Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Tom Clancy's Ghost Recon


tigor

Recommended Posts

Cok3

Az Oblivionban ha kikapcsoltam az árnyékokat akkor majdnem minden mást maxra húzhattam és jól futott (persze AA és AF nélkül). Árnyékokkal már gáz volt, de a GR3-ban meg mindent le kellett vennem minimumra hogy jó legyen (mondjuk a dinamic shadows-t low-on hagytam, az még belefért...)(Radeon 9600XT a vidkártyám, amúgy).

Na az arnyekok nekem is OFFon vannak,megsem huzhatok mindent maxra,mert "mint mondottam", csataknal szaggatozik a mocsok (de ez inkabb a kinti terepeken jellemzo) :blink:

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Na az arnyekok nekem is OFFon vannak,megsem huzhatok mindent maxra,mert "mint mondottam", csataknal szaggatozik a mocsok (de ez inkabb a kinti terepeken jellemzo) :blink:

Hát most ez off de beírom hátha jó valamire. Eleinte nekem is szaggatozott (plö amikor a Mithic Dawn-osok visszaváltoznak, akkor 1-3 fps max). Aztán felraktam az 5.11-es catalyst-ot control panellel, majd arra rátelepítettem a 6.4-esnek a CCC _nélküli_ alap változatát. Az fps duplájára nőtt az oblivionban és más játékok is gyorsultak. Nemtom, hogy ez csak ilyen régi kártyánál műxik-e mint az enyém, de talán érdemes megpróbálni.

Link to comment
Share on other sites

Cok3

Hát most ez off de beírom hátha jó valamire. Eleinte nekem is szaggatozott (plö amikor a Mithic Dawn-osok visszaváltoznak, akkor 1-3 fps max). Aztán felraktam az 5.11-es catalyst-ot control panellel, majd arra rátelepítettem a 6.4-esnek a CCC _nélküli_ alap változatát. Az fps duplájára nőtt az oblivionban és más játékok is gyorsultak. Nemtom, hogy ez csak ilyen régi kártyánál műxik-e mint az enyém, de talán érdemes megpróbálni.

Mondjuk nekem is a 6.4-es van fent es miota felraktam,azota nem is toltam az Obliviont,szoval lehet,hogy mar megszuntek a szaggatasok,ki kell probalni :smile:

ON

Link to comment
Share on other sites

BuG1

Pontosan melyik gombokkal kell irányítani?

Ugyanugy lehet mint a cspatársat.. rákell görgetni az egeret és megnyomod az egereden a görgöt vagy mit és kijönnek a parancsok kiválasztod h move megint görgőt nyomni és már megy is oda

Link to comment
Share on other sites

Pirate_Jack

Én az egész játékban csalódtam.

1. A játék engineje egyáltalán nem jobb mint a BF 2-é.

2. Akkora a gépkövetelménnye hogy kirobban a gép a forróságtól.

3. Az egész pályán a házakon kívűl lóxart sem látsz csak pár ellenséget.

4. A story-ja elég gagyi.

5. egy rohadt járművet nem láttam eddig benne pedig már a 6. pályán járok.Kivéve a roncsokat.

Minek kell ekkora gépkövetelmény? Egyáltalán nem jobb mint a Source.

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Én az egész játékban csalódtam.

1. A játék engineje egyáltalán nem jobb mint a BF 2-é.

2. Akkora a gépkövetelménnye hogy kirobban a gép a forróságtól.

3. Az egész pályán a házakon kívűl lóxart sem látsz csak pár ellenséget.

4. A story-ja elég gagyi.

5. egy rohadt járművet nem láttam eddig benne pedig már a 6. pályán járok.Kivéve a roncsokat.

Minek kell ekkora gépkövetelmény? Egyáltalán nem jobb mint a Source.

Hogy nem jobb? 10x rosszabb szvsz.

1 vicc az egész. Csak hogy a hülye paraszt vegyen 200k-s vgat, 150k-s cpu-t, meg 3gb ramot...

Link to comment
Share on other sites

ramoria

IPB Image

na ez mi elkezdeném havermál installálni és ezt irja ki

hi .a probléma ua nálam is légyszi ird már le,hogy oldottad meg.

Vagy küldj 1 emilt..ramoria@externet.hu

elöre is köszi

Link to comment
Share on other sites

Pirate_Jack

Hogy nem jobb? 10x rosszabb szvsz.

1 vicc az egész. Csak hogy a hülye paraszt vegyen 200k-s vgat, 150k-s cpu-t, meg 3gb ramot...

