét.

nyughass már, privátban szokás elküldeni a warezt.

Link to comment
Share on other sites

MOLYIRTO

csináljak én is egy ilyen számkitalálós progit pascal alatt? mert kedvem van hozzá és majd csinálunk egy oldalat aminek source.kiszolgálóneve.hu lesz a címe?

azt forráskódokat pakolunk föl.

Link to comment
Share on other sites

Troglodyte

azt én javában csináltam. Nem volt túl nehéz. :-)

Link to comment
Share on other sites

Koci
csináljak én is egy ilyen számkitalálós progit pascal alatt? mert kedvem van hozzá és majd csinálunk egy oldalat aminek source.kiszolgálóneve.hu lesz a címe?

azt forráskódokat pakolunk föl.

Hát azt majd akkor csináljuk, ha nagyon benne leszünk az iparban... wink.gif

A számkitalálós progihoz, meg csak egy extra dolgot kell tudni, hogy hogyan tudsz Pascalban véletlen számot generálni. Ezt sajna én nem tudom, nézd meg a helpben, vagy keress rá neten....

Utána meg már pofon egyszerű... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

MOLYIRTO
Hát azt majd akkor csináljuk, ha nagyon benne leszünk az iparban... wink.gif

A számkitalálós progihoz, meg csak egy extra dolgot kell tudni, hogy hogyan tudsz Pascalban véletlen számot generálni. Ezt sajna én nem tudom, nézd meg a helpben, vagy keress rá neten....

Utána meg már pofon egyszerű... wink.gif

random meg a randomize parancsal kell csinálni .

ha vki tud pascalos forráskódokat lökje a címet!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...