Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Star Wars : Battlefront sorozat


BAKER_

Recommended Posts

_Jolly_Joker_
Vannak benne bugok, tudom, de nekem nem gond. Mondjuk ez a bug még sohasem fordult elõ velem az 1-ben.

A jedik pedig szerintem is furák, de biztos megoldják;megaztán az 1-ben is kinyírtam õket, itt gondolom kevesebb hp-jük lesz.

De ha lehúzzák õket, akkor meg a filmeknek adnak egy pofont. 22-es csapdája!

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_
Sztem nagyon feelinges. Idáig 3 pályához volt szerencsém (a nevüket nem tudom). Egy ûrcsata, egy normális jármûves pálya az egyik bolygón, és egy csata egy nagyobb ûrhajóban (CTF). Mindegyik nagyon jól megszerkesztett darab és pofásan néznek ki. A bétában "sajna" csak multi van viszont ahhoz elég sok a szerver. A legemlékezetesebb jelenet számomra az volt mikor egy gépágyuval lekaptam Darth Vader-t miközben õ valakit éppen gyakott. biggrin.gif Ami elsõre megfogott az egész játékban hogy a menüben a jóöreg eredeti SW dallamok szólnak. Ha kell csinálok 1-2 screent arról hogy milyen a cucc nálam futás közben.

SCREENT???? Csinálj!!!!!!!!!!!!!!!!!! biggrin.giflaugh.gifbiggrin.gif Amúgy az 1-ben is a "jó öreg" SW dalok szóltak.

Link to comment
Share on other sites

Guest
De ha lehúzzák õket, akkor meg a filmeknek adnak egy pofont. 22-es csapdája!

Hát, az 1-ben nem volt gond kinyírni õket. Itt meg a videóban láttam, hogy ugyanúgy lemegy a hp, jük, csak regenerálódik gyorsan. Tehát ha 3-4katona nekimegy nehézfegyverzettel, akkor visszatartja. Megaztán azért vannak az ellenséges jedik/sithek, hogy visszatartsák õket.

Vagy egyszerûen elkened õket egy tankkal biggrin.gif .

Link to comment
Share on other sites

TheProGamer

Jediként elég könnyen el lehet patkolni márcsak azért is mert az egész ellenséges tábor arra törekszik hogy el tegyen láb alól. smile.gif Meg a jediségnek van egy fura hatása: amint valaki jedi lesz azt hiszi hogy olyan erõs hogy kinyírja az egész ellenséges tábort simán ezért általában beront egyszál magában is a full ellen bázisra. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_
Hát, az 1-ben nem volt gond kinyírni õket. Itt meg a videóban láttam, hogy ugyanúgy lemegy a hp, jük, csak regenerálódik gyorsan. Tehát ha 3-4katona nekimegy nehézfegyverzettel, akkor visszatartja. Megaztán azért vannak az ellenséges jedik/sithek, hogy visszatartsák õket.

Vagy egyszerûen elkened õket egy tankkal biggrin.gif .

Az egyben a Lukeba 10-szer lõttem bele a nagy lépegetõvel és cseszett meghalni!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Jediként elég könnyen el lehet patkolni márcsak azért is mert az egész ellenséges tábor arra törekszik hogy el tegyen láb alól. smile.gif Meg a jediségnek van egy fura hatása: amint valaki jedi lesz azt hiszi hogy olyan erõs hogy kinyírja az egész ellenséges tábort simán ezért általában beront egyszál magában is a full ellen bázisra. smile.gif

És akárki lehet jedi? Hogy lehetsz, hõs; mert gondolom vannak noname jedik is (képeken láttam).

Mi van az új kaszttal?(asszem kém vagy mi a nevük)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Az egyben a Lukeba 10-szer lõttem bele a nagy lépegetõvel és cseszett meghalni!

Mert az 1-ben direkt nehéz volt õket megölni.

Persze ha elütötted, megrakétáztad, agyonlõtted, Sarlac megette, rálandoltál hajóval, vagy csak a lábát lõtted jóóóó sokáig, akkor elpatkolt.

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_
Jediként elég könnyen el lehet patkolni márcsak azért is mert az egész ellenséges tábor arra törekszik hogy el tegyen láb alól. smile.gif Meg a jediségnek van egy fura hatása: amint valaki jedi lesz azt hiszi hogy olyan erõs hogy kinyírja az egész ellenséges tábort simán ezért általában beront egyszál magában is a full ellen bázisra. smile.gif

Tovább! Iszom a szavaidat laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest

Méééééégg! infót! mester laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

TheProGamer

user posted image

Nagyon fun! Állat ezzel a lépegetõvel belegázolni a tömegbe és xarrá lõni mindent ami mozog. biggrin.gif Csak az a baj hogy nyitott és kikapott egy sniper belõle. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
user posted image

Nagyon fun! Állat ezzel a lépegetõvel belegázolni a tömegbe és xarrá lõni mindent ami mozog. biggrin.gif Csak az a baj hogy nyitott és kikapott egy sniper belõle. smile.gif

Remélem a hud-on változtatnak, mert kicsit ötlettelen.

