Jump to content
GSForum - Segélyvonal

WarCraft III: Reign of Chaos + The Frozen Throne


redrepa3

Recommended Posts

Hadriel
LOL. Tudod a hősök fejlődése úgy müködik hogy: ellenség kinyirásáért 100% XP jár. 1-es szintü hös 80% 2-es 70% 3-as 60% 4-es 50% tapasztalatot kap creepekért. 5-ös szintig lehet max creeppel eljutni de onnantól egy grammot se kapsz creepért. Erre még hozzájön az 1hős bónusz, ha csak 1 hősöd van és a várad 2. szintü +15% ha 3.szintü a vár +30% XP-t kapsz. Szal ez nem nehezeités sokkal inkább kiegyensulyozás.

Igazad van.Erre még nem is gondoltam.

Link to comment
Share on other sites

Madness
Ja,de nagyon szerettem Creepelni,ellenfél nélkül jáccani.Így az egyetlen lehetőség a experience tomb,sajna.

így biztosították hogy az ellenfelek egymással hadakozzanak ne a creepekkel. Szerintem jo ötlet volt.

Link to comment
Share on other sites

MoRpH3uS

Én szerintem a legjobb taktika az, hogy gyorsan elérni 2es szintet creeppel (aura, hehe rákaptam hum-ra!), aztán footie (+rifli később) -val letámadni az ellent, még ha nem nyengébb akkor is jó mikróval vissza lehet szorítani, míg nem jön a caster meg törpe smile.gif

Aztán akár egy jó kis tower attackal le lehet nyomni a drágát, ez főleg ne és orc ellen működik, mert UD-nak sajna van a nerubian-je.... dry.giftongue.gif

Ezzel a taktikkal akár lvl 5 -öt is el lehet érni mire jön az mk...

Link to comment
Share on other sites

Hadriel
így biztosították hogy az ellenfelek egymással hadakozzanak ne a creepekkel. Szerintem jo ötlet volt.

JÓ,DE ÉN CREEPELNI SZERETETTEK!!!

Link to comment
Share on other sites

Madness
JÓ,DE ÉN CREEPELNI SZERETETTEK!!!

szeretni lehet a frozen throne-ban is. Csak ott tudni is kell, mert az enemy úgysem a creepekre fog támadni hanem rád. Mikor még semmi sincs meg a bázisodból akkor is. És sok ki noob paraszt azt hiszi hogy mekkora master mert wardennel megtanult rusholni.

Link to comment
Share on other sites

Hadriel
szeretni lehet a frozen throne-ban is. Csak ott tudni is kell, mert az enemy úgysem a creepekre fog támadni hanem rád. Mikor még semmi sincs meg a bázisodból akkor is. És sok ki noob paraszt azt hiszi hogy mekkora master mert wardennel megtanult rusholni.

Alap játék volt a jó,mert ott nem volt ez a megkötés,és én eleve ellenfél nélkül játszottam.

De azért a creepeket is leüti.

Link to comment
Share on other sites

Madness
Alap játék volt a jó,mert ott nem volt ez a megkötés,és én eleve ellenfél nélkül játszottam.

De azért a creepeket is leüti.

utolsó mondatnak se füle se farka. alapjáték jó de ne menj a battle net közéelébe ha csak az van. mert az úgy szar.

Link to comment
Share on other sites

MoRpH3uS

Sokkal jobb mint gép ellen vagy 30x végigvinni campaign-t...

És jó a RoC is! Csak az a tech wyvern nem kellett volna, szint kivédhetetlen bármivel is vagy! Na jó garg vagy hippo leszedi de ha meglepnek akkor csá-csá!

Creepelni szeretsz mert abban nincs semmi nehéz... Ahhoz gondolkodni sem kell. De ha nem tetszik mondd meg Blizzardnak! És ha már ott vagy mondd meg azt is hogy b@sszák meg a boozi over NE-jüket! Szerencsére Humannel nem tud mit csinálni, de Orccal nagyon kikészített.

