Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Neverwinter Nights-sorozat


Gagabol

Recommended Posts

Cortez_Corleone

A Hordes of Underdark eredeti, bár nem az enyém, hanem haveré (de sztem megbótolom vele, hogy elcseréljük vmire, pl nekem a dibalo 2-m már nem kell biggrin.gif). Amúgy ez a platinum milyen áron van és hol lehet beszerezni?

Ja, meg most újrakezdtem a gammát, csak most kicsit idegen oldalról, éppen egy tolvajjal vok, egy drow-val, név szerint Briza Do'Urdennel s43.gif. Na szal tippeket tudnátok adni, mit érdemes tolvajnál fejleszteni, milyen cuccokat érdemes venni neki, mert én eddig csak boszorkánymesterrel meg varázslóval nyomtam végig...

A tippeket megköszönném rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone

Hû, nem gondoltam volna, h ilyen gyors lesz biggrin.gif

Holnap eladom az alap NWN-emet 1500 pénzért, a Hordes of Underdarkot elcserélem Diablo 2-ért, és csütörtökre meg is jön az NWN plusz a SoU smile.gif

Tök jó smile.gif

Link to comment
Share on other sites

cyberfaust
A cdgalaxis mindenhova kiviszi a csomagokat. (legalábbis ezt állítják)

Én az alaphoz meg a 2 kieghez 5000Ft jutottam hozzá. (1000Ft spóróltam)

Aham azt tudom. Csak ott nem találtam a másik kiegészítõjét (valszeg azért mert vakulok). Ha megnézné valaki és berakná link-ként megköszönném.

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone
Aham azt tudom. Csak ott nem találtam a másik kiegészítõjét (valszeg azért mert vakulok). Ha megnézné valaki és berakná link-ként megköszönném.

Most jövök a cdgalaxis.hu-ról, ott nincs Hordes of the Underdark...

Nálunk az itteni Camelotban 3990/db-ért lehet kapni a Neverwinter kiegeket meg az alapot külön-külön, a deluxe meg asszem 6990.

Ja, nem tudja vki, hogy ez a cd-csomag dobozos vagy DVD-tokos?

Link to comment
Share on other sites

Horakme
Most jövök a cdgalaxis.hu-ról, ott nincs Hordes of the Underdark...

Nálunk az itteni Camelotban 3990/db-ért lehet kapni a Neverwinter kiegeket meg az alapot külön-külön, a deluxe meg asszem 6990.

Ja, nem tudja vki, hogy ez a cd-csomag dobozos vagy DVD-tokos?

Nekem dvd tokos csomagom van.

Link to comment
Share on other sites

Kal

Ma játék neten emberek valaki ?

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone
Ma játék neten emberek valaki ?

én benne vagyok, tolvajjal nyomulnék, ha lehet... IP-t vagy vmit adtok? vki jöjjön már még...

Link to comment
Share on other sites

Kal

Hmm Darth ! Ha van kedved akkor holnap játszhatnánk, mer én mentem aludni most !

Jelezz kérlek ha jönnél játszani holnap is valami emberi idõpontot kerítünk !

Alapjáték, valamelyik kieg ? esetleg modul ?

Jóéjszakát mindenkinek !

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone
Hmm Darth ! Ha van kedved akkor holnap játszhatnánk, mer én mentem aludni most !

Jelezz kérlek ha jönnél játszani holnap is valami emberi idõpontot kerítünk !

Alapjáték, valamelyik kieg ? esetleg modul ?

Jóéjszakát mindenkinek !

A ma pont nem lesz jó... Ma bótolom el az NWN-emet, és csak holnap jön meg a CD galaxisból, szal msot nem fogok tudni játszani a gammával. Majd vmikor megbeszéljük és játszunk...

Link to comment
Share on other sites

Kal

Rendben, akkor majd valamikor. Nekem most holnap még jó, utána viszont csak hétfõn, és lehet hogy vasárnap késõ este, de az nem biztos !!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Leon121
Ja, nem tudja vki, hogy ez a cd-csomag dobozos vagy DVD-tokos?

Az ilyen olcsó csomagok nemigen szoktak dobozosok lenni, új játékokban is viszonylag ritka manapság a dobozos változat. Nekem mondjuk az alap NwN dobozos. smile.gif Ami azért jó, mert belefér a könyv, 3 vékony mûanyag tokban a 3 cd, meg papírtokokban az alap meg a kiegek biztonsági másolatai. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

cyberfaust
Most jövök a cdgalaxis.hu-ról, ott nincs Hordes of the Underdark...

Nálunk az itteni Camelotban 3990/db-ért lehet kapni a Neverwinter kiegeket meg az alapot külön-külön, a deluxe meg asszem 6990.

Ja, nem tudja vki, hogy ez a cd-csomag dobozos vagy DVD-tokos?

Aham. De jó neked. A fenébe hogy Móvár így el van maradva mindennel. Nincs egy normálos könyvesboltünk, se egy jó PC szaküzlet, a játékok beszerzése meg egyenesen lehetetlen.

