Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Windows Xp


david007

Recommended Posts

Troglodyte
Csak CodecPackot ne! ÁÁÁÁ! Rendszergazdák és szervízesek rémálma! ÁÁÁÁ!!! biggrin.gif

GSpot nevű progi megmondja, hogy mi hiányzik!

jovanna. Én nem vagyok rendszergizda biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Tremby

Helyesbítenék. Csak azt a fraps-al felvett avi-t tudja megnyitni az ashampo amit a 2.3.2 -es fraps-al vettem fel. Ezek alatt készített frapsok NEM jók SP2-ő alatt. Ami csak azért szívás mert a 2.3.2 -höz még nem létezik törés és azzal csak fél percet lehet egyfolytában felvenni sad.gif

Viszont ha valaki tud hozzá törést az szóljon please biggrin.gif

Más téma!

Nekem két vinyóm van mind a kettőn van rendszer. Az egyik ugye master amiről indítom a gépet az sp2-es rendszerrel a másik a slave amin csak a csupasz xp-van.

Kérdés : hogyan tudnám azt megoldani ,hogy slave-re jumperolt vinyomról fusson a rendszer ? Biosban kell valamit átállítani ? (Hülye vagyok hozzá...)

Vagy nem segít csak ha át jumperolom a kettőt ?

A csupasz rendszeres vinyom az mobil rack-ben van.Azzal egyszerű lenne a dolgom tehát ha azt esetleg át jumperolnám masterra és ami eddig master volt arról csak lehúznám a kábeleket az beválna ?

Előre is thx a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

Invi
Helyesbítenék. Csak azt a fraps-al felvett avi-t tudja megnyitni az ashampo amit a 2.3.2 -es fraps-al vettem fel. Ezek alatt készített frapsok NEM jók SP2-ő alatt. Ami csak azért szívás mert a 2.3.2 -höz még nem létezik törés és azzal csak fél percet lehet egyfolytában felvenni sad.gif

Viszont ha valaki tud hozzá törést az szóljon please biggrin.gif

Más téma!

Nekem két vinyóm van mind a kettőn van rendszer. Az egyik ugye master amiről indítom a gépet az sp2-es rendszerrel a másik a slave amin csak a csupasz xp-van.

Kérdés : hogyan tudnám azt megoldani ,hogy slave-re jumperolt vinyomról fusson a rendszer ? Biosban kell valamit átállítani ? (Hülye vagyok hozzá...)

Vagy nem segít csak ha át jumperolom a kettőt ?

A csupasz rendszeres vinyom az mobil rack-ben van.Azzal egyszerű lenne a dolgom tehát ha azt esetleg át jumperolnám masterra és ami eddig master volt arról csak lehúznám a kábeleket az beválna ?

Előre is thx a segítséget.

Mondom Codec-hez: GSpot megmondja,hogy mi kell.

Átjumperolás segít, de bootmenüt is át tudod írni úgy, hogy választható legyen listából a másik rendszer is!

Link to comment
Share on other sites

david007

igaz az hogy az SP2-õn nem megy el a Doom 1,2?

Link to comment
Share on other sites

Skullkid
igaz az hogy az SP2-õn nem megy el a Doom 1,2?

Szerintem még a sima SP 1-el sem. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

waccamar

Hello! Kellene egy kis segítség. Na tehát. Van ugye az XP-n alapból egy MSN Messenger 4. Na én felraktam a 6.mittoménhanyast. Az a kérdésem, hogy a régi MSN-t hogy lehet letörölni, mert az állandóan bejelentkezik, és ezt az automatikus bejelentkezést nem tudom a beállításaiban kiszedni. Törölni már kiszedtem a Windows összetevőkből, meg Msconfiggal is, de semmi eredmény. Ötletek?

Link to comment
Share on other sites

Jack_the_ripper

Nem teljesen tartozik ide, de zudtok vmit a 64-bites Win XP-ről? Kész már? Vagy még csak beta?? Abszolút sötétségbe vagyok ilyen téren, pls világosíccsatok má meg smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Skullkid
Hello! Kellene egy kis segítség. Na tehát. Van ugye az XP-n alapból egy MSN Messenger 4. Na én felraktam a 6.mittoménhanyast. Az a kérdésem, hogy a régi MSN-t hogy lehet letörölni, mert az állandóan bejelentkezik, és ezt az automatikus bejelentkezést nem tudom a beállításaiban kiszedni. Törölni már kiszedtem a Windows összetevőkből, meg Msconfiggal is, de semmi eredmény. Ötletek?

Start Menü - Beállítások - Vezérlőpult - Programok Telepítése és törlése

Bal oldalt, Windows összetevők hozzáadása vagy eltávolítása - Windows Messenger elől szedd ki a pipát és Tovább. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Invi
Szerintem még a sima SP 1-el sem. biggrin.gif

SP1-en megy! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Invi
Hello! Kellene egy kis segítség. Na tehát. Van ugye az XP-n alapból egy MSN Messenger 4. Na én felraktam a 6.mittoménhanyast. Az a kérdésem, hogy a régi MSN-t hogy lehet letörölni, mert az állandóan bejelentkezik, és ezt az automatikus bejelentkezést nem tudom a beállításaiban kiszedni. Törölni már kiszedtem a Windows összetevőkből, meg Msconfiggal is, de semmi eredmény. Ötletek?

Ami alapból rajta van az a Windows Messanger ott beállításoknál kilövöd, hogy használja a .NET pasportot és, hogy autómatikusan ne induljon és ne csatlakozzon!

