Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Tom Clancy's Ghost Recon


tigor

Recommended Posts

AusWolf

Nem tul nehéz pont jó igy. De annál a résznél amit említesz , lesz sokkal durvább is. Nagyon lassan , körültekintöen kell menni,és használni a társakat okosan.. Ez benne a jó!!

Meg annál a résznél az is fontos, hogy jó fegyvereket adj a társaknak. Én pl. adtam az egyiknek mesterlövész puskát, másiknak meg nehézgéppuskát (a harmadikat hagyjuk). Az elsőt hátul hagytam campelni, a másikat meg előreküldtem gyapni. És így jól megvoltunk. :smile:

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

A GS-es cikk elolvasása után azt kell hogy mondjam, egyre jobban tetszik a játék. :smile: Lehet, hogy marha nehéz, de azért ha lenne egy erőművem végigjátszanám. :smile: Nagyon tetszik ez a Mexikóváros hangulat, meg ez a csapatos taktikus kommandózás és ráadásul egy alternatív közeljövőben. FRANKÓ! B)

Link to comment
Share on other sites

AusWolf

A GS-es cikk elolvasása után azt kell hogy mondjam, egyre jobban tetszik a játék. :smile: Lehet, hogy marha nehéz, de azért ha lenne egy erőművem végigjátszanám. :smile: Nagyon tetszik ez a Mexikóváros hangulat, meg ez a csapatos taktikus kommandózás és ráadásul egy alternatív közeljövőben. FRANKÓ! B)

Nekem is igencsak bejön, de néha amikor fáradt vagyok (pl most), akkor egyszerűen csak kiadom mindenkinek hogy "follow" aztán mars. De ez sose jön be, mert vagy szétlőnek minket, vagy nem érnek utól a társak és így csak engem. :lol: Az a lényeg, hogy nem érdemes úgy játszani vele, hogy majd bealszol. Nem lankadhat a figyelem, minden másodpercben erősen koncentrálni kell. Én is inkább elteszem magam reggelre, és a délelőtti Star Trek után folytatom.

Mindenki:

Van egy olyan problémám, hogy nem tudok online játszani, mert nem veszi be a GameSpy accountomat. Azt írja, hogy 3-20 karaktert tartalmazhat. Pedig az enyémben csak 13 van. De akármit írok, mindenre ezt írja. Így lérte se tudok hozni újat. Nem tudja valaki, hogy hol itt a baj?

Link to comment
Share on other sites

AusWolf

Üdv. Van egy új problémám. A VIP 2 is down című pályán tartok, ott, hogy legyaptam mindenkit egy szökőkutas téren, és el kell érnem egy kb. 400 méterre lévő pontot, amihez egy nagy széles út visz, ahol egy tank áll. Mit kell ott csinálni, hogy ne szedje szét az egész csapat fejét a tank?

Szerk.: Ez a pálya 3. autosave-e, ha ez segít.

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Üdv. Van egy új problémám. A VIP 2 is down című pályán tartok, ott, hogy legyaptam mindenkit egy szökőkutas téren, és el kell érnem egy kb. 400 méterre lévő pontot, amihez egy nagy széles út visz, ahol egy tank áll. Mit kell ott csinálni, hogy ne szedje szét az egész csapat fejét a tank?

Szerk.: Ez a pálya 3. autosave-e, ha ez segít.

Rá kell küldeni a helikoptereket azok elintézik. Ugyan ugy mint a az embereidet . Megjelenik egy ikon amikor a támadás elsö hullámát viszavered. Akkor már van légi segitséged.

Link to comment
Share on other sites

Pirate_Jack

Sziasztok!

Elég hülyén hangzik de elakadtam az első pályán. 3 RPG-t mutatt a radarom valahol a házak felett. Elindultam felkutatni de azok a mocskok mindig felrobbantanak. Mi a xart kell csinálni az RPG-kel?

Ja és még vmi! Nektek is ropog a hang játék közben?

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Sziasztok!

Elég hülyén hangzik de elakadtam az első pályán. 3 RPG-t mutatt a radarom valahol a házak felett. Elindultam felkutatni de azok a mocskok mindig felrobbantanak. Mi a xart kell csinálni az RPG-kel?

