Jump to content
GSForum - Segélyvonal

WarCraft III: Reign of Chaos + The Frozen Throne


redrepa3

Recommended Posts

Dark_Lord

látom behalt a topic... vagy már fórum keretein belül nem érdekel senkit a w3 - tft dry.gif

Link to comment
Share on other sites

MoRpH3uS

Engem nagyon is érdekel!!

Aki akar egy jó AT-t nyomni keressen meg D4N3L_HuN néven. wink.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

yugo_boy14

Tud-e vki 1.17-es patchet amit olyan Frozenra is fel lehet rakni,amelyik nem original me' nekem nem original van es kiirja,h keri a CD-t,de ha beteszem ugyanezt irja ki!!!!!!

RuleZ humans & NElfs

Link to comment
Share on other sites

MoRpH3uS
DC++-on kell lennie 1.17 + crack-nek! huh.gif
Link to comment
Share on other sites

redrepa3

MI a F.A.SZOM van már a battle.nettel? 14.-én és ma 16.-án is egész nap nem müködött jól a ladder game. Már irtam is a Blizzardnak de tököm tele van! Elég drága volt ahhoz hogy müködjön. sad.gif Valaki nem tudja esetleg mi a probéma és meddig tart? A Blizz semmit sem közöl.

Link to comment
Share on other sites

Raur0s
MI a F.A.SZOM van már a battle.nettel? 14.-én és ma 16.-án is egész nap nem müködött jól a ladder game. Már irtam is a Blizzardnak de tököm tele van! Elég drága volt ahhoz hogy müködjön. sad.gif Valaki nem tudja esetleg mi a probéma és meddig tart? A Blizz semmit sem közöl.

a dio2 is szar, és ott asszongyák a gamerek, hogy a WoW miatt van. sztem van benne vmi: arra figyelnek, és a többit most hanyagolják

Link to comment
Share on other sites

Dark_Lord
Tud-e vki 1.17-es patchet amit olyan Frozenra is fel lehet rakni,amelyik nem original me' nekem nem original van es kiirja,h keri a CD-t,de ha beteszem ugyanezt irja ki!!!!!!

RuleZ humans & NElfs

Kanin keress rá!!! Van loader is... ha érdekel

Link to comment
Share on other sites

Dark_Lord
a dio2 is szar, és ott asszongyák a gamerek, hogy a WoW miatt van. sztem van benne vmi: arra figyelnek, és a többit most hanyagolják

ez van... wow-val muszály foglalkozni, ki kéne már adni. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

ivanszky
ez van... wow-val muszály foglalkozni, ki kéne már adni. wink.gif

mikor gyün ki?

Link to comment
Share on other sites

Dark_Lord
mikor gyün ki?

látogass el a wow topicjába... lehet, hogy ott talán bővebb infot kaphatsz erről... de ha megnézegeted Blizzard.com-ot... akkor talán érdemleges infot kaphacc... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

MoRpH3uS

Na azért olyat még nem látott a világ hogy a Blizzard az egyik legjobb (ha nem A legjobb) játékát tönkreteszi csak azért hogy vegyék a WoW-t!

Én is csak azért nem fogom megvenni mert:

1. Drága havonta fizetni

2. Túlságosan odaláncolna, napokat ottrekednék a gép előtt annyira jó lenne sad.gifhuh.gif

Link to comment
Share on other sites

MoRpH3uS

Most csináltam egy új klán-paget, remélem tetszeni fog, akit érdekel jöjjön a www.gphp.hu/coldfire címre!

Sztem elég tip-top kis oldal lett belőle!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Madness

Kellenének emberek akik véleményezik a legutóbi pályámat. nem nagy cucc. Sima melee, vagyis olyan amin a számítogép ellen is nyomhatod. Nincs benne speckó egység, vagy mágia. De nem igazán tudtam eldönteni hogy az egyik kupac creep úgy legyen-e ahogy van, vagy inkább osszam két felé, és pár helyen, olyan üresnek érzem a pályát. Amúgy alapjáraton 12 fős a pálya. 3v3v3v3 vagy 6v6, vagy 2v2v2v2re kitalálva. Ja és még annyi hogy mivel Dalaran Romjaiban mászkál az ember.

Link to comment
Share on other sites

sp0n

a Frozen throneban bene van az alap játék is?

vagy azt külön meg kell venni?

Link to comment
Share on other sites

Madness
a Frozen throneban bene van az alap játék is?

vagy azt külön meg kell venni?

