Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Command & Conquer sorozat (+)


matesz

Recommended Posts

tomeeto

tud valaki valamilyen oldalt ahonnan le tudnám szedni a yuri-t?

ami nekem megvan az sajnos hibás sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
Gernals-al játszik valaki?

Igen én játszottam vele, nagyon sokat! Sajnos a mostani gépemen valamiért nem akar menni, csakakkro ha WinME-t hazsnálok. És mivel a másik winyómat nem szereti az alaplap, rezrt mosdtanában nem rtudok játzsani ezzel a nagyszerû játékkal sad.gifsad.gifsad.gif

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
Na végre egy értelmes ember!

sokan gyengének tartják a GLA-t. Pedig azzal lehet a legkönyebben kifejlõdni!

Nem kell áram, az épületek még az atom támadást is túlélik ráadásul teljesen ingyen ujjá épülnek, olcsók az egységek, a fejlesztések, de ez az olcsóság szerencsére nem megy a minõség rovására! No és persze ottvan a sokak által gyûlölt álcázható bomb truckok!

Méghogy aGLA gyenge???

na ezt én sem mondanám. A legnagyobb ABUSE faj.

olyan hihtetelenül életképes hogy az már imba szinte. a kedvenc fajom, mind a hangulata mind a leheõségei kiválók!

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
Inkább kõ-papír-olló az egész.

A GLA üti USA-t, China üti a GLA-t, USA üti China-t. A generálisoktól függõen hol nehezebb, vagy könnyebb, de a mechanikája az ilyen.

Na hááát akkor te még engem nem láttál GLA-val játszani...

Kínával nem hiszem h elvernél...

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
szerintem meg tök király nekem a starcraft melett az egyetlen kedvenc rts-em!

Engem nagyon meg fogott a general's, fõleg mióta tudok pályát építeni!!! biggrin.gif

Olyat amin játszik is a gép??? mert én csak olyattudtam amin semmit sem csinál! sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Shadeling
Na hááát akkor te még engem nem láttál GLA-val játszani...

Kínával nem hiszem h elvernél...

De tovább tartana mint 5 perc, nem tudod lerusholni a kitermelõjét. smile.gif

Az amcsikkal ilyen probléma nincsen... lazán padlóra küldheted egy technical rushal.

Link to comment
Share on other sites

Z-Demon
Olyat amin játszik is a gép??? mert én csak olyattudtam amin semmit sem csinál! sad.gif

Ennek az az oka, hogy nem tettél player start pontokat a pályára!!! ph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

Z-Demon
Lenne ihleted elküldeni egy tutorial-t? Kéne nagyon, van egy rakás küldi ötletem smile.gif

Nos ezzel van egy kis problema ugyanis küldit még én sem csináltam!!!

Csak olyan pályákat amiket skirmishbe lehet megnyitni(mondjuk a célom amúgy is csak ennyi volt)

Link to comment
Share on other sites

Z-Demon

Ja meg van egy olyanom hogy: blood-ez egy mod ami azt csinálja hogy amikor a gyalogosokat eltalálják azok szépen elkezdenek vérezni. Nekem bejött.......

Link to comment
Share on other sites

Alexei_Punk
Méghogy aGLA gyenge???

na ezt én sem mondanám. A legnagyobb ABUSE faj.

olyan hihtetelenül életképes hogy az már imba szinte. a kedvenc fajom, mind a hangulata mind a leheõségei kiválók!

Éljen a GLA... a Generalsban a legjobb... Amerikát nem szeretem... (ugyanaz a fõ fegyverzet ebben is és még 1000 játékban... biggrin.gif ) ami naon tetszett tõlük a helikopáter... Kínától meg a hackr... de a legobb a GLA!!!!

Link to comment
Share on other sites

Alexei_Punk
Ja meg van egy olyanom hogy: blood-ez egy mod ami azt csinálja hogy amikor a gyalogosokat eltalálják azok szépen elkezdenek vérezni. Nekem bejött.......

Na ez engem is érdekelne... TS-hez nincs valami ütõs modotok?

Link to comment
Share on other sites

Z-Demon
Na ez engem is érdekelne... TS-hez nincs valami ütõs modotok?

Ha megadod az e-mail címed elküldöm neked! cool.gif

Link to comment
Share on other sites

Z-Demon
Éljen a GLA... a Generalsban a legjobb... Amerikát nem szeretem... (ugyanaz a fõ fegyverzet ebben is és még 1000 játékban... biggrin.gif ) ami naon tetszett tõlük a helikopáter... Kínától meg a hackr... de a legobb a GLA!!!!

Hát igen a legjobb egységek a quad cannon,bomb truck,terrorist(fõleg ha autóba ülteted),na és persze a rocket buggy. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
De tovább tartana mint 5 perc, nem tudod lerusholni a kitermelõjét. smile.gif

Az amcsikkal ilyen probléma nincsen... lazán padlóra küldheted egy technical rushal.