Link to comment
Share on other sites

Invi
Nem teljesen tartozik ide, de zudtok vmit a 64-bites Win XP-ről? Kész már? Vagy még csak beta?? Abszolút sötétségbe vagyok ilyen téren, pls világosíccsatok má meg smile.gif

Még csak Beta! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Invi
Start Menü - Beállítások - Vezérlőpult - Programok Telepítése és törlése

Bal oldalt, Windows összetevők hozzáadása vagy eltávolítása - Windows Messenger elől szedd ki a pipát és Tovább. wink.gif

Nekem nem engedte törölni teljesen tehát hiába volt uninstall fent maradt, mivel MSN Messanger is Windows Messanger-re épül rá! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Skullkid
Nekem nem engedte törölni teljesen tehát hiába volt uninstall fent maradt, mivel MSN Messanger is Windows Messanger-re épül rá! wink.gif

Nekem leszedte. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

waccamar

de most mi a különbség a windows messenger és az msn messenger között????

Link to comment
Share on other sites

tomeeto

A windows és bill g*ci csodái.

Ők ketten mindenkit megröhögtetnek. De akinek problémai vannak, inkább megsiratnak.

XP-m van nekem is. CTRL + ALT + DEL: Számítógép teljesítmény, semmi nem fut, egér sem mozog: 35%

az azért szép!

És 80 GB-ból 2 foglalt

ezek közül Nero, meg ilyen könnyű progik. És semmi nincs használatban.

XP aranyköpései:

1. Hiba lépett fel a telepítés folymán, nem folytatható! Folytatja? Igen Nem

2. Keyboard not found! Please F1 to countinue.

Meg hogy a frissítéshez rakja be a telepítőlemezt. Ha ezt nem teszi meg, VALÓSZÍNÜLEG nem fog elindulni az alkalmazás.

Link to comment
Share on other sites

Invi
A windows és bill g*ci csodái.

Ők ketten mindenkit megröhögtetnek. De akinek problémai vannak, inkább megsiratnak.

XP-m van nekem is. CTRL + ALT + DEL: Számítógép teljesítmény, semmi nem fut, egér sem mozog: 35%

az azért szép!

És 80 GB-ból 2 foglalt

ezek közül Nero, meg ilyen könnyű progik. És semmi nincs használatban.

XP aranyköpései:

1. Hiba lépett fel a telepítés folymán, nem folytatható! Folytatja? Igen Nem

2. Keyboard not found! Please F1 to countinue.

Meg hogy a frissítéshez rakja be a telepítőlemezt. Ha ezt nem teszi meg, VALÓSZÍNÜLEG nem fog elindulni az alkalmazás.

Fut nálad egy rakat process. Nem alkalmazás (task) hanem folyamat (process) lehetnek ezek dll-ek rendszerprogik és vírusok meg spywarek! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Invi
de most mi a különbség a windows messenger és az msn messenger között????

WM már a multé csak MSN-t fejlesztik az profibb (hangchat, videochat, avatar játékok....).

Link to comment
Share on other sites

LanA

Nem Windows XP, de ide tartozik leginkább -> Media Player 10

http://www.microsoft.com/downloads/details...&displaylang=en

http://www.microsoft.com/downloads/details...d5-cde4bbe07999

Lát valaki valami szembeötlő különbséget a két oldal között (leszámítva a nyelvet)?

Ha igen, akkor a kérdésem:

Ez nem volt a kezdetektől így, igaz? (mármint mp10 megjelenésétől számítva)

és

Ennek így mi értelme van?

Link to comment
Share on other sites

Skullkid
Nem Windows XP, de ide tartozik leginkább -> Media Player 10

http://www.microsoft.com/downloads/details...&displaylang=en

http://www.microsoft.com/downloads/details...d5-cde4bbe07999

Lát valaki valami szembeötlő különbséget a két oldal között (leszámítva a nyelvet)?

Ha igen, akkor a kérdésem:

Ez nem volt a kezdetektől így, igaz? (mármint mp10 megjelenésétől számítva)

és

Ennek így mi értelme van?

Mert az angoloknál van ilyen is.

Link to comment
Share on other sites

LanA
Mert az angoloknál van ilyen is.

Aha...

(english) Genuine customers get more

így már világos biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

pain
Nem teljesen tartozik ide, de zudtok vmit a 64-bites Win XP-ről? Kész már? Vagy még csak beta?? Abszolút sötétségbe vagyok ilyen téren, pls világosíccsatok má meg smile.gif

BETA

Link to comment
Share on other sites

david007

nagyon veszéjes a biost frissítení?mert szerintem igen

Link to comment
Share on other sites

bandeee
nagyon veszéjes a biost frissítení?mert szerintem igen

windows alól, szünetmentes táppal egyáltalán nem... főleg ha backupolsz is előtte... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Oliii
windows alól, szünetmentes táppal egyáltalán nem... főleg ha backupolsz is előtte... smile.gif

én mondjuk nem vagyok windows alól flashelés párti...

inkább dosos felület alól csinálom, engem sokkal jobban megnyugtat...

tekintve azt hogy egyszer egy scsi kártya biosát el..tam és utánna szerezhettem egy másik biost hozzá hogy arról felülírjam az eeprom -ot.... jó volt tényleg... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

_Tony_

ismertek valami megbízható, biztonságoas WIN XP designe programot? amivel a külsejét tudom változtatni?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...