Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Elder Scrolls III: Morrowind


Guest

Recommended Posts

Piszkos_Fred
de nem tudom, hogy mit kell csinaljak, hol van az a puzzle box. Van sok fura gepezet, de nem tudok mit kezdeni veluk...pls HELP!

Elore is kosz!

Oh, a jo oreg puzzle box ;] Ez talan segit...

user posted image

Link to comment
Share on other sites

bigboy-
Oh, a jo oreg puzzle box ;] Ez talan segit...

user posted image

Kosz, de mar megkaptam....most vmi kuldetest kell megcsinaljak, amit egy tag adott a Mage Guild-ben....de sajna nagyon kezdem unni a gammat sad.gif . Elmentem oda az E-i szigetekhez, de annyi csunya hely van s semmi szep zold ovezet, csak sziklas hely, tele van Cliff Raider-ekkel...mar dog unalmas sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Nem tudom nézelődtél-e az elderscrolls oldalán, de ott pl. orrvérzésig reklámozzák az Arenat. És nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy XP patch nélkül tennék. wink.gif

Az Arena-val konkrétan az az egy bajom van,h SZAGGAT!De úgy ,mint állat,1xerűen nem lehet benne megmozdulni,mert inkább hasonlít egy délutáni diavetítésre,mint rendesen futó programra smile.gif .Pedig a dosbox-emulátornak utánanéztem mindehol,megnéztem az összes lehetséges beállítást arra nézbe h gyorsabb legyen a játék,de mindhiába....sz'al 5letem sincs h mit kezdjek vele

Link to comment
Share on other sites

Dark_Lord

nem értem hogy az emberek miért tartják a gammát unalmasnak... én nyáron raktam fel... azóta végig toltam, és még most is fent van.

Link to comment
Share on other sites

bigboy-
nem értem hogy az emberek miért tartják a gammát unalmasnak... én nyáron raktam fel... azóta végig toltam, és még most is fent van.

Semmi hangulata nincs, azert. Kaptam egy kuldetest, hogy oljek meg vmi nekromatat egy tag segitsegevel....a tag kovetett engemet s 1x csak beleesett a szakadekba es eghalt, en meg mentem tovabb. Akkora nagy barom labirintus szerusegbe kellett azt a nekromatat ekressem, hogy azt keresse az aki akarja!

Link to comment
Share on other sites

Azazello

bigboy-: Hát, akkor szerintem rajtad sokat segít az uninstall. Akinek az a legnagyobb baja a Morrowinddel, hogy nincs hangulata, az jobban teszi, ha hamar leszedi a gépéről.

(Mellesleg az a labirintus ANNYIRA nem bonyolult. Sőt. A labirintus rá nézve már szinte hízelgő tongue.gif )

Link to comment
Share on other sites

Dark_Lord
bigboy-: Hát, akkor szerintem rajtad sokat segít az uninstall. Akinek az a legnagyobb baja a Morrowinddel, hogy nincs hangulata, az jobban teszi, ha hamar leszedi a gépéről.

(Mellesleg az a labirintus ANNYIRA nem bonyolult. Sőt. A labirintus rá nézve már szinte hízelgő tongue.gif )

apropó hangulat... hát nem tök jó érzés egy olyan világban sétálgatni, ahol te vagy a jani egy daedric dai-katana-val a kezedben? biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

bigboy-
apropó hangulat... hát nem tök jó érzés egy olyan világban sétálgatni, ahol te vagy a jani egy daedric dai-katana-val a kezedben? biggrin.gif

Egy ido utan unalmas es a jatekban az zavar, hogy tulsagosan a fantiazian alapszik....neha kicsit tulzasban van vive es ez nem tetszik.

Link to comment
Share on other sites

Azazello
es a jatekban az zavar, hogy tulsagosan a fantiazian alapszik....neha kicsit tulzasban van vive es ez nem tetszik.

Nagggyon fura érvelés blink.gif . Mindenesetre sztem fogadd meg korábbi tanácsomat. Ja, aknakeresőt ismered? Szerintem tetszene... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Dark_Lord
Egy ido utan unalmas es a jatekban az zavar, hogy tulsagosan a fantiazian alapszik....neha kicsit tulzasban van vive es ez nem tetszik.

már bocs, de ez nem érv... ha megnézed a legtöbb szg. játékban ez a lényeg... dehát te tudod... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

bigboy-
már bocs, de ez nem érv... ha megnézed a legtöbb szg. játékban ez a lényeg... dehát te tudod... dry.gif

G2-ben vagy Dungeon Siege-ben a ket labon jaro ertelmes lenyek tobbnyire normalis szinu emberek...nem pedig a 80%-a hupikek szinu, vastaghangu leny. Nincsenek 10 meter magas lebego bogarak, amelyek szallito eszkozkent hasznalnak...na mind1....ez csak az en velemenyem.

