Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Tom Clancy's Ghost Recon


tigor

Recommended Posts

Malleus

Most jött a hír miszerint a GR3 PC-s verzója nem jelenik a beharangozott Március 31-ei idõpontban (vagy 28? mostmár mindegy), hanem "valamikor a második negyedévben". Hát ez van srácok. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

dracula04
Most jött a hír miszerint a GR3 PC-s verzója nem jelenik a beharangozott Március 31-ei idõpontban (vagy 28? mostmár mindegy), hanem "valamikor a második negyedévben". Hát ez van srácok. dry.gif

Marha jó mad.gif

Link to comment
Share on other sites

Malleus
Most jött a hír miszerint a GR3 PC-s verzója nem jelenik a beharangozott Március 31-ei idõpontban (vagy 28? mostmár mindegy), hanem "valamikor a második negyedévben". Hát ez van srácok. dry.gif

A hivatalos fórumot olvasgatva úgy tûnik nagy káosz van. Mostmár jóformán senki sem tudja mikor jelenik meg. Néhány netes bolt májusra teszi, néhány egyéb pedig márciusra. Hivatalos bejelentés nem volt, szal lehet, hogy csak vaklárma, de még bármi megeshet...

Link to comment
Share on other sites

tigor

Hát yo lenne ha már minnél elõbb kijönne!! Megpróbáltam megszerezni az elsõ részt de sehol sem találom, és senkinek sincsen meg!! Csak úgy, hogy kb mire számtsak!! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

-SamS-

pecsába minden csúszik van ami ki se jön mad.gifmad.gif

1 biztos ennek a játéknak fog kelleni gép biggrin.gif :

Minimum System Requirements for PC

Computer: Pentium IV of 2Ghz or the equivalent (2.8Ghz recommended)

Memory: 512MB RAM (1024Mb recommended)

Operating System: Windows 2000/XP

DirectX: DirectX9.0c

Video Card: Shader 2.0 card with 128 MB of VRAM (256MB recommended)

Sound card: DirectX9 compatible sound card

Internet: Broadband / LAN connection

To be confirmed.

Link to comment
Share on other sites

CyberneticGoblin
pecsába minden csúszik van ami ki se jön mad.gifmad.gif

1 biztos ennek a játéknak fog kelleni gép biggrin.gif :

Minimum System Requirements for PC

Computer: Pentium IV of 2Ghz or the equivalent (2.8Ghz recommended)

Memory: 512MB RAM (1024Mb recommended)

Operating System: Windows 2000/XP

DirectX: DirectX9.0c

Video Card: Shader 2.0 card with 128 MB of VRAM (256MB recommended)

Sound card: DirectX9 compatible sound card

Internet: Broadband / LAN connection

To be confirmed.

Ez a gépigény még nem is olyan húzós.. Egy átlag gamernek a gépe bõven teljesíti ezeket a követelményeket.

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Úgy tûnik tényleg igaz a késés, az egyik fejlesztõ szólt a rajongókhoz a GhostRecon.net fórumain:

"Hi guys

On behalf of the GRIN team I fell obliged to step in here and say we're sorry for the delay. I can't go out and talk on the reason but I know all you hardcore fans are really disappointed not to be playing in March. I wont jump around with fancy marketing words all I can say is that we are doing a hell of a effort to get this game out and at the same time as good as possible.

This game is to stand the test of time as GR1 did and that is no small thing. What we are into now is a lot of testing and balancing. And NO the AI is in fact one of the best ever created if you like tactical play that is.

I hope some screens or videos can be released very soon to back up my words.

As for the X360 it looks great and I truly think the console fans will get what they want.

As for the PC fans we take a totally different approach and I think both games are rocking. Now we just want to make sure the PC is really all it can be.

Appologies

Bo

GRIN"

valamint a hivatalos álláspont:

"Releasedates:

- 9. March 2006 for Xbox 360™

- 16. March 2006 for Xbox®

- 30. March for PlayStation®2

- May 2006 for PC-DVD-ROM"

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Nagyon szerettem, szeretem a második részét. A régi szép idõk rolleyes.gif .

3.rész az biztos remek lesz. Vagy nem.

Link to comment
Share on other sites

CyberneticGoblin

Sajnálatos módon az Ubi ismét tolt egy kicsit a játék megjelenési dátumán. A jelenlegi állás szerint a nyáron várható a stuff.

