Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Videókódolás


-SamS-

Recommended Posts

bonebreaker
Hali!

volna egy kis gondom!

Hogy tudok 2 .avi-t összefûzni úgya h a hangjuk nem azonos kbit/s mert virtualdubmod-al próbáltam de azt írja ki h nem u.a. a hang kbit/s-e és nem tudja összefûzni

szal kée egy progi amivel megtudnám ezt csinálni! wink.gif

Sonic Foundry Vegas

Link to comment
Share on other sites

Guest
Sonic Foundry Vegas

thx!

majd meglesem!

Amúgy a videókódolás /szerkesztés fellegvára :BennyDog

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Hi All!

Letöltöttem egy videót, de a formátuma mp4... Nem játssza le semmi, egyedül a winamp hajlandó a hangját megszólaltatni, de kép ott sincs... Ötletek? Gondolom codec kellene hozzá, de Google barátom nem segített...

Link to comment
Share on other sites

-moki-
Hi All!

Letöltöttem egy videót, de a formátuma mp4... Nem játssza le semmi, egyedül a winamp hajlandó a hangját megszólaltatni, de kép ott sincs... Ötletek? Gondolom codec kellene hozzá, de Google barátom nem segített...

Már vártam mikor jelenik meg egy Rizzo hsz a szoftvereknél... biggrin.gif

JA nekem is ez a problémám... de én duplán olyan jól megköszönném mint Rizzo biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy
Már vártam mikor jelenik meg egy Rizzo hsz a szoftvereknél... biggrin.gif

JA nekem is ez a problémám... de én duplán olyan jól megköszönném mint Rizzo biggrin.gif

Erre miért is vártál?

Egyébként tovább kerestem, de codecnek csak mpg4-et találtam... Nekem már az is jó, ha valaki tud egy olyan szoftvert, ami mp4bõl kódol valami "normális" formátumba...

Link to comment
Share on other sites

-moki-
Erre miért is vártál?

Egyébként tovább kerestem, de codecnek csak mpg4-et találtam... Nekem már az is jó, ha valaki tud egy olyan szoftvert, ami mp4bõl kódol valami "normális" formátumba...

OFF Hát elég lassú voltál... biggrin.gif Ilyenkor kell fölkészülni a lost nézésére? biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

andi0821

sziasztok. szeretnék egy filmet megnézni VLC-vel, mivel a többi lejátszóm nem hajlandó normálisan játszani. (bsplayer lefagy tõle, winamppal hang nincs, mplayerhez meg nem konyítok). igaz, a VLC-hez sem értek, ezért nem tudom behozni rajta a filmhez való feliratot. a bsplayer magától felismeri ha azonos néven van a felirat, de ez nem. a VLC kezelõfelületén klikkeltem mindenhova de nem jött össze. nem nagyon szeretnék más progit, de ha nem tudtok segíteni , muszáj töltenem egy 10. lejátszót.sad.gif remélem ismeritek a VLC-t. köszi elõre is a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Merton

Hi all!

Én nem is inkább videókódolásról kérdeznék,hanem hangirányításról.

Néhány filmnél,ami AC3 filtert használ iszonyat halk a hang.Próbáltam mindent fölvenni,de sehogy sem akkor hangosabb lenni.Nem tudjátok mi a megoldás s21.gifs21.gifs21.gif

Link to comment
Share on other sites

avman
Hi all!

Én nem is inkább videókódolásról kérdeznék,hanem hangirányításról.

Néhány filmnél,ami AC3 filtert használ iszonyat halk a hang.Próbáltam mindent fölvenni,de sehogy sem akkor hangosabb lenni.Nem tudjátok mi a megoldás s21.gifs21.gifs21.gif

amit tehetsz:

vezérlõpult >> ac3 filter >> main >> a master csuszka maxra állítása

Link to comment
Share on other sites

Standar

na emberek, nekem még mindig a 3gp to avi converter a bajom

ninc sehol

a xilisoft meg vlamiért a videót gyorsabban csnájja, vagyis gyorsabban megy, mint a hang

Link to comment
Share on other sites

doya

Sziasztok! Mondjatok már egy jó kodeket DVD filmekhez. A szinkronizált változattal minden rendben van, de ha feliratosan szeretném nézni azt nem csinálja, sehol egy betû unsure.gif Help!

