Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Command & Conquer sorozat (+)


matesz

Recommended Posts

Minkó

Szevasztok!

Én nagyon nagy Redalert Fan vagyok,és szeretnék játszani LAN-on a RA2-vel,de nem indul el a Multiplayer része.Windows XP-t használok,és 100 Mbit-es LAN-kártyát,UTP-s Switch-csel.Single-ben megy,csak multiban nem.Valakinek esetleg van ötlete,hogy hogyan tudnék játszani vele LAN-on? Köszi elõre a segítséget!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Somefire

Na látom megy itt nagyban a csevej a Generalsról.

Nekem is nagyon tetszik, de már inkább várom a Tiberian Twilightot és a Red Alert 3at. Láttam 1-2 képet a Twilightról, úgy látoma generals motorjával készülget. RA3ról viszont semmi konkrétumot nem tudni... Nektek errõl mi a véleményetek?

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur
Na látom megy itt nagyban a csevej a Generalsról.

Nekem is nagyon tetszik, de már inkább várom a Tiberian Twilightot és a Red Alert 3at. Láttam 1-2 képet a Twilightról, úgy látoma generals motorjával készülget. RA3ról viszont semmi konkrétumot nem tudni... Nektek errõl mi a véleményetek?

Hogy ütni fog és addigra lesz már pénzem is állandó utánpótlással -> megveszem biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Z-Demon

Ha kell valakinek mod az szóljon!!!

Most van két naon faxa modom..... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
Na látom megy itt nagyban a csevej a Generalsról.

Nekem is nagyon tetszik, de már inkább várom a Tiberian Twilightot és a Red Alert 3at. Láttam 1-2 képet a Twilightról, úgy látoma generals motorjával készülget. RA3ról viszont semmi konkrétumot nem tudni... Nektek errõl mi a véleményetek?

Láttam A RA3-ról képeket az is Generals motorra fog menni... én mér nagyon várom ,de a képek még elég kezdetlege állapotot mutattak, igaz annak már vagy 1 éve azalatt sokat fejlõdhetett!

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
Ha kell valakinek mod az szóljon!!!

Most van két naon faxa modom..... biggrin.gif

Mihez???

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Hogy ütni fog és addigra lesz már pénzem is állandó utánpótlással -> megveszem biggrin.gif

Jó neked... remélem nekem is lessz és megvehetem mint a Generals-t biggrin.gif

Mondjuk ott za eredeti játékkal is gondok voltak!

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
Szevasztok!

Én nagyon nagy Redalert Fan vagyok,és szeretnék játszani LAN-on a RA2-vel,de nem indul el a Multiplayer része.Windows XP-t használok,és 100 Mbit-es LAN-kártyát.Valakinek esetleg van ötlete,hogy hogyan tudnék játszani vele LAN-on? Köszi elõre a segítséget!!!!!!

nemigazánértem mi a gondod!

Link to comment
Share on other sites

-IIIstIII-

A Tiberium Twellingrõkl tud valaki valamit? Engem olyan mod érdekel hogy a TSben benne legyen az a nagy lézer ami a C&Cben is benne van meg egyes fs pályákon a cabalnál

Link to comment
Share on other sites

Minkó
nemigazánértem mi a gondod!

Az a helyzet,hogy hálózaton nem tudunk belépni a multiplayer menübe.Régebbi Windows,azaz Millenium alatt megy minden,mint a karikacsapás,de XP alatt nem.Ja,és integrált 100 Mbites hálókártyát használunk XP alatt,Millenium esetében meg egy régi 10 Mbites kártyát.Utóbbi konfignál(Win ME,10 Mbit LAN) minden jó,csak a másiknál nem mükszik.Magyarul:ahhoz,hogy tudjunk játszani Redalert 2-vel hálózaton,ahhoz az elsõ konfigot kell telepíteni.Ezt szeretnénk elkerülni!

Ha esetleg tudnál segíteni,megköszönném!

Link to comment
Share on other sites

Z-Demon
Mihez???