Link to comment
Share on other sites

Malleus
Sajnálatos módon az Ubi ismét tolt egy kicsit a játék megjelenési dátumán. A jelenlegi állás szerint a nyáron várható a stuff.

Május x-edike a jelenlegi dátum.

Link to comment
Share on other sites

CyberneticGoblin
Május x-edike a jelenlegi dátum.

Volt eddig, de már arra is sikerült egy kicsit rátornázniuk.

Link to comment
Share on other sites

Malleus
Volt eddig, de már arra is sikerült egy kicsit rátornázniuk.

Aha ... és ezt honnan is veszed? Forrás, link vagy valami?

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Az eddig második negyedévre meghatározott piacra kerülést a nyárra tolták el, tehát a megadott idõintervallum minden bizonnyal a harmadik negyedévet takarja. Továbbá megerõsítették azt az információt, amely szerint a játék Xbox 360 konzolra készülõ változata akár már májusban elérheti az aranylemezes státuszt.

Itt valami nagyon gyanús, ugyanis az Xbox360-as változat _már megjelent_ Március 3-án, vagyis a megadott idõpontban, és a PC-s változatot pedig Májusra aposztrofálják - méghozzá maga a kiadó a hivatalos közleményben+a hivatalos fórumon sincs szó további késésrõl+az internetes áruházak is májusra igérik a cuccot. Szal sztem itt elnéztek valamit az SG-sek. A PC-s változat Májusra van beígérve, ez jelen pillanatban tuti.

Link to comment
Share on other sites

CyberneticGoblin

Itt valami nagyon gyanús, ugyanis az Xbox360-as változat _már megjelent_ Március 3-án, vagyis a megadott idõpontban, és a PC-s változatot pedig Májusra aposztrofálják - méghozzá maga a kiadó a hivatalos közleményben+a hivatalos fórumon sincs szó további késésrõl+az internetes áruházak is májusra igérik a cuccot. Szal sztem itt elnéztek valamit az SG-sek. A PC-s változat Májusra van beígérve, ez jelen pillanatban tuti.

Azért várjuk ki a végét. wink.gif A játékfronton is sokszor csak ígérgetnek aztán semmi se lesz belõle. Inkább az a meglepõ, ha ez nem következik be.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Malleus

It egy angol nyelvű előzetes a GR3-ról, érdemes elolvasni:

http://www.ghostrecon.net/html/GRAWpreview.htm

Valamint még annyit, hogy a jelek szerint nem Starforce-os védelme lesz a cuccnak hanem valami más. A megjelenés valamikor Május eleje, továbbra is (van konkrét dátum, de nemtom fejből :D )

Link to comment
Share on other sites

CyberneticGoblin

Mikor érkezik már ez a game? Mert ha szemem nem csal, és jól láttam, akkor Xbox 360-ra már kijött. Miért kell így elhúzni a PC-s portálását?

Link to comment
Share on other sites

Csoola

nah akkor:-eredetileg március 17 volt a dátum, de a megjelenést eltolták

-a mostani megjelenési dátum május 9.

-ha jol tudom, nem szimplán "átportolják" hanem a két verziót külön-külön csapat fejleszti (együtt)

-jah, és jóó lesz:D

Link to comment
Share on other sites

-kamikaze-

hi

egy kérdésem lenne: a hivatalos oldalról töltöttem le ezt a trailert: graw_jtg_trlr_us_l.mov kb a második felétől szól alatta egy zene. A kérdésem pedig az h ez a zene létezik e külön szám ként és ha igen mi a címe mert nagyon zsír ? :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
_Jolly_Joker_

Én egyre jobban várom ezt a játékot, valami hihetetlen jó lesz. A grafika fantasztikus, reméljük a játékmenet is az lesz. Mikorra is várható a megjelenése? :rolleyes:

hi

egy kérdésem lenne: a hivatalos oldalról töltöttem le ezt a trailert: graw_jtg_trlr_us_l.mov kb a második felétől szól alatta egy zene. A kérdésem pedig az h ez a zene létezik e külön szám ként és ha igen mi a címe mert nagyon zsír ? :smile:

Hát a trailer zenéjét nem hallgattam meg de egyébként a játék főcímzenéje letölthető a szerző, Tom Salta honlajpjáról. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Megjelenés: Május 5. (legalábbis Angliában)

Demó: Jövő héten valamikor (27-28-adika, talán)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...