Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Legjobb/Legrosszabb Teljes Játék


koy

Recommended Posts

zoliboy94

szerintem az egyik legjobb volt, már mint azóta mióta veszem az újságot (2 és fél év) a Morrowind a legrosszabbak viszont a Warhammer 40k: Fire Warrior és a Freedom Force vs. The 3rd Reich bár ennek a stílusa sem jött be

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Zombee15

A legjobbak:Swine,Postal2,Spells of Gold,Diablo,Gothic

a legrosszabb talán a Beam Breakers

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
jim78

stolen és firewarrior és psycho toxic nevezetû xarságok

painkiller , postal 2 ,xlll , Red faction nevezetű kiválló alkotások

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Legjobb :

Gears of War

Legrosszabb:

Wanted Guns

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Legjobbak: Arcanum, Gothic, Beyond Good & Evil (meg volt még pár, de azok korábban megvoltak eredetiben, így "csak" duplikátumot kaptam)

Legrosszabbak: Psi-Ops (nem lett volna rossz, ha nem lett volna irányíthatatlan), Spells of Gold (komolyan, mintha a leggagyibb RPG melléküldetéseket összesûrítették volna egy játékba, egy idõ után borzalmasan unalmas), meg volt egy jó pár, amit ki sem próbáltam.

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Legjobbak: Arcanum, Gothic, Beyond Good & Evil (meg volt még pár, de azok korábban megvoltak eredetiben, így "csak" duplikátumot kaptam)

Legrosszabbak: Psi-Ops (nem lett volna rossz, ha nem lett volna irányíthatatlan), Spells of Gold (komolyan, mintha a leggagyibb RPG melléküldetéseket összesûrítették volna egy játékba, egy idõ után borzalmasan unalmas), meg volt egy jó pár, amit ki sem próbáltam.

Psi-Ops sztem nagyon pudinga játék, én szerettem amikor toltam, bár végig nem sikerült.

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Psi-Ops sztem nagyon pudinga játék, én szerettem amikor toltam, bár végig nem sikerült.

Én mindent megpróbáltam, de teljesen irányíthatatlan volt nálam. :unsure: Nem reagált a billentyûkre, vagy pont ellenkezõleg: akkor is ment még elõre, ha már fél napja leszálltam a gombról. :unsure: Próbáltam a hardweres beállításokat, játékon belül a beállításokat, patchet, de semmi nem segített, így ment a kukába az egész...

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Én mindent megpróbáltam, de teljesen irányíthatatlan volt nálam. :unsure: Nem reagált a billentyûkre, vagy pont ellenkezõleg: akkor is ment még elõre, ha már fél napja leszálltam a gombról. :unsure: Próbáltam a hardweres beállításokat, játékon belül a beállításokat, patchet, de semmi nem segített, így ment a kukába az egész...

Hát én még anno akkor toltam, amikor a GS adta, és ugye ez 4 éve volt. Lehet, hogy azóta máshogy futna, nemtudom. Nekem teljesen megfelelt ahogy emlékszem.

Link to comment
Share on other sites

jim78

Psi-Ops sztem nagyon pudinga játék, én szerettem amikor toltam, bár végig nem sikerült.

nekem is tetszett , szerencsére az irányjtással sem volt gond ( és egy nyitott kemence+ telekinézis + ember = :D )

Link to comment
Share on other sites

Hrubi

Én mindent megpróbáltam, de teljesen irányíthatatlan volt nálam. :unsure: Nem reagált a billentyûkre, vagy pont ellenkezõleg: akkor is ment még elõre, ha már fél napja leszálltam a gombról. :unsure: Próbáltam a hardweres beállításokat, játékon belül a beállításokat, patchet, de semmi nem segített, így ment a kukába az egész...