Teljesen egyetértek... <_<

Link to comment
Share on other sites

_NemTom_

Nekem is ez volt a hiba...........de felmásolod gépre a gémet és Ezt letöltöd és bemásolod a gém mappájába.......install és megy............ :D :D :D

Mellesleg kipróbáltam a gémet...........jó lenne, meg tetszene is valszeg, de már minimumon is kisebb nehézség volt a krnyezet megjelenítése.........aztán 1 v 3 harcot is nehezen gyürtem le........a vég a 2 v 4 harcnál jött el.........szaggatott rendesen........láttam hol van az ellen, de alig találtam el őket........kiléptem és már nincs a gépen a kcsike........pedig jó lett volna de ekkora gépigényt....... :angry: :angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

Balee

Nekem 6600Gt-n (1giga ram, P4 2.8ghz) 800x600-ban medium textúrákkal eszmletlenül szarul megy és szerintem nem is néz ki túl jól, szal mehet is az uninstall....most a 6600gt tudom , hogy egy abszolút átlagos kártya, dehogy 800x600-ban közepes beállításokkal ne bírja el a játékot ? :ph34r:

Nekem hasonló configgal ugyanez, mediumon irtó szarul megy, pedig annyira nem nagy ász a grafika, egy fos lett a game..., sztem pl. a Splinter Cell 3 ennél mérföldekkel jobban néz ki és full Shader 3.0-al tökéletesen fut... az Ubisofttól nem azt vártam... :wink:

Link to comment
Share on other sites

tigor

Nálad legalább elindul nálam még asse a zselé annyát!!! Egy marha régi gf4 ti4200-sem van és ez már nem az első gém ami nem indul el, asszem az egész gépet kidobom a pic$áb@.... :sad:

Link to comment
Share on other sites

-SamS-

banyek ma mehettem volna béte teszternek de nem tudok mert kisérettségi van :sad:

pedig tök fain lett volna :D

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Nekem is ez volt a hiba...........de felmásolod gépre a gémet és Ezt letöltöd és bemásolod a gém mappájába.......install és megy............ :D :D :D

Mellesleg kipróbáltam a gémet...........jó lenne, meg tetszene is valszeg, de már minimumon is kisebb nehézség volt a krnyezet megjelenítése.........aztán 1 v 3 harcot is nehezen gyürtem le........a vég a 2 v 4 harcnál jött el.........szaggatott rendesen........láttam hol van az ellen, de alig találtam el őket........kiléptem és már nincs a gépen a kcsike........pedig jó lett volna de ekkora gépigényt....... :angry: :angry: :angry:

Neten nyomod?

Kell valami hókuszpókusz a tört verzió neten való játszására?

Link to comment
Share on other sites

Balee

Nálad legalább elindul nálam még asse a zselé annyát!!! Egy marha régi gf4 ti4200-sem van és ez már nem az első gém ami nem indul el, asszem az egész gépet kidobom a pic$áb@.... :sad:

Hidd el nem sokat veszítesz a gammel, egyrészt sztem ennél még a Rainbow Six 4 is jobb volt, másrészt a ha nálam szaggat ilyen karin, valszeg nálad se futna jól.... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Hidd el nem sokat veszítesz a gammel, egyrészt sztem ennél még a Rainbow Six 4 is jobb volt

Na EZ nem igaz, sztem. Eddig mindenki a technikai szarságok meg a grafika miatt szidta ... a játékmenet viszont szerintem elég jó. Csak odáig nem sokan jutottak itt el...

Link to comment
Share on other sites

Balee

Na EZ nem igaz, sztem. Eddig mindenki a technikai szarságok meg a grafika miatt szidta ... a játékmenet viszont szerintem elég jó. Csak odáig nem sokan jutottak itt el...

Visszavonom amit írtam, elképzelhető hogy a game jó, én nem nagyon próbáltam, csak 2 haver után nyilatkoztam, majd ha a technikai nehézségeken túltettem magam lehet én is kipróbálom... :blink: Szóval bocs, ha vkit ezzel megbántottam... :D

Link to comment
Share on other sites

Edemking

1 kérdés:Miko elkezdem a pályát mér van olyan naon sötét?lehet azér mer régi a graf karim? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Balee

1 kérdés:Miko elkezdem a pályát mér van olyan naon sötét?lehet azér mer régi a graf karim? :huh:

Miért milyen a viedókarid?

Link to comment
Share on other sites

Aggi

Nekem fut simán kb. Medium grafikán 15 FPS felett,néha röccenik egyet.

