Jump to content
Sign in to follow this  
AlphaQ

StarCraft sorozat

Recommended Posts

samuraay

Sziasztok!

Remélem nem vétek egy szabály ellen sem, de kellene nekem sc2-höz már nem használatos cd kulcs. A játékot (még) nem akarom (nem tudom :D ) megvenni, de szeretnék vele elütni jó pár órát. Szóval akinek nincs már rá szüksége, az dobjon meg egy üzivel, a részleteket majd ott megbeszéljük. Elõre is köszi.

A játéknak van demó verziója és lehet kérni guest passt ami engedi pár napra játszani a teljes játékkal, nem kell egybõl egy teljes értékû accountot lenyúlni. Nem használatos CD kulcs meg megnézem kinek lesz :troll:

SHADOW

A játéknak van demó verziója és lehet kérni guest passt ami engedi pár napra játszani a teljes játékkal, nem kell egybõl egy teljes értékû accountot lenyúlni. Nem használatos CD kulcs meg megnézem kinek lesz :troll:

Köszi :) Nekem nem csak pár napra kell :rolleyes:

TetPeti

Köszi :) Nekem nem csak pár napra kell :rolleyes:

ha nem akkor meg miért nem veszed meg? annyira nem rossz játék...vagy várd meg a kieget.

Tomiee17

hali.ma vettem meg a gamet és ai ellen akarok jáccani de nem tok mer azt írja h vmit upgradelnem kell rámegyek és elkezdi letölteni a gamet.a cd kulcsot kéne beírnom vhova h aktiválódjona game vagy mi?

hali.ma vettem meg a gamet és ai ellen akarok jáccani de nem tok mer azt írja h vmit upgradelnem kell rámegyek és elkezdi letölteni a gamet.a cd kulcsot kéne beírnom vhova h aktiválódjona game vagy mi?

megvan bocsi

Nomad90

megvan bocsi

Esetleg ha egy character name-t + egy id number-t közé teszel tolhatnánk együtt pár meccset....

Athesz

Kiszúrtam egy SC2 streamet. Gondoltam belenézek már milyen is. Hát a gyerek az összes gyorsbillentyût fejbõl vágta, annyit láttam h folyamatosan villog a menü lent meg ugrál a kamera ide oda mint a bolond. :lol:

És a harc meg annyi volt h felsorakoztatta a egységeit , kiszúrta mennyi van az ellenfélnek , nem is próbálkozott...surrender, kész vége. :lol:

Tomiee17

egy accal csak 1szerveren tudok jáccani vagy át tudok menni különbözõ szerverekre?

Nomad90

egy accal csak 1szerveren tudok jáccani vagy át tudok menni különbözõ szerverekre?

Passz.. Nekem például úgy volt, hogy anno haverom(tetpeti) adott guest pass-t, aztán full game reg-nél néztem, h region: north america??? :o átirtam hungaryra aztán azóta eu-t ír nekem region-re, szóval lehet, hogy lehet. :D

Egyébként felvehetnél, és tolhatnánk.

Character Name: Nomad

Character ID: 788

samuraay

egy accal csak 1szerveren tudok jáccani vagy át tudok menni különböző szerverekre?

Attól függ hol vetted meg a játékot.

Ha Európába akkor csak EU szerverre léphetsz fel vele, ha Koreába akkor csak a KR szerverre léphetsz fel vele, etc.

Chuck_Norris

Kiszúrtam egy SC2 streamet. Gondoltam belenézek már milyen is. Hát a gyerek az összes gyorsbillentyût fejbõl vágta, annyit láttam h folyamatosan villog a menü lent meg ugrál a kamera ide oda mint a bolond. :lol:

És a harc meg annyi volt h felsorakoztatta a egységeit , kiszúrta mennyi van az ellenfélnek , nem is próbálkozott...surrender, kész vége. :lol:

Nem mondtad neki, hogy nem viheti a meglévõ egységeit új harcba? :troll:

:)

Tomiee17

streamen szoktam nézi srácokat akiknek van egy csomo accjuk.ahhoz h több accom legyen többször meg kell vennem a gamet?meg egy akkra csak 1 profilet tudok csinálni?

samuraay

streamen szoktam nézi srácokat akiknek van egy csomo accjuk.ahhoz h több accom legyen többször meg kell vennem a gamet?meg egy akkra csak 1 profilet tudok csinálni?

