Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Szám/dalkereső :)


HalloHallo

Recommended Posts

Darkadam
Van msn-ed? mert úgy lenne a legegyszerübb!

Nem kell, már megvan az a szám, mostmár csak Az amerikai komm. Világrendõrség soundtrackja kéne a netrõl.

Link to comment
Share on other sites

Dan1EL
Nem kell, már megvan az a szám, mostmár csak Az amerikai komm. Világrendõrség soundtrackja kéne a netrõl.

Ha használsz valamilyen tracker-t akkor sztem nincs probléma!

Link to comment
Share on other sites

Darkadam
Ha használsz valamilyen tracker-t akkor sztem nincs probléma!

tracker?

Link to comment
Share on other sites

Dan1EL
tracker?

ja! egy program ami a .torrent fájlokat kezeli mondjuk a BitLord...

Link to comment
Share on other sites

son

nem tudja vki mi az új vw golf reklámhjának a zenéjének a címe aki igen küldje el privibe!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dan1EL
nem tudja vki mi az új vw golf reklámhjának a zenéjének a címe aki igen küldje el privibe!!!!!!!!

mondom, itt nézzétek meg, ez egy reklámadatbázis.

Link to comment
Share on other sites

silent

valaki segítsena CSI számokat keresek (állítólag valami The Two : How are you kell)

(nem nekem kell biggrin.gif, de nem találtam sehol)

meg az x-akták nyitó zenéje is kéne, de azt se találtam sad.gif, help pls

Link to comment
Share on other sites

Mozes

Nekem az a zene kéne ami a GTA-ban megy mikor tölti a mentést.

Link to comment
Share on other sites

asecut
Nekem az a zene kéne ami a GTA-ban megy mikor tölti a mentést.

az engem is naon érdekelne

Link to comment
Share on other sites

asecut

ja meg annak a számnak a cime amikor a shrek 2 végén énekel egy nõ ?!?!?! vki??????? blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Dan1EL
ja meg annak a számnak a cime amikor a shrek 2 végén énekel egy nõ ?!?!?! vki??????? blink.gif

A film végén? (Jennifer Saunders - Holding out of a hero) vagy a stáblistánál?

(Frou Frou - Holding out of a hero)

Link to comment
Share on other sites

obliterator
csá! ,,kicsit" ( biggrin.gif ) megkésve,de emlékeimben kutatva:

Moby- In this world lehet hogy már máshonnan megtudtad azóta

nem tudtam meg, csak most itt és tõled biggrin.gif

kösz szépen! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

silent

honnan tok szar számokat leszedni? egy csaj ezt keresi : ronan keating : when you say nothing at all

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur

honnan tok szar számokat leszedni? egy csaj ezt keresi : ronan keating : when you say nothing at all

[WAREZ] Számokat leszedni mondjuk P2P filecserélõkön keresztül (DC, Torrent stb...) Többet ilyen kérdést ne, ejnye! nono.gif [/WAREZ]

Amúgy mivel nõrõl van szó, ezért mint férfi a férfinak segítek, szóval:

burninglegion.uw.hu/zene/ronan_keating___when_you_say_nothing_at_all[k].mp3 - 3,89 Mbyte

burninglegion.uw.hu/zene/ronan_keating___when_you_say_nothing_at_all[n].mp3 - 5,94 Mbyte

Szerk: Hmm... linkeket elb.aszta BB, inkább átalakítom így másod be a böngészõd címsorába...

Link to comment
Share on other sites

silent

nagyon szépen köszsönöm, amúgy file cserélõn nem talltam, csak azért kérdeztem, nem szokásom warezolni laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur

nagyon szépen köszsönöm, amúgy file cserélõn nem talltam, csak azért kérdeztem, nem szokásom warezolni  laugh.gif

Érdekes nekem vagy 200-at talált smile.gif Merõ véletlenségbõl éppen bent volt egy filecserélõ rolleyes.gifbiggrin.gif Na jó mostmár tényleg... le is szedem akkor tárhelyról...

Link to comment
Share on other sites

silent

nem tom én nem találtam smile.gif, hiába, rossz helyen kerestem, az als ozzászólásomba is tudnál segíteni, ha már ilyen segítõ kész vagy, az is 1 bizonyos személnyek kell biggrin.gif, cserébe, fogadd örök hálám, és szolgálatom hétvégenként biggrin.gif)

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur

Probléma jelenleg ott van, h The Two nevû elõadó sincs szabad slottal rendelkezõ usereken, de még keresek... viszont jó sok Két Torony filmzenét találtam ha esetleg érdekel laugh.gif Még mindig semmi. Majd ha még jössz fel a napokban gyere erre, ha nem lesz belinkelve, akkor nem találtam meg. X-aktákat meg biztos megtalálnám, csak a címét nem tudom biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

silent

nem tudom az x akták nem fontos az csak nekem kell smile.gif

és nanon köszi smile.gif(a 2 torony megvan laugh.gif )

Link to comment
Share on other sites

Barniman

ha valaki zenét keres akkor a downloads.com -ról szedje le az Ares -t és azzal keresgéljetek biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Mozes

Én olyan zenét keresek ami szimfónikus, de hip-hoppos ütemeket raktak mellé. Plíz help.

Link to comment
Share on other sites

Mtyo
Én olyan zenét keresek ami szimfónikus, de hip-hoppos ütemeket raktak mellé. Plíz help.

Black Attack - Heartless

Coolio - Gangstas Paradise

Puff Daddy ft. Faith Evans, 112 - I'll Be Missing You

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

egy kérdés

melyik együttes énekli a Zombie címû számot?valami ilyen a szövege hogy in your hand/head,in your hand/head zombie,zombie,zombie

nõ énekli és nagyon kéne.a szöveg lehet hogy nem teljesen így van de hasonló.segítsen valaki

Link to comment
Share on other sites

tyutyu15

NEkem még mindig nincs + a Feketék Fehéren-bõl az a szám amit a csajok énekelnek benne plusz a nagydarab zsírfeka csávó a kocsijában... Azt is egy nyávogós csaj énekli, nagyon lol szám, plz help, már mindenhol kerestem! sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Dan1EL

itt van egy link, itt megtudod a számok címét és elõadóját (feltéve ha eddig nem tudtad), torrenten nem találtam, DC-m meg nincs, de biztos lehetsz benne hogy ingyen nem fogod tudni letölteni

sry.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...