Utóbbi. A Frozen throne-t feltenni csak úgy lehet ha már megvan az eredeti.

Link to comment
Share on other sites

sp0n
Utóbbi. A Frozen throne-t feltenni csak úgy lehet ha már megvan az eredeti.

aham

akkor biztos meglesz eredetiben a Warcraft 3 wink.gif

Link to comment
Share on other sites

List-en

Sziasztok!!!

Sztem a legnagyon kihivás a 2v2 rtben van:)

HGa bekapsz egy nobbot és ugy versz el két lvl 30 ast akkor tényleg jo vagy és utána 1v1 be már nem téma a game...

Pl én sokat teamezek, és amikor elkezdtem solozni az könnyebb volt...

Bár kinek mi a könnyü...

smile.gif

Link to comment
Share on other sites

anx
Sziasztok!!!

Sztem a legnagyon kihivás a 2v2 rtben van:)

HGa bekapsz egy nobbot és ugy versz el két lvl 30 ast akkor tényleg jo vagy és utána 1v1 be már nem téma a game...

Pl én sokat teamezek, és amikor elkezdtem solozni az könnyebb volt...

Bár kinek mi a könnyü...

smile.gif

Ja,de 1v1-ben csak nagy pályán szeretek menni,és teamben jobb mer ha átszólok havernak akkor besegít egy kicsit ha nagyon elcse**tem volna.

Link to comment
Share on other sites

MoRpH3uS

Én mindig Solo-zni szoktam és a team gamem AT-ra limitálódik, hát mit mondjak, nem olyan künnyű amikor lvl 42 ellen kell játszanod aki mellesleg 678. az európai ranglistán tongue.gif

De volt már h megvertem lvl 39-est!!!

Team gameben sosincs olyan h két lvl 30 vs két noob csak úgy szólok... Minél jobb vagy annál nagyobb noobokat kapsz társnak... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Kenshi

szevasztok!

Nem tudjátok hogy hol lehet beszerezni a DDay Xtreme játékmódot?

Link to comment
Share on other sites

MoRpH3uS

Hát kezdve azzal hogy azt sem tudom mi az úgyhogy.... huh.gif

Egyébként WorldEditoros pályáról beszélsz, mert mod nem nagyon van War3-hoz... cool.gif

Link to comment
Share on other sites

Hadriel

A kiegészitő nehezitése az hogy ranodm mapan,ellenfél nélkül csak 5. szinitg fejlődik a hős?

Link to comment
Share on other sites

redrepa3
A kiegészitő nehezitése az hogy ranodm mapan,ellenfél nélkül csak 5. szinitg fejlődik a hős?

LOL. Tudod a hősök fejlődése úgy müködik hogy: ellenség kinyirásáért 100% XP jár. 1-es szintü hös 80% 2-es 70% 3-as 60% 4-es 50% tapasztalatot kap creepekért. 5-ös szintig lehet max creeppel eljutni de onnantól egy grammot se kapsz creepért. Erre még hozzájön az 1hős bónusz, ha csak 1 hősöd van és a várad 2. szintü +15% ha 3.szintü a vár +30% XP-t kapsz. Szal ez nem nehezeités sokkal inkább kiegyensulyozás.

Link to comment
Share on other sites

Madness
LOL. Tudod a hősök fejlődése úgy müködik hogy: ellenség kinyirásáért 100% XP jár. 1-es szintü hös 80% 2-es 70% 3-as 60% 4-es 50% tapasztalatot kap creepekért. 5-ös szintig lehet max creeppel eljutni de onnantól egy grammot se kapsz creepért. Erre még hozzájön az 1hős bónusz, ha csak 1 hősöd van és a várad 2. szintü +15% ha 3.szintü a vár +30% XP-t kapsz. Szal ez nem nehezeités sokkal inkább kiegyensulyozás.

Meg nehezítés is. Sokkal rosszabb volt úgy sztem, hogy az ellenség elsunnyogo amíg meg nem volt a 6-os szintű mágiája utána azzal levert mindenkit. Az még mindig rossz a RoC-ban.

Link to comment
Share on other sites

Hadriel
Meg nehezítés is. Sokkal rosszabb volt úgy sztem, hogy az ellenség elsunnyogo amíg meg nem volt a 6-os szintű mágiája utána azzal levert mindenkit. Az még mindig rossz a RoC-ban.

Ja,de nagyon szerettem Creepelni,ellenfél nélkül jáccani.Így az egyetlen lehetőség a experience tomb,sajna.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...