Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Szám/dalkereső :)


HalloHallo

Recommended Posts

torrob

Én nem számot keresek most, hanem dalszöveget. A Cross Borns-tól az Álomföld albumáét. Nincs meg valakinek, vagy nem tud valaki egy lelõhelyet ahol megvan?

Link to comment
Share on other sites

Azrael22

üdv! ezek kellenének nekem nagyon!!

Van a Tolvajtempó film elején egy szám, az kéne nekem, mert csak 10szer hallgattem meg, meg a War- LowRider is kéne.

Link to comment
Share on other sites

FanTom1

namost van egy mai szám de nemtok róla sokat és naon kéne

valami olyan a refrénje h: baby i don't care i hate.... tovább nemtom rendesen

nemtudja valameikötök meik az???

Link to comment
Share on other sites

obliterator

tök jó, hogy mindenki csak kérdez...

nem tudjátok, még mindig, hogy milyen zene van a tékom reklámba?

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Nekem is kéne egy szám, sajna nem találom sehol. smile.gif Valakinek van HBO-ja? Akinek van, az talán látta a Gyu 2 elõzetesét. Annak a második felében átváltott egy másik zenére, az kellene Nekem. Ez a szám szerepelt egy rajongói PoP: WW hangulatos kisvideóban, fent volt a GS-n is. Beletudtam hallgattni a Gyu 2-s albumba, de egyik szám se volt az, asszem a 1. és a 3.-ik albumba sincsen benne...

Link to comment
Share on other sites

FanTom1

namost van egy mai szám de nemtok róla sokat és naon kéne

valami olyan a refrénje h: baby i don't care i  hate.... tovább nemtom rendesen

nemtudja valameikötök meik az???

na de nekem ez télleg naon kéne he valaki segíccsen plíZzzz! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost
na de nekem ez télleg naon kéne he valaki segíccsen plíZzzz! smile.gif

Esetleg milyen mûfajú? Pop, rock, rap stb.?

Link to comment
Share on other sites

-SamS-

nem toom hogy zene keresõnek ki/mit használ

én LimeWire-t szvsz sokkal jobb mint a DC++ 2x-3x gyorsabb mondjuk nincs annyi felh. de midnent meg lehet találni ! wink.gifcool.gif

Link to comment
Share on other sites

FanTom1
Esetleg milyen mûfajú? Pop, rock, rap stb.?

inkább akkor már pop

limewiret honnan szedjek??

Link to comment
Share on other sites

tarjanik

Na tudja már valaki a Heinekem reklám zenéjének címét??

Link to comment
Share on other sites

Dan1EL
Na tudja már valaki a Heinekem reklám zenéjének címét??

Utánaolvastam a neten és azt vettem észre hogy nincs elõadója hanem a sláger top 10-ben különbözõ rádiók honlapjain így van: Heineken - Meet you there

ha esetleg sikerült valahonnan letöltened, lécci szólj! wink.gif

kösz.

Link to comment
Share on other sites

Dan1EL
Nekem is kéne egy szám, sajna nem találom sehol. smile.gif Valakinek van HBO-ja? Akinek van, az talán látta a Gyu 2 elõzetesét. Annak a második felében átváltott egy másik zenére, az kellene Nekem. Ez a szám szerepelt egy rajongói PoP: WW hangulatos kisvideóban, fent volt a GS-n is. Beletudtam hallgattni a Gyu 2-s albumba, de egyik szám se volt az, asszem a 1. és a 3.-ik albumba sincsen benne...

asszem, benne van a Requiem egy álomért címü film zenéjében, töltsd le azt és reménykedj... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost
asszem, benne van a Requiem egy álomért címü film zenéjében, töltsd le azt és reménykedj... biggrin.gif

Mi az angol címe? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Dan1EL
üdv! ezek kellenének nekem nagyon!!

Van a Tolvajtempó film elején egy szám, az kéne nekem, mert csak 10szer hallgattem meg, meg a War- LowRider is kéne.

