Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Böngészõk


Skullkid

  

188 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Skullkid

Ki milyen böngészõt használ ? Írjátok le ide.

Én Firefox-ot és nagyon tetszik, egy jó ideig ez marad. Csak az zavar hogy csak IE-ben mûködnek a WSYIWYG szerkesztõk. :angry:

*szerk: 2010. 01. 19-én zárt szavazás:

Melyik böngészõt használod?

Opera - 70

Mozilla - 65

Firefox - 301

Netscape - 9

Más - 99

Internet Explorer - 99

Internet Explorer kiegészítõt (Avant Browser, stb...) - 6

Edited by Flame_of_Aiur
Link to comment
Share on other sites

Titusz

Én mozillát használok! nincsenek beugró ablakok, biztonságos stb... Csak azt sajnálom hogy nincs java támogatás.

Az explorer egy nagy sz@r!

Link to comment
Share on other sites

Skullkid
Én mozillát használok! nincsenek beugró ablakok, biztonságos stb... Csak azt sajnálom hogy nincs java támogatás.

Az explorer egy nagy sz@r!

Az utolsó mondatod nagyon igaz. Én csak azért használom, mert a WYSIWYG szerkesztők azt részesítik előnyben.

Firefox-ban van Java, pop-up blokkolás, meg minden egyéb. Nagyon kira. Van JavaScript hibakereső is. Tök kira. :wink:

Link to comment
Share on other sites

MOLYIRTO
Én mozillát használok! nincsenek beugró ablakok, biztonságos stb... Csak azt sajnálom hogy nincs java támogatás.

támogatja csak le kell szedni hozzá javát. ennyi, a probléma megoldva.

kérem a következőt!

Link to comment
Share on other sites

Skullkid
támogatja csak le kell szedni hozzá javát. ennyi, a probléma megoldva.

kérem a következőt!

Ja, ez így van.

Szerintetek melyik a legjobb és miért ?

Link to comment
Share on other sites

sid

én Avant Browsert használok, mert nem kerül sok dolog a tálcára + nincs beugró ablak

Link to comment
Share on other sites

krakki
én Avant Browsert használok, mert nem kerül sok dolog a tálcára + nincs beugró ablak

Én is!Meg azért gyorsabb is! :D

Link to comment
Share on other sites

Skullkid

Igen, de az is IE-re alapul. Nézzetek be a megújult linuxportál-ra. Aki IE-vel merészkedik oda, az ezt a képet fogja látni:

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

sid

at Operánál mindenképp jobb, mert az sok mindent nem tud megjeleníteni... Nekem tökéletes az Avant!

Link to comment
Share on other sites

Skullkid
at Operánál mindenképp jobb, mert az sok mindent nem tud megjeleníteni... Nekem tökéletes az Avant!

Én tegnap váltottam vissza Operáról Firefox-ra.

Link to comment
Share on other sites

Deathmaster

Én Netscape 7.1-et használok. Elméletben Mozilla alapú és nekem tökéletesen megfelel. Biztonságosnak találtam, egy rakás extra dolog az IE-hez képest (oké, melyik másik browser nem tartalmaz rakás extrát ahhoz képest? :smile: ) Bár valahogy beakadtak a letöltések azaz csak külső progival tudok letölteni vele. Ha valaki tudja miért lehet dbhat egy privit is.

Link to comment
Share on other sites

ROPIgyerek

Én a legújabb OPERA-t használom de semmi bajom vele!!!

Elvégre az InternetExplorer-nél minden jobb!!! Meg az OPERA az év leggyorsabb böngészője és ez tényleg így van!!!! B)

Link to comment
Share on other sites

LordThomas
Én a legújabb OPERA-t használom de semmi bajom vele!!!

