Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Rakj Be Képet A Kalandjaidról!


FESTER

Recommended Posts

FESTER

Biztos nem én vagyok az egyetlen aki játék közben használni szokta a print screen billentyűt.Aki eddig mégsem használta az használja ezek után a játék érdekes jeleneteinek megelevenítésére.aki esetleg nem tudja hogy kell:A bmp fájlokat amelyek a játék valamelyik könyvtárában jelennek meg például a reaconverter nevű programmal lehet jpg-be átkonvertálni (keress rá a neten).Ezek után a www.kepfeltoltes.hu oldalon lehet feltölteni.Az összes MMORPG-ből jöhetnek a képek.

user posted image

Link to comment
Share on other sites

Cyberbeni

Biztos nem én vagyok az egyetlen aki játék közben használni szokta a print screen billentyűt.Aki eddig mégsem használta az használja ezek után a játék érdekes jeleneteinek megelevenítésére.aki esetleg nem tudja hogy kell:A bmp fájlokat amelyek a játék valamelyik könyvtárában jelennek meg például a reaconverter nevű programmal lehet jpg-be átkonvertálni (keress rá a neten).Ezek után a www.kepfeltoltes.hu oldalon lehet feltölteni.Az összes MMORPG-ből jöhetnek a képek.

Egyébként simán painttel is lehet->Mentés másként-nél átállítod a fájl típusát JPG-re, vagy amire akarod...

Ha internetes flash játék, akkor paintben ctrl+v...

Link to comment
Share on other sites

Villi14

Itt éppen az látszódik ahogy a Star Wars Galaxiesban ülök és véd a három drága razor catem, a vérszomjas testőreim. smile.gif Gáspár, Menyhért és Boldizsár!

user posted image

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

Ez jó kaland lehetett laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

Amúgy neked maxon van a graf?

Link to comment
Share on other sites

Villi14

Majdnem fullon...

Link to comment
Share on other sites

greedo

Namiaz te i master ch?

Berakok majd én is képet..

Van elég jó, ahogy egy 3 emeletes háznyi gyík nyergében szelem át a sivatagot:)

Meg ahogy kilövök egy jedit:)

Link to comment
Share on other sites

Villi14

Had találjam ki, RotW reward? (obi állatkája az ep3-ból)

Link to comment
Share on other sites

Villi14

Teljesen megnőttek a cicáim. Van még sok állatom de ők a kedvenceim, no meg ha szelidítek nagynehezen egy rancor bébit akkor majd az is. laugh.gif

user posted image

Link to comment
Share on other sites

greedo

Had találjam ki, RotW reward? (obi állatkája az ep3-ból)

nem, ez egy ch-pet de rotwos questel szereztem...

Szét kellett verni érte a geo labot, levittem 5 lvl80as emberkét, és csak addig éltünk amíg felkaptam az állatot aztán lelőttek ,vicces volt csak az új scout armorom (amit kdierült nem tudok használni fp hiányában) most romlott 5%ot :/

Mindjárt teszek be képet akkor.

Amúgy meg tameltem egy olyat is ami veteran rewardban van, csak még kicsit problémás mert baby.

szerk: jesszusom te pénzért tanítasz??

szerk2: na nem találom a nagy gyíkot, ittvan viszont amit tegnap tameltem, ott van mellette a veteran rewardos, és a kicsit szereztem én:)

user posted image

Link to comment
Share on other sites

greedo

na itt van. a rewardos pet ennek kb a lábáig ér, és így olyan magasan ülök mintha egy atst tetején állnék:)

user posted image

Link to comment
Share on other sites

greedo

user posted image

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

Én a nagy feketeségen kívüls emmit sem látok laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

greedo

Ezek meg az én petjeim, a fambaa még baby, mg van egy baby rancorom is, de gyengék, szeretnék erőset, meg egy erős kimogliát is, és akkor mehetne a buli:)

user posted image

Balin hol látsz nagy feketeséget? ^^

Link to comment
Share on other sites

greedo

na és akkor a mai utolsó,v vagy balin ha neked fekete akkor felrakhatok még a gyíkomról rolleyes.gif

user posted image

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

Jaj ne, csak a gyíkodról ne laugh.gif

Ez a képe amúgy a Jump to Lightspeed-ből van?

Link to comment
Share on other sites

Villi14

Pénzért tanítok, valamiből megkell élni. smile.gif 20k micsoda? Kb. annyit ér mnit egy gombóc fagyi, borravaló.... laugh.gif Anno dokival 3 millát kerestem 2-3 óra alatt...

Link to comment
Share on other sites

greedo

nekem most 120k-m van és nem megy feljebb:)

Link to comment
Share on other sites

Villi14

Kb. másfél hete kaptam le ezt a csöpke bugot. (mellesleg warrennél ez megy ha bemész, eltűnik és vissza, bár lehet legújabb peccs már kijavította, nem néztem még)

user posted image

Link to comment
Share on other sites

greedo

Kb. másfél hete kaptam le ezt a csöpke bugot. (mellesleg warrennél ez megy ha bemész, eltűnik és vissza, bár lehet legújabb peccs már kijavította, nem néztem még)

haha ma holobeszélgettem palpival, berakjam?smile.gif

(nagyon jó kis swg screenshot topic lesz ez:P

Link to comment
Share on other sites

FESTER

Itt épp nekiáltam napozni amikor nem kellett volna. laugh.gif

user posted image

Link to comment
Share on other sites

Lord_Porcio

user posted image

Itt öcsémmel vagyok látható... GAoC Guild smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Lord_Porcio

user posted image

Ez az 1ik mission... ahol én voltam a csali hogy egy helyre gyüjtsük az ellent a tüzérséghez biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Lord_Porcio

user posted image

Ez lett a vége laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

vortob

Ez a kép arról szól, miként kellek hősies birokra a Crystal Desertben egy hydrával.user posted image

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...