Na amiért jöttem: Haverommal cooperativba nyomjuk. Aki kiváncsi hogy hogyan,és őő is szeretne ezzel a király játékkal Multizni,az küldjön PM-et,vagy keressen meg MSN-en.

szerk: ja és nem Demo,hanem Full!

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Kijött egy kis hotfix a játékhoz. Ez ugyan csak néhány apró hivát javít ki, de megjelenés után egy héttel ez is valami, másrész jó jel abból a szempontból, hogy a készítők foglalkoznak a játék helyrepofozásával.

Júniusra van beígérve egy nagy patch, ami már szinte addon, mert a javítások mellett lesznek benne új multiplayer módok meg ilyesmi. Ha az eléggé rendbeszedi a gémet, akkor benevezek rá asszem...

A hotfix:

http://files.filefront.com/Ghost+Recon+Adv...;/fileinfo.html

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Alex75

Azért ez igen érdekes. Felraktam a megjelent javitást, azóta nem jó az irányitás. Nem reagáll az egér görgö. Azt hiszem ezt elég rendesen elbaltázták. Az egész gamet. Kár érte.

Link to comment
Share on other sites

GubZol

Azokat a Sza.r jeleket lelehet valahogy szedni? Pontosabban ki lehet valahogy kapcsolni az emberekről?

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Azokat a Sza.r jeleket lelehet valahogy szedni? Pontosabban ki lehet valahogy kapcsolni az emberekről?

Milyen jelekre gondolsz? A kék meg piros rombuszokra? Az ellenségekre kerülő piros rombuszokat ki lehet kapcsolani az options menüben, a kék jelek kikapcsolázához pedig trükközni kell.

Először kell hozzá egy bundle extractor program innen: http://nemon.myby.co.uk/BundleReader.exe

Azzal ki kell tömöríteni a quick.bundle file beli data könyvtárat a játék data könyvtárába (részletek: http://www.omegared.oddmint.com/tutorial/bundle.htm)

Aztán meg kell keresni a /data/gui könyvtárban a markers.xml fájl és abban a marker_friend, és a marker_friendly_vehicle részekhez tartozó sorokat kikapcsolni (úgy, hogy eléjük írsz egy <!-- és utánuk egy --> jelet). Ekkor valahogy így fog kinézni (és ugyanígy a marker_friendly_vehicle-re)

<sprite name="marker_friend">

<frame>

<!-- <place object="rot_arrow" /> -->

<clone object="target_unit" name="target" />

<!-- <place object="target" at="0.5 0.5 0" color="@base_color" /> -->

<clone object="arrow_unit" name="arrow" />

<!-- <place object="arrow" at="0.5 0.5 0" color="@base_color" /> -->

<clone object="txt_std" name="txt" />

<!-- <place object="txt" at="0.5 1.4 -0.01" align="0.5 0" /> -->

<set_text object="txt" font_size="0.8" text=" " />

<clone object="arrow_selected_unit" name="arrow_selected" />

<!-- <place object="arrow_selected" at="0.5 0.5 0" color="@highlight_hud_color" alpha="0" /> -->

<clone object="target_selected_unit" name="target_selected" />

<!-- <place object="target_selected" at="0.5 0.5 0" color="@highlight_hud_color" alpha="0" /> -->

<clone object="target_selected_unit" name="target_selected_xcom" />

<!-- <place object="target_selected_xcom" at="0.5 0.5 0" color="@highlight_hud_color" /> -->

<clone object="arrow_selected_unit" name="arrow_selected_xcom" />

<!-- <place object="arrow_selected_xcom" at="0.5 0.5 0" color="@highlight_hud_color" /> -->

</frame>

</sprite>

Azért ez igen érdekes. Felraktam a megjelent javitást, azóta nem jó az irányitás. Nem reagáll az egér görgö. Azt hiszem ezt elég rendesen elbaltázták. Az egész gamet. Kár érte.

Az irányítással kapcsolatos dolgokat újra be kell állítani az options-ben, mert a patch ezt a részt kicsit átdolgozta.

Link to comment
Share on other sites

gtalex

csak én vettem észre,vagy ti is,hogy ez a játék rohattnehééééz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4 :angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

Alex75

csak én vettem észre,vagy ti is,hogy ez a játék rohattnehééééz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4 :angry: :angry:

Na igen, nem egy rambozós game. De pontezért jó. Nagyon figyelni kell mindenre. Jobb mintha azért lenne nehéz mert millio ellen özönlik észnélkűl. Arra ott a Komoly Sámuel :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...