Link to comment
Share on other sites

TheProGamer

user posted image

Grevious tábornok nem szeretné ha tovább lépegetnék. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

TheProGamer

Jah el is felejtettem, a map neve Utapau és a 3 közül a kedvencem. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest

Szerintem a legjobb dzsungelharcok a Felucia-n és a Dagobah-n lesznek.

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_
user posted image

Nagyon fun! Állat ezzel a lépegetõvel belegázolni a tömegbe és xarrá lõni mindent ami mozog. biggrin.gif Csak az a baj hogy nyitott és kikapott egy sniper belõle. smile.gif

Gépigény?

Link to comment
Share on other sites

TheProGamer

user posted image

Végül egy kis boom. A srácot megkináltam egy gránáttal. smile.gif Map: Space Javin

Link to comment
Share on other sites

TheProGamer
Gépigény?

Nálam a vidkarim miatt mediumon fut 50%-os látótávval olyan 25 FPS-t. Néha erõsen be tud lassulni.

Link to comment
Share on other sites

Guest

Egyébként nekem az 1-ben a legemlékezetesebb story:

Abridon city ostroma (letöltött map)(LAN)(én+tesó+botok):

Testvéremmel beszáltunk 2 lázadó, hovertankba. A hidat elzárta a bir. Egy elég nagy árokban folyt a folyó; hát lementünk a tankokkal a vízre (nagyon szép a vízen lebegõ tank effekt). "Behajóztunk a belvárosba, közben egy híd alá bementünk mert a tiebomber kiszúrt magának. Miután leszedték x-winggel, folytattuk az utat. Jött 2 ellenséges tank de végeztünk velük, majd partraszálltunk az ellenséges bázis mögött. Megvártuk míg az AT-AT és a 2 AT-ST elmegy a hídhoz, majd berontottunk, leszedtünk minden ágyút és elfoglaltuk a pontot. Az AT-** osztag visszafordult ,de a bombázók végeztek velük.

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Na akkor én ezt a gamet elfelejtem karácsonyig.... sad.gif

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_
Egyébként nekem az 1-ben a legemlékezetesebb story:

Abridon city ostroma (letöltött map)(LAN)(én+tesó+botok):

Testvéremmel beszáltunk 2 lázadó, hovertankba. A hidat elzárta a bir. Egy elég nagy árokban folyt a folyó; hát lementünk a tankokkal a vízre (nagyon szép a vízen lebegõ tank effekt). "Behajóztunk a belvárosba, közben egy híd alá bementünk mert a tiebomber kiszúrt magának. Miután leszedték x-winggel, folytattuk az utat. Jött 2 ellenséges tank de végeztünk velük, majd partraszálltunk az ellenséges bázis mögött. Megvártuk míg az AT-AT és a 2 AT-ST elmegy a hídhoz, majd berontottunk, leszedtünk minden ágyút és elfoglaltuk a pontot. Az AT-** osztag visszafordult ,de a bombázók végeztek velük.

Még szép, hogy emlékezetes, hát tesóval nyomtátok!!! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
Nálam a vidkarim miatt mediumon fut 50%-os látótávval olyan 25 FPS-t. Néha erõsen be tud lassulni.

A rendes verzió, csak elfut majd maxon a gépemen.

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

16nap, 3óra, 36perc 59mp

Link to comment
Share on other sites

Guest
16nap, 3óra, 36perc 59mp

Igen, a visszaszámlálás a lucasarts.com-on. smile.gif Az is csak hergel laugh.gif .

Link to comment
Share on other sites

Guest
user posted image

Végül egy kis boom. A srácot megkináltam egy gránáttal. smile.gif Map: Space Javin

Látom, egyik reaktorotok odaveszett biggrin.gif .

Link to comment
Share on other sites

TheProGamer
Látom, egyik reaktorotok odaveszett biggrin.gif .

Hát igen, úgy kikaptunk mint a szél. biggrin.gif Miután elment a pajzs onnan már kész volt az egész. Hamar elvitték a motorokat, a hidat, a létfenntartó rendszert meg a többit. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...