Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Legjobb/Legrosszabb Teljes Játék


koy

Recommended Posts

Tacsko

am a rosszpcjunior.blog.hu-n eggy kisebb háború tört ki miszerint mejjik jobb a gamestar vagy a pcguru teljess játékai!!!!! most avval gizdáznak hogy a pcgurunak a you are empity lesz a köv számban!!! mondom ezek hülyék mert a gamestarba ezerszer jobb jáéáték lesz!!!!!!FIRE WARRIOR NAGYON BOLONDOIK!!!!!!!!érdemes beszálni!;)

http://rosszpcjunior.blog.hu/2008/08/24/pc_guru_3#comments

üdv: drivergames.mlap.hu

mattszergey.mlap.hu

Kiváncsi vagyok, hány topikba másoltad be ezt az üzenetet... <_<

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Ha nem tartanák minden GS lemezt gondosan 1 mappában, akkor a mostani Psichotoxic-et elégetném, elásnám, és arra építeném fel majd leendõ házam alapját. Nagyon rossz húzás volt...

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur

Kiváncsi vagyok, hány topikba másoltad be ezt az üzenetet... <_<

Mindegy, mert már egybe se fogja :)

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

Legjobb: nem tudnék dönteni, de ezek jók voltak: The Suffering, Syberia, Sacred és Ghost Master :D

legrosszabb pedig egyértelmûen az ehavi...

Link to comment
Share on other sites

Tacsko

Legjobb: nem tudnék dönteni, de ezek jók voltak: The Suffering, Syberia, Sacred és Ghost Master :D

legrosszabb pedig egyértelmûen az ehavi...

És akkor mi lett volna, ha nincs agyon patchelve? [sm52]

Asszem már írtam, de a legjobb minden kétséget kizáróan a BG&E B) Beeest PC game eveeer!!!

Szerk.: Meg a Tron 2.0 is beeest PC game eveeer!!! B)

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

És akkor mi lett volna, ha nincs agyon patchelve? [sm52]

de az is lehet h akkor legalább elindult volna :lol:

Link to comment
Share on other sites

Lucart

fúha, érdekes adatra leltem...(ha már vki elõttem megtalálta és beírta, akkor bocs...)

szal a gamerankings.com szerint, 21 tesztet összesítve a Psychotoxic 39%-ot "ér"...

hmmm...

Link to comment
Share on other sites

Tacsko

fúha, érdekes adatra leltem...(ha már vki elõttem megtalálta és beírta, akkor bocs...)

szal a gamerankings.com szerint, 21 tesztet összesítve a Psychotoxic 39%-ot "ér"...

hmmm...

Áh, õk még nem a patchelt verziót tesztelték -_-

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Áh, õk még nem a patchelt verziót tesztelték -_-

Mert úgy 38%. SZVSZ -_-. És ne feledjük, hogy mindezt az akkori felhozatal mellett volt 38%, a mai játékok mellett.... alulról talán súrolva -1%

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Tacsko

Számomra az e hónapi Fire Warior az valaha volt legrosszabb teljes játék. Bûn rossz garafika, bûn rossz irányítás, a hangok meg kb az 1995-ös idõket idézik, ha nem rosszabbak! Te majd a következõ havi szépít egy kicsit :lol:

Link to comment
Share on other sites

Gravedigger666

Na ja.

Legalább adták volna átt egy jobb cégnek a game fejlesztését pl Rave vagy ID softvernek akiknek még nagy tapasztalatuk is van FPS készítésekben.

Fellraktam és 10 perc után le is szedtem... GS-nél kinek az ötlete volt ez a pocsék gamet fullnak betenni???

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Fellraktam és 10 perc után le is szedtem... GS-nél kinek az ötlete volt ez a pocsék gamet fullnak betenni???

Ezt szavazték meg pár hónapja az olvasók, csak akkor még valami baj volt vele [sm28]

Link to comment
Share on other sites

Gravedigger666

Azt akartam mondani, hogy kinek a fejében fogalmazodott meg, hogy szavazni lehessen a gamre.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
SaltyDave

Titan Quest nagyon jó lesz... Bár már meguntam elég sokszor, most megint nekiállok.

remélem hogy kompatibilis lesz a magyar fordítással, mert általában azt utálom az összes teljes game-ben, aminél fontos a szöveg, hogy a GameStar évek óta mindig olyat ad ami mellé nem jó a fordítás...

Link to comment
Share on other sites

Devgel

Titan Quest nagyon jó lesz... Bár már meguntam elég sokszor, most megint nekiállok.

remélem hogy kompatibilis lesz a magyar fordítással, mert általában azt utálom az összes teljes game-ben, aminél fontos a szöveg, hogy a GameStar évek óta mindig olyat ad ami mellé nem jó a fordítás...

