Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Böngészõk


Skullkid

  

188 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

HD2

Felraktam az IE10-et, szerintem maradok is ezen, gyorsabb a Chrome-nál. :) Flashbõl mondjuk még mindig a chrome a legjobb.

Link to comment
Share on other sites

Jooni

A legujabb frissites ota csinalja a Firefox, ha kijelolom visszaugrik a normal betutipusra. Talalkozott evvel a problemaval valaki?

[GSF] Picture

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
_ktamas

A legujabb frissites ota csinalja a Firefox, ha kijelolom visszaugrik a normal betutipusra. Talalkozott evvel a problemaval valaki?

[GSF] Picture

Uploaded with ImageShack.us

Igen, nekem is csinálja a Beta.

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Nekem már délután felkúszott a 20.0. Nektek még nem?

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Firefoxnak vmiért nem tetszik egyik Google termék sem, a keresõ, a google+, a beágyazott youtube videók, mint untrusted connection, a google mapsot már használni sem tudom, egyszerûen nem jelenít meg semmit. Mivel lehet a gond? FF vagy valami gebasz van a géppel? ESET Smart Security és a Spybot semmit nem talál.

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Firefoxnak vmiért nem tetszik egyik Google termék sem, a keresõ, a google+, a beágyazott youtube videók, mint untrusted connection, a google mapsot már használni sem tudom, egyszerûen nem jelenít meg semmit. Mivel lehet a gond? FF vagy valami gebasz van a géppel? ESET Smart Security és a Spybot semmit nem talál.

Ott más gond lesz mert nálam mind megy. Kaspersky Rescue disk-et kapd le egy tiszta gépen és írd ki:

http://support.kaspersky.com/viruses/rescu...vel=2#downloads

Ha van valami akkor nagy valószínûséggel megtalálja(sulis tapasztalatokból kiindulva fog is, ez meg csak az én személyes véleményem de nálam már röpült volna a kukába az ESET).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
hsagroy

Nagy nehézségek árán sikerült az Operát ablak módban is elviselhetővé tennem (legalábbis számomra).

Azért érdekelne, miért ennyire nehéz skinelni...

http://i.imgur.com/BnKwqy7.jpg

Edited by hsagroy
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Csabusa

nálam a Chrome volt idáig a legstabilabb

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Razon

Nektek sem blokkolja már az adblock youtubeon a reklámokat? Mit lehet ez ellen tenni? :D Chrome

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
moody

fogalmam sincs, hogy hol tegyem fel a kérdést ezért itt teszem meg. nem tölt be a böngészõm semilyen ask fmes címet. próbáltam más böngészõkkel de semelyik se volt jó. elég sok embernek láttam, hogy ez a problémája, de megoldást (mûködõt) nem találtam sehol. valakinek valami ötlet?

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Chrome így jeleníti meg a képeket, mióta VirginMedia netet használok:

[GSF] Picture

IE minden képet betöltött screenshotok topikban... Azért ez Tumblr-ön elég zavaró, mondjuk FB-n meg sose csinálta még.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Razon

Valami öltet miért megy a Chrome sokkal halkabban mint a Firefox? Youtube videókban pl. Mixerben mindkettõ maxra van húzva.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
tspawn01

Sziasztok! Olyan problémám lenne, hogy a Firefox rögzített oldalai egy idõ után(általában a legrosszabbkor) eltûnnek. Ez a program hibája miatt van, vagy nem vettem észre a beállítását?

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
gerro

hali

egy weboldal tekintetében hol találom a láblécet? (firefox)

van ilyen?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
zwitter

sziasztok!

szerintetek miért lehet az, hogy a firefox nem akar elindulni? hiába csináltam meg, amit itt tanácsoltak, mégsem indul :huh: help, pls! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nektek sem blokkolja már az adblock youtubeon a reklámokat? Mit lehet ez ellen tenni? :D Chrome

nekem tökéletesen mûködik most is. Esetleg adblock verziót kellene cserélni

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Nikotin

nekem tökéletesen mûködik most is. Esetleg adblock verziót kellene cserélni

Nálam csak a sima adblock blokkolt rendesen, a plus nagyon gyatrán viselkedik -_-

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Rokai140

Nekem a Chrome eddig minden szempontból szimpatikusabb, mint a Firefox, de az rohadtul idegesít, ha valamit le/fel akarok tölteni, akkor 10-20 másodperc, míg fölugrik az ablak, hogy hova szeretném tölteni a dolgot.

Másnak nincs ilyen problémája? Esetleg valami megoldás?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
hunocsi

Valaki rájött, hogy Chromeban ezt az új gombot hogy lehet eltüntetni? Beállításokban csak konkrét felhasználókkal találtam ezzel kapcsolatban akármit.

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Gubek

Valaki rájött, hogy Chromeban ezt az új gombot hogy lehet eltüntetni? Beállításokban csak konkrét felhasználókkal találtam ezzel kapcsolatban akármit.

[GSF] Picture

Így lehet eltüntetni

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Mephizto28

Sziasztok! Olyan problémám lenne, hogy 64 bites xp ét használok sp 2 vel. Maxthont használom böngészõnek. Régebben semmi problémám nem volt a you tube al. Most már be se hozza normálisan. Dátum a gépen rendben van. Nem szeretnék böngészõt váltani, jó lenne ha valaki tud erre megoldást találni. Válaszokat elõre is köszönöm : )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
jagdtigger

Kezdésnek kukázd az XP-t, már az SP3 is szörnyen elavult nemhogy az sp2. Ne is csodálkozz hogy egy folyamatosan frissített böngésző elkezd furán viselkedni egy kiöregedett rendszeren. A kedvenc böngésződ linuxra is elérhető és ha nem játszol akkor inkább keress egy neked tetsző linux kiadást...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
HD2

Végre kijött az első stabil 64 bites firefox, igaz NPAPI támogatás nélkül. (Nincs java, se silverlight) Letöltés

A hivatalos letöltő oldalról csak a 32 biteset lehet leszedni, a 64 bites csak ftp-ről elérhető. (A fentebbi link)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...