Ja és még vmi! Nektek is ropog a hang játék közben?

Az rpg -seket le kell löni. Fent keresd öket épületeken. A hang meg szerintem driver lesz.

Link to comment
Share on other sites

Pirate_Jack

Az rpg -seket le kell löni. Fent keresd öket épületeken. A hang meg szerintem driver lesz.

Szerintem a hangkártyám a hibás elég ratyi. De kösz szépen a help-et!

Link to comment
Share on other sites

AusWolf

Rá kell küldeni a helikoptereket azok elintézik. Ugyan ugy mint a az embereidet . Megjelenik egy ikon amikor a támadás elsö hullámát viszavered. Akkor már van légi segitséged.

Amikor eljutok a tank előtti sarokig, akkor látok és hallok vadászgépeket végigsuhanni a város felett, de nem tudok irányítani semmit, csak az embereimet.

Link to comment
Share on other sites

Pirate_Jack

Vki mondjon már egy útvonalat a RPG-khez mert állandóan kicsinállnak a háztetőkről. :wink: [Első pályán tartok]

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Amikor eljutok a tank előtti sarokig, akkor látok és hallok vadászgépeket végigsuhanni a város felett, de nem tudok irányítani semmit, csak az embereimet.

JA vágom! öszekevertem egy másikkal ami a követségnél van. Na szóval ott mindig az árkádok alatt kell menned. Ne legyetek nyilt terepen. A terület bal oldalán viszonylag nyugisabb a helyzet. Az a fontos amikor hallod a gépeket akkor nyomás fedezékbe. Ha fülelsz idöben meg lehet hallani öket.

Link to comment
Share on other sites

AusWolf

JA vágom! öszekevertem egy másikkal ami a követségnél van. Na szóval ott mindig az árkádok alatt kell menned. Ne legyetek nyilt terepen. A terület bal oldalán viszonylag nyugisabb a helyzet. Az a fontos amikor hallod a gépeket akkor nyomás fedezékbe. Ha fülelsz idöben meg lehet hallani öket.

És ha elmentek, akkor én is mehetek? Mert akárhányszor akármilyen irányból próbáltam elsuhanni , mindig szétlőtt a tank. Állítólag Kirklandnek van tankírtó fegyója, talán arra kéne valahogy rávenni, hogy használja? Nade hogy... <_<

Vki mondjon már egy útvonalat a RPG-khez mert állandóan kicsinállnak a háztetőkről. :wink: [Első pályán tartok]

Vonatok és vagonok mögött el, hátsó utcán be, a gyár oldalánál be a parkolóba. Persze az utca előtt kapásból 2-t le tudsz szedni, ha használod a combat sight-ot vagy hogyhíjják azt. Távcső magyarul. Majd csinálok neked képet.

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Ha elmentek akkor mehetsz! A gépek adott célokra mennek ha közel vagy GAME OVER. Nem kell kilöni öket. Csak figyelni. Amikor elhúznak go. Aztán megint figyelni. Aszem 3x jönnek. De lehet csak 2x. ;)Na viszamentem megnézni mi is van ott. Ssal van a csapattagok neve alatt egy olyan, hogy airstrike. A tankra mutatva kiválasztod és az ATTACK parancsot adod. Megvárod mig felrobban a tank és go.

Link to comment
Share on other sites

AusWolf

Ha elmentek akkor mehetsz! A gépek adott célokra mennek ha közel vagy GAME OVER. Nem kell kilöni öket. Csak figyelni. Amikor elhúznak go. Aztán megint figyelni. Aszem 3x jönnek. De lehet csak 2x. ;)Na viszamentem megnézni mi is van ott. Ssal van a csapattagok neve alatt egy olyan, hogy airstrike. A tankra mutatva kiválasztod és az ATTACK parancsot adod. Megvárod mig felrobban a tank és go.

Nevük alatt? Ezt hogy érted? A Cross-Com-on keresztül? Vagy a taktikai térképen?