Link to comment
Share on other sites

avman

a dvd feliratához köze nincs a kodeknek. itt a program a lényeg. ha a legújabb powerdvd vagy windvd nem viszi/adja ki egyik feliratot sem méghozzá úgy, hogy nem a dvd saját menüjébõl választod, hanem a programból akkor a dvd video struktúrája a hibás. illetve akkor is ha a dvd saját menüjébõl választod...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kovi990

Na embrek segítség kéne(asszem ez ide való)van nekem pár ogg fileom dual audio-s szinkronnal(angol,japán) plusz megvannak a magyar szinkronjok is,hogy tudnám be vágni a szinkronokat ugy a részekbe hogy a másik kettõ is megmaradjon,és 3 közül lehessen választani.milyen program való ehhez?

Link to comment
Share on other sites

Raven
Na embrek segítség kéne(asszem ez ide való)van nekem pár ogg fileom dual audio-s szinkronnal(angol,japán) plusz megvannak a magyar szinkronjok is,hogy tudnám be vágni a szinkronokat ugy a részekbe hogy a másik kettõ is megmaradjon,és 3 közül lehessen választani.milyen program való ehhez?

tudtommal tripla audiós fájl készítésére nincs lehetõség.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
joc009

Hello!Nem tudom, hogy hhová írjam, így hát ide írom, sztem valakki biztos tud nekem segíteni!!No!!Tegnap a windowst újraraktam....azután raktam fel codeceket, de az avvi videókat nem tom lejáccanni....mit ajánltok?

Link to comment
Share on other sites

ordogandangyal

Hali!

Na én is beszállok a kérdezők sorába.

Olyan program kellene, ami avi, mpg,....-ből dvd-re való kódolásnál képes a felírat kezelésére.

Szal, olyan dvd-t szeretnék, aminél ki is lehet kapcsolni a felíratot.

Tanács?

Link to comment
Share on other sites

FlashKillR

Hello sűrgősen tudna valaki mondani egy vagy több progit amivel mpg4 ből aviba lehet konvertálni??

Link to comment
Share on other sites

Lizard_01

Hello!

Miért van az nálam, hogy ha megvágok egy filmet Video Studio 9-ben és le renderelem, akkor a film akad mint az állat? Az összes codecet kipróbáltam minden féle beállítással, de nem sokra jutottam. Kivéve néhány alkalommal, amikor szépen ment a film, de akkor volt 700-800 mega. Amúgy amikor a kameráról áttöltöm a filmet a gépre Movie Maker 2-vel, akkor hibátlanul megy minden. Plz help!!!

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur

Hello!

Miért van az nálam, hogy ha megvágok egy filmet Video Studio 9-ben és le renderelem, akkor a film akad mint az állat? Az összes codecet kipróbáltam minden féle beállítással, de nem sokra jutottam. Kivéve néhány alkalommal, amikor szépen ment a film, de akkor volt 700-800 mega. Amúgy amikor a kameráról áttöltöm a filmet a gépre Movie Maker 2-vel, akkor hibátlanul megy minden. Plz help!!!

Nincs elég frame -> akad. Több frame -> nagyobb méret... próbáld talán 25 vagy 30 képkockára állítani, PAL kódolás, ilyenek... perszehogy' hibátlanul megy, mivel ott még nem kódolod át - valószínűleg - 15 fps-re vagy hasonlóra.

Link to comment
Share on other sites

Lizard_01

Nincs elég frame -> akad. Több frame -> nagyobb méret... próbáld talán 25 vagy 30 képkockára állítani, PAL kódolás, ilyenek... perszehogy' hibátlanul megy, mivel ott még nem kódolod át - valószínűleg - 15 fps-re vagy hasonlóra.

A video studioba beállítom a 30 fps-t, sőt a 25-öst is, de ugyan az. Az ég világon mindent kipróbáltam, de így is úgyis akad. Általában a filmeket divx 6.0 formátumba tömörítem 640-es felbontással. (Ez így alapból darabos,) de ha azon belül is mindenfélét állítgatok pl:bitráta meg ilyesmik, akkor se történik semmi különös. (max a mérete) Próbáltam más kodekeket is, de ugyan az a szitu. :sad:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ordogandangyal

Hali! Na még egyszer:

Olyan program kellene, ami avi, mpg,....-ből dvd-re való kódolásnál képes a felírat kezelésére.

Szal, olyan dvd-t szeretnék, aminél ki is lehet kapcsolni a felíratot.

Tanács?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Gecko73

Hali!

Lenne egy kérdésem: Letöltöttem egy divx-es filmet angolul van hozzá egy SUB felirat fájl. Ezt hogyan tudnám hozzá társítani? Sokan mondták az alcoholt de azzal hogy lehetséges ez? Vagy Virtualdubbal? Légyszi segítsetek mert nem nagyon értek ehhez.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...