Elvégre az InternetExplorer-nél minden jobb!!! Meg az OPERA az év leggyorsabb böngészője és ez tényleg így van!!!! B)

Nálam 3 hónappal ezelőtt elkezdett meghalni az IE... lefagyott, nem mozdult, ugyhogy végeztem egy gyors váltást Operára, és egyszerűen nem lehet összehasonlítani a kettőt... :D Az egyik legjobb dolog (így külsöre) az, hogy egy ablakban van az összes oldal, és egész jól szűri a pop-up sz*rokat is, ja meg szimpatikus a töltés!

Egyébként IE miért nincs az opciók között? :D

Link to comment
Share on other sites

Skullkid
Nálam 3 hónappal ezelőtt elkezdett meghalni az IE... lefagyott, nem mozdult, ugyhogy végeztem egy gyors váltást Operára, és egyszerűen nem lehet összehasonlítani a kettőt... :D Az egyik legjobb dolog (így külsöre) az, hogy egy ablakban van az összes oldal, és egész jól szűri a pop-up sz*rokat is, ja meg szimpatikus a töltés!

Egyébként IE miért nincs az opciók között? :D

És az Operában titeket nem zavar a reklám ? Nekem tegnap még Operám volt (reklám nélkül. :D ), de visszaváltottam Firefox-ra.

IE beletartozik az Más-ba. :wink:

Link to comment
Share on other sites

LordThomas
És az Operában titeket nem zavar a reklám ? Nekem tegnap még Operám volt (reklám nélkül. :D ), de visszaváltottam Firefox-ra.

IE beletartozik az Más-ba. :wink:

Hát ha megvenném eredetiben... :D

Egyébként a jobb felső sarokban van egy kis banner, de ennyi... ráadásul most is csak annyi van rajta, hogy "Buy Opera today!"... Váltott! "Live and work in the USA." :D

Link to comment
Share on other sites

LordThomas
IE beletartozik az Más-ba. :wink:

Gondoltam... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Skullkid
Hát ha megvenném eredetiben... :D

Egyébként a jobb felső sarokban van egy kis banner, de ennyi... ráadásul most is csak annyi van rajta, hogy "Buy Opera today!"... Váltott! "Live and work in the USA." :D

Szerinted én megvettem ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

ROPIgyerek

De szerintem egy böngészőben nem azt nézzük, hogy mit reklámoz!!!

Engem pl. az jidegen hagy!!! Ennyit simán eltűrök azért, hogy jól tudjak böngészni nem úgy mint az IE-vel!!! Bár ha feltolnám végre a ServicePack2 lehet, hogy egy kicsit az is jobb lenne!!! :rolleyes: B)

Link to comment
Share on other sites

LordThomas
Szerinted én megvettem ? :lol:

Hadd találjam ki... Igen??? Eltaláltam??? :D Ez az!!!

@ROPIgyerek: teljesen egyetértek! :D

Link to comment
Share on other sites

sutyi

FireFox-ot ajánlom mindenkinek, hiszen ezzel van legkevesebb kompatibilásti nyűg. Folyamatosan jönnek a frissítések. Java, Flash minden megy rajta. Még a FlashGet-el is megtud barátkozni. :wink:

Link to comment
Share on other sites

ROPIgyerek

A frissítések az OPERA-hoz is jönnek!!!Úgyhogy szerintem az is jó!!! B)

Link to comment
Share on other sites

Skullkid

Opera és Firefox mindörökké. De az Operában néhol zavar az igazítása. :angry:

Link to comment
Share on other sites

ROPIgyerek

A menüben be tudsz álítani úgy minden, hogy semmi baj ne legyen vele!!!

Viszont ami szerintem nem jó a MOZILLA!!! Elég nagy rést találtak rajta!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

j4d3n

én a mozillára szavaztam, de azonnal fel is raktam a Firefoxot, és tök jó! :D :smile:

Link to comment
Share on other sites

ROPIgyerek

Nem tudom de a MOZILLA szerintem nem jó!!!

A aki szeret letöltögetni annak szerintem az OPERA lenne a jó!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...