Jump to content
GSForum - Segélyvonal

StarCraft sorozat


AlphaQ

Recommended Posts

Batar-

Hellosztok!!

Aki estleg tudja hogy lehet elinditani Crackelt Brood War-t Win Xp allat pls segitsen!

Link to comment
Share on other sites

Stalin
Hellosztok!!

Aki estleg tudja hogy lehet elinditani Crackelt Brood War-t Win Xp allat pls segitsen!

Ebben mi a nehéz?... na mind1

setup exe... majd a piros starcraft.exe... és megy is....

Link to comment
Share on other sites

Batar-
Ebben mi a nehéz?... na mind1

setup exe... majd a piros starcraft.exe... és megy is....

Van a cd-n 3-m fájl Crack könyvtárba amit valami iosubsys könyvtárba kéne bemásolni de nincs olyan könyvtár az Xp-ben!

Link to comment
Share on other sites

Stalin
Van a cd-n 3-m fájl Crack könyvtárba amit valami iosubsys könyvtárba kéne bemásolni de nincs olyan könyvtár az Xp-ben!

jah... nekem ilyen 180megás razor crackes változat van... a tiedét azt nem ismerem... bocsi... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

redrepa3

Az én gépem már beleõrült a sok másolt játékba. Odáig eljutott hogy a Starcraft és a Rise of Nations crack nélkül elindul, teljesen mintha eredeti lenne. Pedig emlékszem régebben kellett mindkettõnek. Na m1, énsem értem mi történhetett.

Link to comment
Share on other sites

samthewounderer

En mar vagy 3szor vegigtoltam a sct, a bwt meg most masodx

haat sztem ennel jobb strategia nem van, mer hogy a story is kerek meg

a bw storyja na az zselé yo! tok f@sza hogy kerigan hogy taktikazik

na mas: az a helyzet hogy a huncraft nem akar menni a gepemen, de nem tom mert, letoltom a websyterol aztan osszerakom de leall

plíz help!

Ghost reported!

schuss.gif

Link to comment
Share on other sites

sF_Alastor

=> Ghost reporting smile.gif

Link to comment
Share on other sites

alienpapa

Szerintem a világon nem lesz még egy olyan jó startégia,mint a Starcraft. Az egész játék annyira össze van rakva, hogy hihetetlen. Aki a grafikája miatt nem jetszik vele, az bek*phatja.... Mit várnak egy olyan enginetõl, amin egy nemzedék már felnõtt?

Link to comment
Share on other sites

lokids
Van a cd-n 3-m fájl Crack könyvtárba amit valami iosubsys könyvtárba kéne bemásolni de nincs olyan könyvtár az Xp-ben!

Ezt ismerem. És elárulom soha nem fogod xp alatt leindítani. XP-n nincs iosubsys mappa. De csináld inkáb azt, hogy ha lesz feles 2K-d vedd meg. Én is azt tervezem. (5 éve már biggrin.gif )

Link to comment
Share on other sites

Hero44
Ezt ismerem. És elárulom soha nem fogod xp alatt leindítani. XP-n nincs iosubsys mappa. De csináld inkáb azt, hogy ha lesz feles 2K-d vedd meg. Én is azt tervezem. (5 éve már biggrin.gif )

Semmit nemszabad elsietni. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

lokids

Nem hát, de mostmár nyáron az elsõ fizumból megveszem.

Márcsak meló kell.

Link to comment
Share on other sites

AlphaQ

A legjobb párosítás a Tank + goli de nem rossza a Carrier + arbiter vagy 30 BC rolleyes.gif és az SC-ben [b.neten.] UMS-ekben direkt vannak ilyenek hogy: Impossible team micro esetleg NeXuS destroyer ami min-mind micro cool.gif És aki ezt szereti rossz ember nem lehet laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Nostromo

Azt hittem, hogy a zergekkel nem lehet jól játszani a neten, de megdöbbenve tapasztaltam ennek az ellenkezõjét...és fogalmam sincs hogy csinálta az illetõ dry.gif

Pedig 4 vs. 2 összeállásban nyomultunk rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

sF_Alastor
A legjobb párosítás a Tank + goli de nem rossza a Carrier + arbiter vagy 30 BC rolleyes.gif és az SC-ben [b.neten.] UMS-ekben direkt vannak ilyenek hogy: Impossible team micro esetleg NeXuS destroyer ami min-mind micro cool.gif És aki ezt szereti rossz ember nem lehet laugh.gif

30 BC-t hogy produkálsz?

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur
30 BC-t hogy produkálsz?

Felteszem okos smile.gif vagy csak mondott valamit lehet 20-ra gondolt...

No én SC-t meguntam 2 hét után; jó gamma és fun nagyon haverokkal vagy tök ismeretlenekkel tolni, de nem a kedvencem valamiért sad.gif

Link to comment
Share on other sites

sF_Alastor
Felteszem okos smile.gif vagy csak mondott valamit lehet 20-ra gondolt...