Minden accounthoz újra meg kell venni a játékot.

Nomad90

Nem tudom ki értesült már róla, de engem kissé szíven ütött a dolog.

Röviden: Season 5 ending feb. 6-án, és Season 6 start feb. 22-én.

Részemrõl: Season 4-ben tök jol elvoltam, de ez, hogy Season 5-böl egy ilyen 2-3 hónapos "szösszenetet" csinálnak.... Ne legyen ilyen több, s igazam se, de szerintem 6-al is ez lesz... Szép hosszú decemberig tartó Season 6-ot kérünk. ugye kollégák s kolleginák??

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Az utóbbi két seasonban is így volt. Egy season 2-3 hónapig tart, mérések alapján ez idõ alatt a legaktívabbak a játékosok. Mellesleg nem mindegy, hogy melyik seasonben játszol? Összesen egy placement matchet kell lejátszanod, és a rendszer figyelembe veszi az elõzõ eredményeid, szóval kb. ugyanoda sorol be. Minden folytatódik ott, ahol abbamaradt, kivéve, hogy nem lesznek 2000-3000 pontos emberkék.

Nomad90

Ejnye de kipusztult ez a topik... Értem én, h mindenkit megfertõz a zerg hiperevolúciós virusa (elöbb-utóbb), na de ennyire??? :D

VSZM

Starcraft 2 account eladó. E-mail: Wayasam@gmail.com

sanya45

Hoztam egy Heart of the Swarm gameplayt :D Nem rossz kis game ez :)

Edited by sanya45

samuraay

Hoztam egy Heart of the Swarm gameplayt :D Nem rossz kis game ez :)

Kaptál béta kulcsot vagy... más módon jutottál hozzá ?

Karthas

Sziasztok, bárki aki szeretne játszani néhány custom gamet vagy csak éppen neki sincs kivel tolnia a játékot az nyugottan vegyen fel barátba! Battletag: Karthanir#2313

Lord_KROK

Kaptál béta kulcsot vagy... más módon jutottál hozzá ?

Ez valami hivatalos cucc, nem igen õ csinálta.

Gondolom találta YT-n.

Nomad90

Nah beszereztem a HotS bétakulcsomat. Megyek is mindjárt csekkolom milyen is lessz. ;)

Hor1

MVbeoSPqRs4

Berakom, de akkora felbontásban nézzétek amekkorában csak tudjátok. :D
Ez baszki CGI.. B)

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Jól néz ki nagyon.

Amúgy a kampány még érdekel is, tetszik ez az evolúció, stb., de megvenni szerintem nem fogom. Majd extrém leárazásnál. :D

Axmart

Üdv sziasztok. Most pénteken és szombaton 2 magyar verseny is megrendezésre kerül. Szívesen várunk minden jelentkezõt illetve nézõt. A jelentkezésrõl és az élõ adásról itt találtok bõvebb információkat: http://www.starcraft.co.hu/ A verseny pénteken 19 órától szombaton 14 órától kezdõdnek 5-10 perces késés esetleg elõfordul mivel lehetõséget hagyunk a potenciális késõknek is. Aki lemaradt volna az élõ közvetítésrõl az visszanézheti a twich oldalunkon:http://www.twitch.tv/starcraftiicore illetve a döntõket a youtube csatornánkon is megtekinthetitek: http://www.youtube.com/user/TheHunCraft?feature=g-high-u Ezen a héten pénteken Bronz Silver és Gold ligásokat láthatunk majd küzdeni Szombaton pedig Heart of the Swarm béta kulcsal rendelkezõk mindenkinek szabad a nevezés :) aki úgy érzi ki próbálná magát jelentkezzen illetve aki nem játékos csak szereti a starcraftot jöjjön el és nézze élõben!