AZAmcsikat is meg akíbnaiakat is le lehet...

egyébirántaz Amcsitermelõt még csak nem is lövi a technikal még a kínaiét igen és gyorsabbis nálla...

Szal nem egészen helytálló eza kijelentés...

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
De tovább tartana mint 5 perc, nem tudod lerusholni a kitermelõjét. smile.gif

Az amcsikkal ilyen probléma nincsen... lazán padlóra küldheted egy technical rushal.

AZAmcsikat is meg akíbnaiakat is le lehet...

egyébirántaz Amcsitermelõt még csak nem is lövi a technikal még a kínaiét igen és gyorsabbis nálla...

Szal nem egészen helytálló eza kijelentés...

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
Ennek az az oka, hogy nem tettél player start pontokat a pályára!!! ph34r.gif

Hm... ha jól mlékszem tettem le...

csak azAInak még útvonalakat is kell kijelölni...

bizony ám ...

De bnem tudom pointosan hogyan is kell csinéálni.. .

Link to comment
Share on other sites

Shadeling
AZAmcsikat is meg akíbnaiakat is le lehet...

egyébirántaz Amcsitermelõt még csak nem is lövi a technikal még a kínaiét igen és gyorsabbis nálla...

Szal nem egészen helytálló eza kijelentés...

Nem a helikoptert kell felrobbantani smile.gif

Az épületrõl beszélek. A kínai épületek köré pakolható aknamezõ eléggé idegesítõ smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Z-Demon
AZAmcsikat is meg akíbnaiakat is le lehet...

egyébirántaz Amcsitermelõt még csak nem is lövi a technikal még a kínaiét igen és gyorsabbis nálla...

Szal nem egészen helytálló eza kijelentés...

Ezt egyszerû megoldani bepakolsz a technikalba 5-ratétavetõst és kész! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Z-Demon
Nem a helikoptert kell felrobbantani smile.gif

Az épületrõl beszélek. A kínai épületek köré pakolható aknamezõ eléggé idegesítõ smile.gif

Az RPG-s katonák már messzirõl megsorozzák az épöletet így az aknák nem érnek el, amúgy meg az egyik technical-ba mindig viszek legalább négy peont aknák ellen!!!

Link to comment
Share on other sites

Shadeling
Az RPG-s katonák már messzirõl megsorozzák az épöletet így az aknák nem érnek el, amúgy meg az egyik technical-ba mindig viszek legalább négy peont aknák ellen!!!

Én az elsõ technical után már támadok. 4 öngyi terkó benne és mehet a móka.

Mondjuk ez 1v1 pályákon jó, amikor tudod hol van az ellenfél.

Link to comment
Share on other sites

Z-Demon
Én az elsõ technical után már támadok. 4 öngyi terkó benne és mehet a móka.

Mondjuk ez 1v1 pályákon jó, amikor tudod hol van az ellenfél.

Ezzel csak az a bibi hogy ha az öngyilkosok célba is értek utána a technical védtelen marad.És amíg ezzel foglalkozol a bázisod védtelen!!! Én elõször védekezek, aztán támadok!!! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Shadeling

Ezzel csak az a bibi hogy ha az öngyilkosok célba is értek utána a technical védtelen marad.És amíg ezzel foglalkozol a bázisod védtelen!!! Én elõször védekezek, aztán támadok!!! biggrin.gif

Kockázat nélkül nincs haszon smile.gif Általában kilövik a technikalt, mert az védi az épület közelében kirakott terkókat. Ezzel viszont pillanatok alatt megölsz egy USA játékost. A Kínai az aknamezõ miatt gázos.

És ahogy a katonai hozzáállás diktálja, a legjobb védekezés a támadás smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
Nem a helikoptert kell felrobbantani smile.gif

Az épületrõl beszélek. A kínai épületek köré pakolható aknamezõ eléggé idegesítõ smile.gif

Jah az teljesen igaz, de én elég gyakorlott voltam ahhoz h pont elmenjek ezek mellett a bizonyosd mezõk mellett, az ellenfél nagy bánatára biggrin.gif

Nagyon kár h most nem megy a gépemen sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
Ezt egyszerû megoldani bepakolsz a technikalba 5-ratétavetõst és kész! biggrin.gif

Persze ezt azért gondoltam smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Minkó

Szevasztok!

Én nagyon nagy Redalert Fan vagyok,és szeretnék játszani LAN-on a RA2-vel,de nem indul el a Multiplayer része.Windows XP-t használok,és 100 Mbit-es LAN-kártyát.Valakinek esetleg van ötlete,hogy hogyan tudnék játszani vele LAN-on? Köszi elõre a segítséget!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...