Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Legjobb/Legrosszabb Teljes Játék


koy

Recommended Posts

SaltyDave

5 perc az semmi... játszottál volna az eredeti The Longest Journey-vel. Ott vannak igazán monumentális párbeszédek.

Amiben nem lehet lövöldözni meg csatázni az sz*r. :) Na jó szerintem nem..

Szerintem sem rosszak azok a game-ek, amikben nem lehet rommá lõni mindent, csak hát sajnos manapság már nem jelenik meg ilyen játék. Vagy ha igen, az kalandjáték, amiket ÉN nem szeretek, de ettõl még lehetnek jók. Kreatív játékokat szeretem (mint pl a zseniális volt GS teljest, a Ghost Masters-t, imádom mai napig), csak hát ilyenekbõl nem sok van mostanság, a cégek rájöttek hogy a népnek az kell hogy "menj ölj", és egyik klónt a másik után adják ki. Ezért nem is igazán játszom már semmivel, egyszerûen meguntam hogy minden játékban ez a cél.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Szerintem sem rosszak azok a game-ek, amikben nem lehet rommá lõni mindent, csak hát sajnos manapság már nem jelenik meg ilyen játék. Vagy ha igen, az kalandjáték, amiket ÉN nem szeretek, de ettõl még lehetnek jók. Kreatív játékokat szeretem (mint pl a zseniális volt GS teljest, a Ghost Masters-t, imádom mai napig), csak hát ilyenekbõl nem sok van mostanság, a cégek rájöttek hogy a népnek az kell hogy "menj ölj", és egyik klónt a másik után adják ki. Ezért nem is igazán játszom már semmivel, egyszerûen meguntam hogy minden játékban ez a cél.

igazából valami hasonló van velem is. itt van egy csomó játék elõttem amivel játszhatnék, és egyszerûen nem visz rá a lélek h nekikezdjek. :ph34r: :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
siposricsi16

számomra eddig a decemberi gs-hez adott játék na azt vártam hogy nagyon király lesz de nem igy lett:( :(

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

ha jól sejtem az ehavi fullgame is magasan súrolja a szar kategóriát. :)

Link to comment
Share on other sites

Nandesz

ha jól sejtem az ehavi fullgame is magasan súrolja a szar kategóriát. :)

Rosszul sejted.

Link to comment
Share on other sites

jardo

én inkább a kettõtök véleménye közé helyezném a sajátomat...

a szutyok kategóriánál jobb, de nem egy ütõs játék

Link to comment
Share on other sites

Plata

nekem nagyon tetszik,de pár dolgot nemértek,hogy a jófenébe kell papokat megy egyéb müvelt embereket gyártani?A templomokba kórházakban és az iskolákban sosincs emberem,igy a városok becsödölnek.

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

nekem nagyon tetszik,de pár dolgot nemértek,hogy a jófenébe kell papokat megy egyéb müvelt embereket gyártani?A templomokba kórházakban és az iskolákban sosincs emberem,igy a városok becsödölnek.

Próbáld meg magyarítással. Hátha úgy érthetõbb lesz.... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Plata

Próbáld meg magyarítással. Hátha úgy érthetõbb lesz.... :unsure:

Magyarítás egy rakás szar,a fömenüben kivan irva hogy kik fordították és kész,semmi más magyar nincs benne. :lol:

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Magyarítás egy rakás szar,a fömenüben kivan irva hogy kik fordították és kész,semmi más magyar nincs benne. :lol:

Lehet hogy jó csak megint egy olyan verziót kaptunk amivel nem kompatibilis a fordítás. Szerencsére ezt a Legacy of Kain - Defiance esetében a fordítók utólag megoldották (és áldom is a nevüket érte, életem egyik legjobb játéka volt a Defiance, hatalmas köszönet érte GS-nek!)

Link to comment
Share on other sites

Plata

Lehet hogy jó csak megint egy olyan verziót kaptunk amivel nem kompatibilis a fordítás. Szerencsére ezt a Legacy of Kain - Defiance esetében a fordítók utólag megoldották (és áldom is a nevüket érte, életem egyik legjobb játéka volt a Defiance, hatalmas köszönet érte GS-nek!)