Nagyon egyszerû a megoldás. Meg kell tanulni angolul! B)

Bár én is szeretek magyarul játszani, de ha nincs más megoldás elő kell vennem az angoltudásom. Egyébként nagyon jó irányba halad ilyen szempontból a hazai piac. Most már a játékok 70-80%-át CD Projekt adja ki és ők ugye szinte mindenhez csinálnak feliratot(az már más kérdés, hogy milyen minőségűt, de hát aki nem tud angolul annak tökéletes az is)

Link to comment
Share on other sites

jim78

ahhogy más ís írta lejebb ez a fier warrior télleg 1 kukatöltelék mellé lehetne rakni az elõzõ havi game-t is

az a psyho toxic-ot az elején még tecett aztán pár perc mulva mikor kidobott a windows-ba akkor még 1x próbálkoztam aztán megint a dekstoop-on találtam magam mondom ez nem lessz jó... ment is az uninstall

(jha és az ígéretek a fegyverekrõl én 3db-t találtam a revolver az a hangtompítós pisztoly és hangtompított uzi? )

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Nagyon egyszerû a megoldás. Meg kell tanulni angolul! B)

Bár én is szeretek magyarul játszani, de ha nincs más megoldás elõ kell vennem az angoltudásom. Egyébként nagyon jó irányba halad ilyen szempontból a hazai piac. Most már a játékok 70-80%-át CD Projekt adja ki és õk ugye szinte mindenhez csinálnak feliratot(az már más kérdés, hogy milyen minõségût, de hát aki nem tud angolul annak tökéletes az is)

Ha csak nem oblivion szintrõl van szó, megértek én mindent angolul is, de azért csak kellemesebb a pörgõ szöveget fordítgatás nélkül olvasni... bár... inkább az mint anno diablo 1 magyarítás 1ik fázisa... ezüst ring of jaguár.... olyat is láttam hogy csizma of kesztyû :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ChrisG

Szerintem az egyik legrosszabb a Firewarrior volt... és a Spells Of Gold...

Ami legjobb: Tortuga, ha nem csal az emlékezetem, ez volt a neve, most nem találtam meg... és Syberia 1-2, de csak így tovább, mert nagyon jó a lap,s a jó teljes játékok, csak hab ezen finom, hónapról-hónapra megújuló torta-étlapon! ;)

Link to comment
Share on other sites

-max-

Nagyon egyszerû a megoldás. Meg kell tanulni angolul! B)

Bár én is szeretek magyarul játszani, de ha nincs más megoldás elõ kell vennem az angoltudásom. Egyébként nagyon jó irányba halad ilyen szempontból a hazai piac. Most már a játékok 70-80%-át CD Projekt adja ki és õk ugye szinte mindenhez csinálnak feliratot(az már más kérdés, hogy milyen minõségût, de hát aki nem tud angolul annak tökéletes az is)

Agreed. Magyarosítást szerintem csak végsõ esetben érdemes használni, amennyiben nagyon bonyolult, dialógusokkal teletömött játékkal tolja valaki, megfelelõ angoltudás nélkül. Szerintem baromi sokat lehet tanulni egy jobbfajta angol nyelvû RPG/point 'n click végigtolásával, olyan, mintha egy könyvet olvasnál el...

Link to comment
Share on other sites

Csacsa234

Hát nem tudom de sztem a Postal 2 nekem csak a magyar szinkronnal jó. Mert kegyetlen az a hang meg a szöveg :D

Egyébként legjobb teljes játékok:Postal 2,Beyond Good and Evil(egymás után 2szer vittem végig annyira imádom) és a Dave Mirra Freestyle BMX (már egy jó ideje rajta van a laptopomon és bárhova megyek azt tolom)

Link to comment
Share on other sites

Csacsa234

Jajj kihagytam még egy istenjátékot. A Legacy of Kain: Defiance B) na az még egy nagyon zsír játék és nagy köszönet érte a GS-nek

Link to comment
Share on other sites

Tacsko

Jajj kihagytam még egy istenjátékot. A Legacy of Kain: Defiance B) na az még egy nagyon zsír játék és nagy köszönet érte a GS-nek

Tényleg nagyon jó volt, már el is felejtettem... :unsure: Fel kellene tenni újra :)

Link to comment
Share on other sites

Nicsi84

Egyértelmûen az Elder Scrolls III: Morrowind!

Ez volt életem egyik legelsõ eredeti játéka, amit megvásároltam. Megláttam a polcon, elolvastam a doboz hátoldalát és már a kosárban is volt. Pár hónappal késõbb a GOTY Edition is :D

Örültem, amikor a GS is kiadta az alapjátékot, mert az én cd-m már tönkrement a sok használattól, a GOTY-t pedig sajnáltam betenni. Így megint két példányban van meg :lol:

Asszem ismét elõveszem és beteljesítem a sorsomat :ph34r: , csakhát, most nincs szabad fél évem, sajna :P

Szal, Morrowind B)

Link to comment
Share on other sites

Joey

Kedvencek: Painkillah', Morrowind, Legacy of Kain, Bad Day LA tetszõleges sorrendben.

Aztán voltak az "egyszer végigtolni" nagyon állat játékok: Red Faction, Duke:MP, Flatout, Enclave, Knights of the Temple

Legrosszabb? Hû, volt "néhány". De szerintem az Antant volt a mélypont holtversenyben a Fire Wariorral és a Stolennel, meg persze a Gun Metallal.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...