Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Imádott színésznőink


Cortez_Corleone

Recommended Posts

Cortez_Corleone

user posted image

Ezen olyan kis ártatlan smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Real013
user posted image

Ezen olyan kis ártatlan smile.gif

én is láttam eme képet,csak én nem raktam be a forumba,amuyg én is ezt irtam volna rá!

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone
user posted image
Link to comment
Share on other sites

Jolee

VAZ PLÍZ ÁLJATOK LE!majd csinálunk egy weblapot azon lesz galéri és ott mindenki ráverheti amije van(vagy épp nincs) de ne itt!

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone

and the last one.... almaszüretelős kép biggrin.gif

user posted image

Link to comment
Share on other sites

Real013
VAZ PLÍZ ÁLJATOK LE!majd csinálunk egy weblapot azon lesz galéri és ott mindenki ráverheti amije van(vagy épp nincs) de ne itt!

te télleg hülye vagy!!!ki a halál akarja??????ezek képek csak bemutatnak egy jó csajt.nem kell mindig rosszra gondolni-.... wink.gifdry.gifdry.gif

Link to comment
Share on other sites

Real013
user posted image
Link to comment
Share on other sites

Real013
user posted image
Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone

Srácok, a bolt bezárt!!!!!!

Holnap újra nyitva!

Jóccakát!

Link to comment
Share on other sites

Real013

user posted image

na ,mára az uccsó...

Link to comment
Share on other sites

F4LL3N
user posted image

Hoppá!! cool.gif

Melyikük Loken? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone

rererererere!!!! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Jolee
Melyikük Loken? smile.gif

Eléggé hasonlítnak de szvsz a jobb oldali inkább.

Link to comment
Share on other sites

Cid

szerintemis a jobb

Link to comment
Share on other sites

Real013

Kristanna Loken

Született:

1979. október 8.

Portré

Norvég színésznő, modell. Már 15 évesen belekóstolt a kifutók világába, édesanyja tanácsára, aki maga is manökenként dolgozott. (Nővére, Tanya is hasonló pályára készült, mígnem édesapja nyomdokain íróként próbált szerencsét.) Később a szakmai előrejutás érdekében New Yorkba költözött, ahol az Elite magazin kínált számára szerződést. A hosszú és formás lábai nyomán csak „felhőkarcoló-lábú lány”-ként emlegetett Kristanna a fényképezések és divatbemutatók mellett mind gyakrabban kacérkodott a filmezéssel is. Olyan tévésorozatok alkalmi szereplőjeként tűnt fel, mint a Law and Order, a Lois and Clarke: The New Adventures of Superman vagy a Star Trek: Voyager.

1998-ban a Mortal Combat: Conquest című tévéfilm révén vált ismertté a képernyőn, melyet több népszerű sorozat követett. Két évig volt a Pensacola: A név kötelez állandó szereplője, de rendszeresen felbukkant a Philly és az As the World Turns című szappanoperákban is. Néhány jelentéktelenebb játékfilm-szerepet követően Kristanna Loken a 2003-as esztendőben került a mélyvízbe: Arnold Schwarzenegger ellenfeleként egy minden eddiginél intelligensebb kibernetikus organizmust személyesített meg a T3 - A gépek lázadása című moziban.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Birth name: Kristanna Sommer Loken

Birth Date: October 8, 1979

Birth Place: New York

Hair: Blonde

Eyes: Blue

Height: 5'11" or 6'3" with heels

Weight: 140 lbs

Bust: 34

Hips: 33

Father: Chris (Merlin) Loken author; owner/operator of LoveApple Farm

Mother: Rande Loken (nee) Porath former Wilhelmina model known as Rande Hague

Sister: older sister Tanya Loken, American Academy of Dramatic Arts; State University of N.Y.; Hunter College. Therapist.

Occupation: model, actress

Agency: Elite, got the third place at the Look of the Year contest, Ibiza, Spain, 1994

Tattoos: 6

Link to comment
Share on other sites

Real013

A Boll KG filmproduceri iroda nem hazudtolta meg önmagát és az utolsó pillanatban sikerült neves színészeket elcsábítania a főszerepekre. Így például Kristanna Loken (korábbi filmjei: Terminator 3, X-Men) játssza Bloodrayne-t, aki egy félig vámpír, félig emberi lény. Az apját, Kagan fővámpírt nem más, mint Sir Ben Kingsley (Gandhi, Schindler listája) alakítja majd. Michelle Rodriguez (Halálos iramban, SWAT, Resident Evil - A Kaptár), Will Sanderson (House of the Dead, Alone in the Dark) és Matthew Davis (Pearl Harbor) pedig vámpírvadászokat fognak alakítani a filmben.