Link to comment
Share on other sites

AusWolf

Áááárgh! :angry: Nem birom megcsinálni ezt a sz**t! Sosem állnak le ezek a rohadt vadászgépek, erre megunom, hogy negyed órája az árkád alatt állok, kimegyek és csak úgy magamtól meghalok. Ez totál hülyeség. Ha ez a valós világ lenne, akkor megmondanám a parancsnoknak, hogy kapja be a tankját! 4 embernek mikor lenne esélye ellene? Soha. :angry: Valaki mondjon már valamit, hogy mivan!

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Nevük alatt? Ezt hogy érted? A Cross-Com-on keresztül? Vagy a taktikai térképen?

A bal oldalon fent ,ahol a neveik vannak. Alatta lesz az airstrike azt kijelölöd min amikor az embereidnek adsz parancsot. ezután ha a tankra néz a célkereszted a görgövel ugyanugy tudsz parancsot adni neki mint az embereknek. Kiválasztod az attack parancsot és ennyi. A vadászgépeket én ugy /amik engem támadtak/ játszottam ki, hogy ahol lehet ott árkád alatt , vagy épületekben közlekedtem.a save pont után ha elöre nyomulsz és kiiktatod a géppuskafedezékeket, akkor szemben van egy lépcső én arra mentem. Amikor felérsz onnan egész jól belátható a terep. Levadászod akit látsz . várj mert járőröznek. Na ott megvártam mig a vadászgép támad majd go továb. Még egy ilyen hely lesz . Ha kell a következö save pot szolj elküldöm.

Link to comment
Share on other sites

Stoecky

Megéri a játék?

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Megéri a játék?

Mihez képest? Nekem bejön. Van akinek nem tetszik a graf, szerintem jo..amiota fent az uj driver megy szépen. Mondjuk a gépigénye nagy de manapság minek nem? Van olyan game aminek simán van ekkor gépigénye de sokkal rondább.Nehéz a játék az igaz , de ez ilyen stilus. Ha szereted a kihivásokat és elég erős a géped akkor igen , megéri. Ha tudod próbáld ki elöbb,van belölle demo.

Link to comment
Share on other sites

HD2

Nekem sajnos fekete minden a játékban, mert GeForce 5200-am van. De apám ma hozza a 6600-as VGA-t. :D

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Nekem sajnos fekete minden a játékban, mert GeForce 5200-am van. De apám ma hozza a 6600-as VGA-t. :D

Mondjuk az jobb de igy sem fog zökkenömentesen futni. Nekem a 7800 gtx-en is van ahol meröccen , igaz fullon. De azért az akkor is dúrva. Amikor vettem ezt a karit azt hittem nem lesz gondom egy darabig. :sad:

Link to comment
Share on other sites

HD2

Mondjuk az jobb de igy sem fog zökkenömentesen futni. Nekem a 7800 gtx-en is van ahol meröccen , igaz fullon. De azért az akkor is dúrva. Amikor vettem ezt a karit azt hittem nem lesz gondom egy darabig. :sad:

Jobb mint a mostani 5200-as. :smile:

1 kérdés:Miko elkezdem a pályát mér van olyan naon sötét?lehet azér mer régi a graf karim? :huh:

Nekem is ez van csak nekem full feketeség minden.

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Jobb mint a mostani 5200-as. :smile:

Ez vitathatatlan! Annál már bocsi de minden jobb. Azt nem játékra tervezték. Az egyik tesztben azt irták róla , hogy a megjelenésekor elavult volt.

Link to comment
Share on other sites

HD2

Ez vitathatatlan! Annál már bocsi de minden jobb. Azt nem játékra tervezték. Az egyik tesztben azt irták róla , hogy a megjelenésekor elavult volt.

A 6600-asnál mediumon szted futni fog? (Remélem igen) :rolleyes::blink:

Link to comment
Share on other sites

Alex75

A 6600-asnál mediumon szted futni fog? (Remélem igen) :rolleyes::blink:

Talán..Kicsit eltulzott a gépigénye, de jön a javítás akkor ok lesz!!

Link to comment
Share on other sites

Pirate_Jack

Császtok a 2. pályán tartok. Megtaláltam egy tank tartályt. De mit kell vele csinállni? Vki segítsen pls!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...