Nemtom,amugy ha a szükséges file-t bemásolom oda ahova kell akkor a játék inditás után kifagy.Nagy ritkán nem fagy ki,kb minden 20-adik próbálkozásra sikerül elinditani vele,akkorsem magyar.

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

Rosszul sejted.

nemhinném. :D dehát ugye ízlések és pofonok.. :)

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

nemhinném. :D dehát ugye ízlések és pofonok.. :)

Ki kell próbálni. Alaptalanul, élmény nélkül szvsz nem szabad játékot leszarozni.

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

Ki kell próbálni. Alaptalanul, élmény nélkül szvsz nem szabad játékot leszarozni.

kipróbáltam.. ;)

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

kipróbáltam.. ;)

akkor neked nem jön be :D

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

akkor neked nem jön be :D

Sajnos nincs egyedül.

Amúgy DanteXV szerintem gyorsan cserélj aláírást, ez a ma élõ utolsó példányát a "kiszeltünde" nevû fajnak szerintem már a fórum felhasználóinak fele blokkolta :lol:

Link to comment
Share on other sites

jardo

csak én nem tom telepíteni a márciusi teljest? :unsure:

unatkozom, egy próbát akartam tenni vele...

*szerk.: nah, már múkodik...nemtom h az elsõ két próbálkozás miért nem sikerült... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
skybot

Legjobb teljes szerintem a Gothic volt. Utána jön a 2. Rossz meg nagyon sok volt. pl.:Wanted Guns, Gunmetal. Tetszett még a Bloodrayne is.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Legjobb teljes szerintem a Gothic volt. Utána jön a 2. Rossz meg nagyon sok volt. pl.:Wanted Guns, Gunmetal. Tetszett még a Bloodrayne is.

Gunmetal szerintem jó volt, tipikusan az a játék ami elé egyszer leül az ember pár órát csak úgy jót lõdözni egyet.

Link to comment
Share on other sites

skybot

Gunmetal szerintem jó volt, tipikusan az a játék ami elé egyszer leül az ember pár órát csak úgy jót lõdözni egyet.

Én elsõ pályán meguntam, viszont mellette volt a FEAR Combat. Az királyos volt :D

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Én elsõ pályán meguntam, viszont mellette volt a FEAR Combat. Az királyos volt :D

Azt meg én nem toltam (mindig sötét képpel indult és utána semmi...).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Hero44

A mostani teljes faja, csak elsõre picit kaotikus.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

A mostani teljes faja, csak elsõre picit kaotikus.

Arra tökéletes volt hogy meghozza a kedvem újra a Marvel - Ultimate Alliance-hez (amit szintén lehetne teljes játék). Értékelés róla a "mit játszottál végig legutóbb" topikban.

Szerintem az is nagyon jó teljes lenne.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
guitar

Számomra a Postal2 és a Richard Burns Rally voltak a legjobbak.Kár hogy nem találom egyiknek se a CD-jüket :( Ezekkel úgy játszottam mint egy bolti játékkal,viszont so gs teljes játékot még fel se tettem.

És hozzátenném még: -Hard Truck(ezt sokat toltam nagyon élveztem amikor már voltak alkalmazottjaid meg a vezetést..)

-Bad day L.A.

Edited by guitar
Link to comment
Share on other sites

Csacsa234

Hát amik nagyon bejöttek: Legacy of Kain: Defiance, Beyond Good and Evil(örök kedvenc<3), Advent Rising, Postal 2, Painkiller Balack edition

Mondju ksokat nem próbáltam ki pl. kalandjátékokat vagy a commandost, mert nem jön be a stílusuk amit viszont kipróbáltam és nagy csalódás volt az a Conflict Desert Storm 2. De egyébként nagyon jó játékok szoktak lenni hozzá fõleg a múltkori Gears of War(azért nem írtam följebb mert nem fut a gépemen :( )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...