DH és warden is over!!! Hum & Orc roxx! Na elég a propagandából...

Alig várom már a War3-at, de még se híre se hamva sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Madness
Sokkal jobb mint gép ellen vagy 30x végigvinni campaign-t...

És jó a RoC is! Csak az a tech wyvern nem kellett volna, szint kivédhetetlen bármivel is vagy! Na jó garg vagy hippo leszedi de ha meglepnek akkor csá-csá!

Creepelni szeretsz mert abban nincs semmi nehéz... Ahhoz gondolkodni sem kell. De ha nem tetszik mondd meg Blizzardnak! És ha már ott vagy mondd meg azt is hogy b@sszák meg a boozi over NE-jüket! Szerencsére Humannel nem tud mit csinálni, de Orccal nagyon kikészített.

DH és warden is over!!! Hum & Orc roxx! Na elég a propagandából...

Alig várom már a War3-at, de még se híre se hamva sad.gif

hülyeség. trollal simán le lehet verni. Emberrel a mass caster a másik ami még érhet ellene valamit, de tényleg idegölő a wyv tech.

Link to comment
Share on other sites

Guest

Az lenne a kérdésem hogy hogyan lehetne meghosszabítani a várakozási időt a multiplayer közben A Rise of Nations-ban!

Mire visszajönne e NET játék közben addigra végigmegy a csík és kidobja a játékostársamat!

előre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Nikotin

ezt ne ide ird dry.gif

Link to comment
Share on other sites

gilverto

nossss én mindig minden nap tolom a kanin... nem tudom ti hogy vagytok ezzel de szerintem ez a játék egy klasszikus lessz ( vagy már az is...) nemgondoljátok???

Link to comment
Share on other sites

Madness
nossss én mindig minden nap tolom a kanin... nem tudom ti hogy vagytok ezzel de szerintem ez a játék egy klasszikus lessz ( vagy már az is...) nemgondoljátok???

nekem már kellőképp elegem van belőle. Most nem nyilatkoznék erről.

Link to comment
Share on other sites

Madness

áttgondoltam a dolgot. A 3 a leggyengébb warcraft (újítások terén főleg) úgyhogy továbbra is csak mint warcraft sorozat lesz klasszikus. Az meg már eddig is az volt.

A shipyard mondhatom veszettül értelmes volt a frozen throne-ba. Nincs az a pálya ahol láttam volna shipyardokat a kampányon kívül. Éegjobb ötleteknek a tabulátor használatát, és az autómata mágiákat találtam.

Link to comment
Share on other sites

mio007

Má rég végigvittem a WARCRAFT3-T , aztán a kieget is . Már alig várom a WORLD OF WARCRAFT-OT. huh.gif

Link to comment
Share on other sites

superman
áttgondoltam a dolgot. A 3 a leggyengébb warcraft (újítások terén főleg) úgyhogy továbbra is csak mint warcraft sorozat lesz klasszikus. Az meg már eddig is az volt.

A shipyard mondhatom veszettül értelmes volt a frozen throne-ba. Nincs az a pálya ahol láttam volna shipyardokat a kampányon kívül. Éegjobb ötleteknek a tabulátor használatát, és az autómata mágiákat találtam.

A multi Islands pályán van lehetőséged hajókat venned!

Link to comment
Share on other sites

superman
nossss én mindig minden nap tolom a kanin... nem tudom ti hogy vagytok ezzel de szerintem ez a játék egy klasszikus lessz ( vagy már az is...) nemgondoljátok???

Egyet értek veled, a játék már annyira klasszikus, hogy csak na!:smile:wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

superman
így biztosították hogy az ellenfelek egymással hadakozzanak ne a creepekkel. Szerintem jo ötlet volt.

A creepek a jók!:smile:

Link to comment
Share on other sites

superman
mikor gyün ki?