Link to comment
Share on other sites

Dark_Lord
G2-ben vagy Dungeon Siege-ben a ket labon jaro ertelmes lenyek tobbnyire normalis szinu emberek...nem pedig a 80%-a hupikek szinu, vastaghangu leny. Nincsenek 10 meter magas lebego bogarak, amelyek szallito eszkozkent hasznalnak...na mind1....ez csak az en velemenyem.

hát persze.. happy.gif ez mororwind... ez nem máááás... ha érted mire gondolok... minden játék legyen eredeti, különben meg akkor minek mondanánk rá egy játékra... pl annó doom 1, hogy forradalmi, állati, dúrva.. stb. stb. asszem érted mire gondolok smile.gif

Link to comment
Share on other sites

bigboy-
hát persze.. happy.gif ez mororwind... ez nem máááás... ha érted mire gondolok... minden játék legyen eredeti, különben meg akkor minek mondanánk rá egy játékra... pl annó doom 1, hogy forradalmi, állati, dúrva.. stb. stb. asszem érted mire gondolok smile.gif

Ertem en.....sajna nekem nem jott be a Morrowind....nem rossz jatek, el lehet vele szorakozni, de....ennyi, semmi tobb smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Dark_Lord
Ertem en.....sajna nekem nem jott be a Morrowind....nem rossz jatek, el lehet vele szorakozni, de....ennyi, semmi tobb smile.gif

persze! smile.gif ez meglátás kérdése sztem... vki a gothicot jobban szereti mint morrowind... vagy fordítva. tehát ez nem elítélendő biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

bigboy-
persze! smile.gif ez meglátás kérdése sztem... vki a gothicot jobban szereti mint morrowind... vagy fordítva. tehát ez nem elítélendő biggrin.gif

A legtobb ember mind2-t szereti, de nekem csak a Gothic jott be...eletembe jobb jatekkal nem jatszodtam...talan csak a HL 1-est elveztem annyira mint a Gothic sorozatot...

Link to comment
Share on other sites

-kozo-

én szeretem mindkettőt nagyon a morrowind-et mert állati összetett részletes hosszú, a gothic 2 meg hangulatos szép jó benne a harc meg a táj nagyon klassz

Link to comment
Share on other sites

Dark_Lord
A legtobb ember mind2-t szereti, de nekem csak a Gothic jott be...eletembe jobb jatekkal nem jatszodtam...talan csak a HL 1-est elveztem annyira mint a Gothic sorozatot...

én ismerek egy pár embert aki csak a gothicért rajong... szóval ez van... de ez egyáltalán nem gáz sztem...

Link to comment
Share on other sites

bigboy-
én ismerek egy pár embert aki csak a gothicért rajong... szóval ez van... de ez egyáltalán nem gáz sztem...

Mostmar 1-el tobb olyan embert ismersz (engemet) smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Assamite

Iste ez a game!

Hasonlóan nagy szabadságérzetet én eddig pc-n soha nem tapasztaltam, és ehhez nagyon korrekt grafika is társult. Az egyetlen (nagy) hibája, hogy nem hiszem hogy lehetne életképes varázsló vagy íjász karit összedobni benne...ű

Valaki cáfoljon meg!

Link to comment
Share on other sites

Piszkos_Fred

Az egyetlen (nagy) hibája, hogy nem hiszem hogy lehetne életképes varázsló vagy íjász karit összedobni benne...ű

Valaki cáfoljon meg!

Nincs életképes varázsló? A "legtáposabb" része az egésznek a mágia, egy-egy destruction-ra építő mágus úgy tarol le mindent hogy öröm nézni. Eleinte nehéz - mint általában minden mágus, bármelyik játékban - de később már termintator.

Link to comment
Share on other sites

Rayke

És íjászt is könnyedén "össze lehet dobni", csak sokat kell az íjászatra gyúrni. wink.gif

Ha varázslót akarsz, akkor a legjobb választás a High Elf. Mondjuk nekem nem tetszik se a színük, se a képük. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Daodan

És íjászt is könnyedén "össze lehet dobni", csak sokat kell az íjászatra gyúrni. wink.gif

Ha varázslót akarsz, akkor a legjobb választás a High Elf. Mondjuk nekem nem tetszik se a színük, se a képük. biggrin.gif

Melyik fegyver a jobb a kétkezeskardok, vagy a csatabárdok???

És Ork legyek vagy Redguard???

Link to comment
Share on other sites

Dniworrom
Melyik fegyver a jobb a kétkezeskardok, vagy a csatabárdok???

És Ork legyek vagy Redguard???

ha ilyen megyek oszt ütök karakter akarsz lenni akkor mindenképp vedd meg valahol a summon deadric battle axe varázslatot és nem lesz ellenfeled!

Link to comment
Share on other sites

Daodan

Hogy lehet a morrowindet eredeti cd nélkül futtatni?

Másoljam le, no cd crack, egyéb???

Link to comment
Share on other sites

Daodan

Az eredeti cd most nincs nállam, de továbbra is szeretnék játszani!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...