Generals-hoz, red allert 2-höz

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
Az a helyzet,hogy hálózaton nem tudunk belépni a multiplayer menübe.Régebbi Windows,azaz Millenium alatt megy minden,mint a karikacsapás,de XP alatt nem.Ja,és integrált 100 Mbites hálókártyát használunk XP alatt,Millenium esetében meg egy régi 10 Mbites kártyát.Utóbbi konfignál(Win ME,10 Mbit LAN) minden jó,csak a másiknál nem mükszik.Magyarul:ahhoz,hogy tudjunk játszani Redalert 2-vel hálózaton,ahhoz az elsõ konfigot kell telepíteni.Ezt szeretnénk elkerülni!

Ha esetleg tudnál segíteni,megköszönném!

A C&Cknek mindig is voltak bajai az XPvbel... Szerintem egy NTFS filerendszer segíthet , DENEM BIZTOS...

Szerintem telepíts egy WinME-t is, mert amit modntam nem biztos megoldás...

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
Generals-hoz, red allert 2-höz

Generalshoz mi is fejlesztünk haverokkal eggyte... sajna nekem most nem fut a generals sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Minkó
A C&Cknek mindig is voltak bajai az XPvbel... Szerintem egy NTFS filerendszer segíthet , DENEM BIZTOS...

Szerintem telepíts egy WinME-t is, mert amit modntam nem biztos megoldás...

Bocs,azt kifelejtettem,hogy NTFS fájlrendszert használok.

Link to comment
Share on other sites

Alexei_Punk

az lenne a gondom, hogy a TS-t felraktam, de nem megy... 1.32-es patchet nem is találtam hozzá (ha valakinek megvan elküldené?) cfsak egy 2.03-at amit meg nem rak fel...

Patch Warning

Missing or Invalid Registry/INI entry

regisztrálni kellene?

Link to comment
Share on other sites

Alexei_Punk

Megoldottam a problemet... jas és valakinek nincs hozzá, olyan mod, hogy Skirmishben lehe3ssen menteni?

Link to comment
Share on other sites

HUN_Rocky

Tényleg készül a Red Alert 3?

Link to comment
Share on other sites

Alexei_Punk

nemtom én semmit nem találtam róla a neten... sztm kacsa... sad.gif

Link to comment
Share on other sites

soldier20

Gondoltam érdekesség képpen ideírom(hátha valaki nosztalgiából még nyomul a ra2-vel wink.gif ):

A red alert 2-nél egyszer olvastam,ha átírunk valamit az egyik ini fájlban,akkor skirmish-ben több fajta játék közül is választhatunk.Pl:lehet olyan,hogy te és az ellenfeled kezdéskor mind a 2 construction yard-al rendelkeztek.

Link to comment
Share on other sites

Alexei_Punk

Én errõl csak hallottam, de nemtom hol van... na nekiültem a TS-nek újból... NOD-ok 5. küldtéséhez amikor az UFO-t kell megtalálni, kommandós küldetés... hiába figyelem ki az örjáratokat utánam üldenek negységekedet a koszos GDI-k... 2 buggyval egy rakétás mocival 4-5 infrantyval és 3 endzsínírrel kezdek... plz help! wink.gif

ja és HUN Rocky... nagyon jó az avatarod! NA-naon jóóó.... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Shadeling
Én errõl csak hallottam, de nemtom hol van... na nekiültem a TS-nek újból... NOD-ok 5. küldtéséhez amikor az UFO-t kell megtalálni, kommandós küldetés... hiába figyelem ki az örjáratokat utánam üldenek negységekedet a koszos GDI-k... 2 buggyval egy rakétás mocival 4-5 infrantyval és 3 endzsínírrel kezdek... plz help! wink.gif

ja és HUN Rocky... nagyon jó az avatarod! NA-naon jóóó.... biggrin.gif

A megoldas kezenfekvo... an enginerek nem veletlenul vannak nalad, foglaljal el GDI barakkot vele+GDI Constru yardot. A yardot add el, lesz egy rakas penzed, amit a GDI barakkoknal katonai kikepzesre fordithatsz.

Link to comment
Share on other sites

Alexei_Punk

ez mind szép és jó csak sok a góliát... biggrin.gif de még ennyire konkrétan nem próbáltam... de a következõ ez lett volna.... köcce elõre is... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

-IIIstIII-

Van önöknek tömegpusztító fegyverük?

Ööööööö NINCS!

user posted image

Link to comment
Share on other sites

Stampede
Van önöknek tömegpusztító fegyverük?

Ööööööö NINCS!

user posted image

Kérem kapcsolják ki! laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...