Nekem nem volt ilyen problémám. Ha lett volna nem hiszem h végigjátszottam volna, de így igen mert nekem nagyon bejött. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest

LEgjobb tj eddig: Elder Scrolls III: Morrowind

Legrosszabb: hm.... Starsky & hutch

Link to comment
Share on other sites

jardo

LEgjobb tj eddig: Elder Scrolls III: Morrowind

Legrosszabb: hm.... Starsky & hutch

Höh, emlékszem mennyire forrtak akkor itt a fórumon az indulatok, hogy milyen szutyok lett a teljes. Fõleg, hogy az már évekkel korábban ajándék volt a játék egy gabonapehelyhez is. :D

Link to comment
Share on other sites

Cycl0ne28

A legjobbak:Swine,Postal2,Spells of Gold,Diablo,Gothic

a legrosszabb talán a Beam Breakers

A Beam Breakers igenis jó játék, aki szerette annak idején az Ötödik elem c. filmet, annak kötelezõ darab. A legjobbak: Postal 2, Freak Out, Street Racing Syndicate, Knights and Merchants (az elsõ vásárolt GS-emben volt teljes, ekkor még nem voltam elõfizetõ), RACE, XIII. A legrosszabb az a Shadowman volt. Régebben volt, hogy gabonapelyhekhez adtak gameket. Én olyan szerencsés voltam, hogy, 3 jó kis game-t fogtam ki

Ami itt mindent vitt, az a Total Immersion Racing volt, ezután jött a Ford Racing 2, majd a Crazy Taxi. A S&H nem valami haj, de jó.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
4rc28

A legjobb teljes játékok: PAINKILLER, gorky17, knights and merhants

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Voya

Alap, hogy Gothic 1-2 (3 nem)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Plata

Gothic a legjobb az tuti.de a legrosszabb az e havi,hogy miért?Mert angol nyelvû.Magyar nyelven nehéz lett volna betenni?Mert hogy nálunk magyarul adták ki,jó játék lenne de nemtok angolul.Szal [gonosz2] [pff]

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Sokan szidják a Starsky & Hutch-ot, szerintem teljesen alaptalanul. Sokkal, de sokkal rosszabb teljesek is voltak, mint az a játék. Az már más kérdés, hogy gabonapehelyhez is volt, de arról nem a játék tehet, hanem a GS, hogy így sós perectak velünk.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
aki10

Gothic a legjobb az tuti.de a legrosszabb az e havi,hogy miért?Mert angol nyelvû.Magyar nyelven nehéz lett volna betenni?Mert hogy nálunk magyarul adták ki,jó játék lenne de nemtok angolul.Szal [gonosz2] [pff]

mert szar vagy.pudingrágó,már bocsi.Minek magyar nyelvel?Én is csak tanulom az Angolt, de angolul játszok mindent.Az Jack Keane (mert látom februárban írtad)egy egész jó játék, még nekem is aki a kalandjátékokat nem bírja.

Link to comment
Share on other sites

Shan

mert szar vagy.pudingrágó,már bocsi.Minek magyar nyelvel?Én is csak tanulom az Angolt, de angolul játszok mindent.Az Jack Keane (mert látom februárban írtad)egy egész jó játék, még nekem is aki a kalandjátékokat nem bírja.

Azért arra kíváncsi lennék, hogy az alkalmi vásárlók közül, tehát akik egy adott teljesért veszik az újságot osztják-e ezt a véleményt.

Link to comment
Share on other sites

aki10

Azért arra kíváncsi lennék, hogy az alkalmi vásárlók közül, tehát akik egy adott teljesért veszik az újságot osztják-e ezt a véleményt.

Hát, õk meg szánalmasak.Egy játék miatt újságot?A teljes "csak" egy figyelmesség, amolyan az újságokhoz járó

plusz.

Link to comment
Share on other sites

Shan

Hát, õk meg szánalmasak.Egy játék miatt újságot?A teljes "csak" egy figyelmesség, amolyan az újságokhoz járó

plusz.

Viszont õk meg a játékot önmagában nem vennék meg. Továbbra is kíváncsi vagyok, hogy a vérfanokon kívül (bocs) hányan osztják ezt a nézetet :P

"Figyelmesség"? Teljes nélkül mind2 újság fele ennyibe (se?) kerülne. Amellett kétlem, hogy hosszabb távon eladhatóak lennének...

Link to comment
Share on other sites

aki10

Viszont õk meg a játékot önmagában nem vennék meg. Továbbra is kíváncsi vagyok, hogy a vérfanokon kívül (bocs) hányan osztják ezt a nézetet :P

"Figyelmesség"? Teljes nélkül mind2 újság fele ennyibe (se?) kerülne. Amellett kétlem, hogy hosszabb távon eladhatóak lennének...