A mű szinte teljes egészében a játékra épül, így a történetben sem lesz semmi újdonság. A film Romániában játszódik a XVIII. században, ahol Bloodrayne szembeszegül az apjával, aki vámpírok seregeit akarja rászabadítani a világra, hogy örök sötétség borulhasson a Földre. A Bloodrayne kiadója, a Majesco 2003 szeptemberében jelentette be, hogy Uwe Boll nyerte el a játék megfilmesítésének a jogát. A producernek egyébként a Bloodrayne mellett éppen az Alone in the Dark nevű játék filmváltozatának elkészítésén is dolgozik.

Boll korábbi, szintén egy játékból készült filmjét, a House of the Dead-et 2003-ban mutatták be, ám nem igazán lett kasszasiker, sőt, csak mérsékelt érdeklődést váltott ki az emberekből. A Bloodrayne elkészítésében a szakember segítségére van Shawn Williamson, a Brightliht Pictures munkatársa, akivel Boll együtt dolgozik az Alone in the Dark filmadaptációján is.

A Bloodrayne nevű játéknak 2002 októberében jelentek meg a különböző játékkonzolokra írt változatai és 2003 szeptemberében pedig a PC-re kiadott verziója. A játék ugyan a kritikusok szerint grafikailag "rendben volt", ám végül mindenki egyetértett abban, hogy csak egy középszerű alkotás. Ettől függetlenül a Bloodrayne film mellett már készül a folytatás, a Bloodrayne 2 is.

Link to comment
Share on other sites

Real013
user posted image
Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
Na emberek berakok képet.Tessék megbecsülni mivel egy szar oldalon volt és csak print screenel tudtam lementeni+összevágni(képszerkeztő program híján) painttel és radírral nem ksi és nemis egyperces munka.Ez a kép kicsit visszakanyarodik a kezdetekhez(ahonnan kiindult a fan klub vagyi s a Gyűrű átka)meg szerintem itt néz ki egyik legjobben biggrin.gif

user posted image

Az tuti h itt a legjobb!

Itt szeruintem is a legszebb! wub.gif

Link to comment
Share on other sites

Jolee

Itt van mégegy ugyanolyan módon készítve(Istenem de sz@r ez az oldal de ha eccer annyi jó kép van rajta... wub.gif

user posted image

Link to comment
Share on other sites

Jolee
user posted image
Link to comment
Share on other sites

_Balin_
A Boll KG filmproduceri iroda nem hazudtolta meg önmagát és az utolsó pillanatban sikerült neves színészeket elcsábítania a főszerepekre. Így például Kristanna Loken (korábbi filmjei: Terminator 3, X-Men) játssza Bloodrayne-t, aki egy félig vámpír, félig emberi lény. Az apját, Kagan fővámpírt nem más, mint Sir Ben Kingsley (Gandhi, Schindler listája) alakítja majd. Michelle Rodriguez (Halálos iramban, SWAT, Resident Evil - A Kaptár), Will Sanderson (House of the Dead, Alone in the Dark) és Matthew Davis (Pearl Harbor) pedig vámpírvadászokat fognak alakítani a filmben.

A mű szinte teljes egészében a játékra épül, így a történetben sem lesz semmi újdonság. A film Romániában játszódik a XVIII. században, ahol Bloodrayne szembeszegül az apjával, aki vámpírok seregeit akarja rászabadítani a világra, hogy örök sötétség borulhasson a Földre. A Bloodrayne kiadója, a Majesco 2003 szeptemberében jelentette be, hogy Uwe Boll nyerte el a játék megfilmesítésének a jogát. A producernek egyébként a Bloodrayne mellett éppen az Alone in the Dark nevű játék filmváltozatának elkészítésén is dolgozik.

Boll korábbi, szintén egy játékból készült filmjét, a House of the Dead-et 2003-ban mutatták be, ám nem igazán lett kasszasiker, sőt, csak mérsékelt érdeklődést váltott ki az emberekből. A Bloodrayne elkészítésében a szakember segítségére van Shawn Williamson, a Brightliht Pictures munkatársa, akivel Boll együtt dolgozik az Alone in the Dark filmadaptációján is.

A Bloodrayne nevű játéknak 2002 októberében jelentek meg a különböző játékkonzolokra írt változatai és 2003 szeptemberében pedig a PC-re kiadott verziója. A játék ugyan a kritikusok szerint grafikailag "rendben volt", ám végül mindenki egyetértett abban, hogy csak egy középszerű alkotás. Ettől függetlenül a Bloodrayne film mellett már készül a folytatás, a Bloodrayne 2 is.

X-menben kit játszott?

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone
X-menben kit játszott?

Bázzz, szerepelt benne??? blink.gif

Én naon nem emléxem rá... pedig az X-men az egyik kedvenc marvel-filmem, néhányszor láttam... upsz...ez ultraciki unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

_Balin_
Bázzz, szerepelt benne??? blink.gif

Én naon nem emléxem rá... pedig az X-men az egyik kedvenc marvel-filmem, néhányszor láttam... upsz...ez ultraciki unsure.gif

Jean biztos nem, Ciklon sem, az egyben még a Misztik lehetett blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Coce_Plant

A Misztik meg Rebecca Romjin Stamos volt. Az X-menben nem játszott Loken.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...