Ezért kellene nekem olyan hely ahol van házhozszállítás. Építkezünk, szal nincs idõm utazgatni miatta (amúgy sincs).

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone
Az ilyen olcsó csomagok nemigen szoktak dobozosok lenni, új játékokban is viszonylag ritka manapság a dobozos változat. Nekem mondjuk az alap NwN dobozos. smile.gif Ami azért jó, mert belefér a könyv, 3 vékony mûanyag tokban a 3 cd, meg papírtokokban az alap meg a kiegek biztonsági másolatai. biggrin.gif

Aha, épp ezért kérdeztem. Nem is emlékszem, melyik votl az utolsó gamma, amit még dobozban vettem. Én megmondom õszintén, utálom a DVD-tokos játékokat... De hát ha ilyenben adják...

Az alap NWN-em nekem is dobozos (a dobozt nem adtam el biggrin.gif), csak jó lett volna a kieg is dobozban... Nah mind1. Holnapra már meg is jön a játék aztán játszhatunk smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone

Na, nekem egy kis help kéne. Kalandor karikkal még sosem voltam...

Na szal a Koldusok Fészkénél már egészen benn a yu-an-tinál van egy zombi herceg meg egy múmia. Ezek ellen a fegyver hatástalan... Mit csináljak? vegyek csapdákat és azzal intézzem el õket?

Link to comment
Share on other sites

Gagabol
Na, nekem egy kis help kéne. Kalandor karikkal még sosem voltam...

Na szal a Koldusok Fészkénél már egészen benn a yu-an-tinál van egy zombi herceg meg egy múmia. Ezek ellen a fegyver hatástalan... Mit csináljak? vegyek csapdákat és azzal intézzem el õket?

Varázslatokkal próbáld.

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone
Varázslatokkal próbáld.

A kalandornak egy darab sincs biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Gagabol

Akkor próbáld láncos buzogánnyal(morningstar),én is úgy nyírtam ki.

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone

Yes, yes, yes! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Megjött végre a CDgalaxistól az NWN a SoU-val. Szal most neki is állok telepíteni biggrin.gif

Ja, a zombit meg a múmiát siekrült legyaknom, felbéreltem a barbárt meg találtam egy mágikus husángot. De sztem a kalandorkarit abba is hagyom, nem megy még vele...

Ja, ha vki megcsnálta Drizztet kariban vagy tud helyet, ahol letölthetõ, pls szóljon!!

Link to comment
Share on other sites

Gagabol
Yes, yes, yes! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Megjött végre a CDgalaxistól az NWN a SoU-val. Szal most neki is állok telepíteni biggrin.gif

Ja, a zombit meg a múmiát siekrült legyaknom, felbéreltem a barbárt meg találtam egy mágikus husángot. De sztem a kalandorkarit abba is hagyom, nem megy még vele...

Ja, ha vki megcsnálta Drizztet kariban vagy tud helyet, ahol letölthetõ, pls szóljon!!

Sztem Drizztet akárki megcsinálhatja.Nem túl nehéz.

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone

Hát én Drizzthez láma vagyok biggrin.gif

Úgyse tudnám megcsinálni, de ha vkinek siekrült, pls küldje át smile.gif

Ja, és játszhatnánk majd neten. Magyar servert tudtok?

Link to comment
Share on other sites

Gagabol
Hát én Drizzthez láma vagyok biggrin.gif

Úgyse tudnám megcsinálni, de ha vkinek siekrült, pls küldje át smile.gif

Ja, és játszhatnánk majd neten. Magyar servert tudtok?

Csinálsz egy elf harcos/kalandor/barbárt(akinek fekete a bõre,és fehér a haja).

Link to comment
Share on other sites

Kal

Ma olyan este 21:00 én indítok egy szervert ha van kedvetek játszani !

Név: GS MEETING

jelszó: HUN

Mind csupa nagy betû, és az alapjáték Campaignával kezdjük. Én egy harcos leszek. Remélem minnél többen leszünk.

Jelezzetek a fórumba aki akar jöjjön !

UI: Mindenki Új karakterrel jöjjön !

Link to comment
Share on other sites

Gagabol
Ma olyan este 21:00 én indítok egy szervert ha van kedvetek játszani !

Név: GS MEETING

jelszó: HUN

Mind csupa nagy betû, és az alapjáték Campaignával kezdjük. Én egy harcos leszek. Remélem minnél többen leszünk.

Jelezzetek a fórumba aki akar jöjjön !

UI: Mindenki Új karakterrel jöjjön !

Nem lehetne valamikor délután?Vagy akkor nem érsz rá?

Link to comment
Share on other sites

Kal

Sajna csak 21:00kor mer akkor érek csak rá úgy hogy huzamosabb ideig gép elött vagyok sorry sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Gagabol
Sajna csak 21:00kor mer akkor érek csak rá úgy hogy huzamosabb ideig gép elött vagyok sorry sad.gif

Én meg pont akkor nem.Na mindegy,ti játsszatok csak.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...