Lehet, de én azon fújtam fel magam amit írt tehát:"szal (és ide azt a középsõujjas kapjátok be smilet)" mi kapjuk be azért mert, te hülye vagy?Ez az én felidegesítésem oka.Na mindegy, akkor, hogy ne offoljak annyit, beírom a legjobb-legrosszabb teljest (2008 augusztusa óta) Legjobb:(ha nem veszem a dobozos akciót, de azt most nem veszem, mert az ígyis-úgyis mindent ver)Nehéz a legjobbat kiválasztani, a Ninja Blade például amivel mostanában a teljesek közül játszok, de az áprilisi Infernal se rossz.Ha a régebbieket nézem, akkor Gothic 3,

Race,Crusaders:Thy Kingdom Come, ha a legrosszabb akkor Warhammer 40k Fire Warrior ami nagyon nem jött be.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Hát, õk meg szánalmasak.Egy játék miatt újságot?A teljes "csak" egy figyelmesség, amolyan az újságokhoz járó

plusz.

Ezt ugye te sem gondolod komolyan? Ilyet mondani, inkább ez a szánalmas. Ilyen alapon az meg hülye, aki kiad 2000Ft-ot egy újságért.

Hidd el, többen veszik a teljes játékért, mint csak úgy naturba.

Valószínűleg pl. a Ninja Blade-t sem venné meg senki 2000Ft-ért magába, de ha "kap mellé" egy újságot, úgy már igen. Vagy azért, mert pl. a teljes már nem beszerezhető, vagy még drága, vagy csak pusztán ha nincs meg "eredeti" verzióban, akkor legyen mellékletként.

Link to comment
Share on other sites

Gagabol

mert szar vagy.pudingrágó,már bocsi.

Lehet, de én azon fújtam fel magam amit írt tehát:"szal (és ide azt a középsõujjas kapjátok be smilet)" mi kapjuk be azért mert, te hülye vagy?

Elregélnéd majd hogy milyen eredményt kapsz erre? :)

Gondolkodj már el azon hogy kinek címezhette azt az üzenetet...arról nem is beszélve hogy ha valaki nem tud angolul attól még nem hülye meg szar...komolyan kezdek félni a mostani tizenévesektõl. :unsure:

OFF vége:Most játszok újra a Morrowinddel,ami messze a legjobb teljes volt szerintem.Ja,és MAGYARul tolom,mert van ugyan angol nyelvvizsgám,és 1 hibával megírtam a tavalyi érettségit,de amikor csak lehet magyarul játszok,attól függetlenül hogy megérteném egyébként is.Nuff said. -_-

Link to comment
Share on other sites

KOMPI2

Nem tudom mikor esik már le a sok tizenévesnek, hogy semmi nincs ingyen! Az újsághoz mellékelt játék NEM ajándék, ráadás, bónusz! A GS is fizet a M.O.-i forgalmazónak azért, hogy kiadhassa az újság mellékleteként az adott játékot! Ergo, a játék ára benne van az újság árában! Még a csomagoló müa. fóliát is kifizeted, ha megveszed az újságot! A GS is addig létezik, amíg nyereséget termel! Vegyünk egy olyan újságot ami mellé nincs játék, kb 800-900Ft az ára. A jelenlegi teljes, külön megvásárolva 900 FT. Lehet számolni. Én tudom, hogy van olyan alkalom, mikor a mellékelt játék külön megvásárolva több mint 2000 Ft. De ez évente mennyi? Egy-két, max három alkalom. Azoknak az árát is te fizeted ki, ilyenkor mikor 900 Ft-os játék a teljes. Persze-persze ott vannak a reklámok, és egyéb bevételi források. De a GS nem jótékonysági intézmény, nem jóbarátok gyülekezete, akik hobbiból csinálják amit csinálnak. De azt meg kell hagyni, profi módon teszik a dolgukat, hiszen nagyon sokan elhiszik, hogy õk jóbarátok egy jótékonysági intézményben!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...