2005 elején

Link to comment
Share on other sites

redrepa3

Hello. Egy szerintem elég komoly custom mapnak álltam neki.Eddig minden beta tester azt mondta hogy nagyon kira. smile.gif De sajnos noob vagyok a dologhoz és a tökéletesítéshez egy w3 pályakészitésben jártsabb valakinek a segítségét szeretném kérni. Akinek kell a map szóljón. A játék lényege: Egy nagyon pici terem 2 oldalán felsorakozank a hösök, mint a sakkban, az összes mind a 23. Mindegyik level 10. A sebességet very slow-ra állítottam igy irányitható. Egy csapatot 4 ember megosztav (sharerel irányit). A cél az ellenfél királyának, ami egyenlöre egy torony a megsemmisitése. Szerintem nagyon látványos + egyáltalán nem annyira agyatlan game lett amihez még csapatmunka is kell. Olyan mint a sakk. Szóval amihez segitséget kérek: Miután vége egy játszmánakrögtön kezdödjön új, és mondjuk mondjuk 3 gyözelemig tartson az egész, mert egy játszma csak kb. 2 perc. 2. Szeretném királynak Archimondeot, ami végül is jobb lenne mint az a nyomi tower, hiszen a sakkban is mozog a király nem? Na szal az a baj hogy a méretét meg kéne növelni + legalább 5000Hp-t kell neki adni amit nem nagyon tudok megcsinálni. Helpet elöre is köszi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

AbeMaster

hi lehetne egy olyan kérésem, hogy valaki szedje már ki a registrijéből a war3-t, és küldje át nekem(vagy rakja fel valahova) mert anélkül nem enged peccselni, és nincs cd, amivel újratelepíthetném sad.gif

messenger/e-mail

abel01@chello.hu

köszi

Link to comment
Share on other sites

LaMeRkInG
hi lehetne egy olyan kérésem, hogy valaki szedje már ki a registrijéből a war3-t, és küldje át nekem(vagy rakja fel valahova) mert anélkül nem enged peccselni, és nincs cd, amivel újratelepíthetném sad.gif

messenger/e-mail

abel01@chello.hu

köszi

keress meg MSNen azt megprobálhatok segiteni...

Link to comment
Share on other sites

CraftyFOX
Sziasztok!!!

Sztem a legnagyon kihivás a 2v2 rtben van:)

HGa bekapsz egy nobbot és ugy versz el két lvl 30 ast akkor tényleg jo vagy és utána 1v1 be már nem téma a game...

Pl én sokat teamezek, és amikor elkezdtem solozni az könnyebb volt...

Bár kinek mi a könnyü...

smile.gif

Ez jo amit most mondtál ... biztos igy van mostanában teamozok ... de már biztos solo gosu vagyok csak még nem tudom tongue.gifsmile.gif =)

Link to comment
Share on other sites

CraftyFOX
LOL. Tudod a hősök fejlődése úgy müködik hogy: ellenség kinyirásáért 100% XP jár. 1-es szintü hös 80% 2-es 70% 3-as 60% 4-es 50% tapasztalatot kap creepekért. 5-ös szintig lehet max creeppel eljutni de onnantól egy grammot se kapsz creepért. Erre még hozzájön az 1hős bónusz, ha csak 1 hősöd van és a várad 2. szintü +15% ha 3.szintü a vár +30% XP-t kapsz. Szal ez nem nehezeités sokkal inkább kiegyensulyozás.

2 éve tolom bazze de most olyan mondtál...........

Számita na tier is az xp nél ? hát nem tudom ezt még észre nem vettem

Link to comment
Share on other sites

CraftyFOX
Alap játék volt a jó,mert ott nem volt ez a megkötés,és én eleve ellenfél nélkül játszottam.

De azért a creepeket is leüti.

világét se kötnék bele de te javában arrol dumálsz mennyire jo ellenség nélkül gamelni tongue.gif hát akkor sztem csináld azt hogy beraksz magad ellen egy easy gépet és akkor biztos csak creep lesz az egész ameddig csak akarod tongue.gif amugy meg ellenség nélül mi értelme játcani ? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...