No én SC-t meguntam 2 hét után; jó gamma és fun nagyon haverokkal vagy tök ismeretlenekkel tolni, de nem a kedvencem valamiért sad.gif

Ha 20ra gondol, 20at írjon smile.gif.

Link to comment
Share on other sites

lokids
30 BC-t hogy produkálsz?

3 bc le lehet gyártani9 30*6 hely = 180. És mé marad neki 20 hele az scv-kre. Másra már nem iazán. Ehhez viszont az kell, hogy addi nem támadják le.

Link to comment
Share on other sites

lokids
Azt hittem, hogy a zergekkel nem lehet jól játszani a neten, de megdöbbenve tapasztaltam ennek az ellenkezõjét...és fogalmam sincs hogy csinálta az illetõ dry.gif

Pedig 4 vs. 2 összeállásban nyomultunk rolleyes.gif

Egyszerûen. Ha van pénze a zerg legyõzhetetlen gyártásban. biggrin.gif kb 2-3x gyorsabban gyárt mint a többi faj. De valszeg ott bactátok el, hogy az elején nem mentetek rá mind. Valszeg nem éli túl.

Link to comment
Share on other sites

Calypsol
3 bc le lehet gyártani9 30*6 hely = 180. És mé marad neki 20 hele az scv-kre. Másra már nem iazán. Ehhez viszont az kell, hogy addi nem támadják le.

vagy addig tart néhány egységet, amíg nem lesz 12 BC-je, aztán azokat a halálba küldi....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Hero44

Hát a gépet, zsigerböl leverem, ugyhogy malyd neten is negirugadszkodnék, de elötte:

1.Ilyen nettel lehet játszani: 300kbit(asszem így irják)\s, szélessávú.

2.Ha mondjuk, az enyém akad a neten, abbol mások mit vesznek észre?

3.Milyen szerveren kezdjek, tehát van ilyen kezdõ netesek szervere?

4,Van magyar szerver?

Elõre is kössz a válasz(oka)t

Link to comment
Share on other sites

Hero44
Hát a gépet, zsigerböl leverem, ugyhogy malyd neten is negirugadszkodnék, de elötte:

1.Ilyen nettel lehet játszani: 300kbit(asszem így irják)\s, szélessávú.

2.Ha mondjuk, az enyém akad a neten, abbol mások mit vesznek észre?

3.Milyen szerveren kezdjek, tehát van ilyen kezdõ netesek szervere?

4,Van magyar szerver?

Elõre is kössz a válasz(oka)t

A 3.ban a kezdõ netesek helyett kezdõ játékosokat akartam írni rolleyes.gif

Nah, vki tud nekem helpelni?? mellow.gif

Link to comment
Share on other sites

AlphaQ

Tudom hogy nagyon nehéz 3 agysejttel felfogni de.. Én képltesen mondtam de... ha matekbol 1 ici-picit jobb lennél: 30X6 = 180 És ha nem tudnád ott 200 a limit igaz 20 SCV-m lenne de... mondjuk van már 100.000/100.000 pénzem és kinyírom scv-et hogy legyen helyem ÉS akkor már 33 BC-m lehetne mert 180+18 = 198 és lenne még 2 SCV-m ha repairolni kéne oket.... de azé thx hogy bepofáztok amikor KURWÁRA nem gondolkodtok...

rossz hír: Lesz kiba SC2 e nem akarom! Nézzétek meg: http://www.scindex.com/articles.php?id=35 Sztem elég szánalmas!

Tiszta C N' C generals....

Link to comment
Share on other sites

AlphaQ

A 3.ban a kezdõ netesek helyett kezdõ játékosokat akartam írni rolleyes.gif

Nah, vki tud nekem helpelni?? mellow.gif

Figy Van EURPAI szerver 1. oda menj és egybõl bedob a Brood War Hun-1 channelre

[gondolom kitalálod hogy ez a magyarok ''szobája''] ! Mások annyit vesznek észre abbol ha szar a neted mint te: nagyon lagol a game.[akad] ! Aztán miután pro vagy mehetsz Koreaiakkal gammelni! Vigyázz mert engem 1 [6] éves koreai letolt biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

gilverto

mikor kijött 98-ban a gém kb 2003-ig toltam szinte mindennap battleneten.. de kicsit ráuntam... bár tudom hogy egy örök klasszikus marad de akkoris... dry.gif várjuk a SC2-t!!!!!! cool.gif

Link to comment
Share on other sites

AlphaQ
mikor kijött 98-ban a gém kb 2003-ig toltam szinte mindennap battleneten.. de kicsit ráuntam... bár tudom hogy egy örök klasszikus marad de akkoris... dry.gif várjuk a SC2-t!!!!!! cool.gif

Hát Sztem a SC így a jo... de kinek hogy tetszik... Bár most akkor midenki elfog menni SC2-re és mindeki muszály lesz ha gammelni akar.. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...