Moby - Honey a tolvajtempós szám címe, a filmben hallott lowrider számot meg a ZZtop csinálta... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Dan1EL
Mi az angol címe? smile.gif

Requiem for a dream. ha esetleg sikerült letöltened te is szólj mert nekem nem akar lejönni! sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost
Requiem for a dream. ha esetleg sikerült letöltened te is szólj mert nekem nem akar lejönni! sad.gif

Köszi, találtam valahol egy oldalt, ahol belelehetett hallgatni a számokba, több változata is volt. Azt hiszem leginkább a Fall: Cleaning Apartment hasonlított a Gyu-sra, de sajna nem ttudtam sehol letölteni, de van egy olyan érzésem, hogy ezt a számot külön feldolgozták a Gyu-nak, így a Requiemben sztem nem lesz. Viszont a Gyu albumokon sincs...

Link to comment
Share on other sites

HalloHallo
Requiem for a dream. ha esetleg sikerült letöltened te is szólj mert nekem nem akar lejönni! sad.gif

Ennek a filmnek a "fõcímdalát" keresitek??

Mert annak ez a pontos neve/címe: Clint Mansel - Requiem for a dream (mint a filmé smile.gif )

és, ha érdekel vkit, akkor msn-en el tudom küldeni.

Link to comment
Share on other sites

Dan1EL
Ennek a filmnek a "fõcímdalát" keresitek??

Mert annak ez a pontos neve/címe: Clint Mansel - Requiem for a dream (mint a filmé smile.gif )

és, ha érdekel vkit, akkor msn-en el tudom küldeni.

zsábádéé! engem érdekel, már fel is vettelek! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

HalloHallo
zsábádéé! engem érdekel, már fel is vettelek! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Már látom biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost
Ennek a filmnek a "fõcímdalát" keresitek??

Mert annak ez a pontos neve/címe: Clint Mansel - Requiem for a dream (mint a filmé smile.gif )

és, ha érdekel vkit, akkor msn-en el tudom küldeni.

Nem tudom, lehet, hogy azt. biggrin.gif Én azt keresem, ami volt a HBO-n a Gyu 2 elõzetesében, illetve az egyik GS-n volt egy rajongói PoP: WW-s videó, abban végig az a szám megy. A Requimem albumon asszem több változata is van, így nem igazán találtam meg, talán a Fall: Cleaning Apartment az...

Link to comment
Share on other sites

putomi

Nincs meg valamelyikõtöknek a Depresszió-Messiás címû albuma???Mert nekem nagyon kéne...

Link to comment
Share on other sites

torrob

A Myst 4 zenéjét nem lehet valahonnan letölteni? Fõleg az érdekelne, ami a menüben szól.

Link to comment
Share on other sites

HalloHallo
Nem tudom, lehet, hogy azt. biggrin.gif Én azt keresem, ami volt a HBO-n a Gyu 2 elõzetesében, illetve az egyik GS-n volt egy rajongói PoP: WW-s videó, abban végig az a szám megy. A Requimem albumon asszem több változata is van, így nem igazán találtam meg, talán a Fall: Cleaning Apartment az...

Azt nem tudom, hogy mi volt a Pop:WW videójában sad.gif

De Dan1El-nek tényleg ez (Clint Mansel - Requiem for a dream ) kellett, tegnap vagyis már ma smile.gif el is küldtem neki.

Link to comment
Share on other sites

dj_medvesajt

Császtok. Nekem , igazából a tanárnõmnek a Megasztár 2-es szériájából kéne a Búcsúdal. Help, nagyon fontos lenne: email címem: dj_medvesajt@citromail.hu nagyon köszönöm annak, aki segít. thx. medvesajt

Link to comment
Share on other sites

tyutyu15

Csá all!

Nekem a Feketék Fehéren c. filmnek az a dala kéne, amikor a nagy néger csávó vonaglik a kocsiban amikor viszi randira az 1ik csávót... Az nagyon ütõs! cool.gifbiggrin.gif Elõre is thx.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...