Jump to content
GSForum - Segélyvonal

pcmester küzd - átmenetileg magában


pcmester

Recommended Posts

pcmester

Linkeljetek egy jó Windows aktivátort! Please!

Link to comment
Share on other sites

pcmester

A Microsoft toolkit nem tud aktiválni! Segítsetek!! :-(

Link to comment
Share on other sites

pcmester

Juhú!! :-) Mostantól egy aktivált 33bit Windows 8 Professional van a gèpemen!! :-)

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Most jön az, hogy frissíti Win 10-re. ;)

Link to comment
Share on other sites

scht

Az se baj ha warez :démonikacaj:, és ez valami új verzió, 33bites :lol:

Link to comment
Share on other sites

pcmester

Nem-nem, SkyBird, ennèl már nem frissítek tovább (azaz most, hogy vègre sikerült feltenni, màr mard a Win8)! :-)

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Na azért. :lol: De így újra nekifutva már kisujjból felmenne újra a Win 8. ;)

Link to comment
Share on other sites

pcmester

Pontosan. Már csak az van hátra, hogy ismèt felosszam a HDD-T, hogy átköltöztethessem a kėt règi HDD tartalmát, de ez màr menni fog. :-)

Egyenlőre köszönöm a segítsèget...

Link to comment
Share on other sites

payskin

Óvatosan mondom, ha most ezt az "aktivált" Windows 8-at befrissíted Windows 10-re, az automatikusan aktivált lesz, és innentől kezdve akárhányszor újratelepíted, mindig aktiválódni fog magától azon a gépen, anélkül, hogy bármilyen ilyen szart kéne letölteni és használni. Szóval, én a helyedben nem állnék itt meg. Particionálni, adatokat másolni Win10-en is lehet, de a két trágyadomb közül mégis inkább a frisset választanám.

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Ha az "aktivált" Windows 8.1-et frissíted Windows 10-re, akkor első körben Volume licenszes lesz, marad a Win 10.

Ha ezután ugyanide felrakod tiszta telepítéssel a Win 10-et, az már a mindenkinek általános Retail kulcsos módon a hardver azonosítóval aktiválódik.

Egyébként kérdés, hogy kedvelné-e a Win 10-et jobban, mint a Win 8.1-et, de próba kérdése. Eddig a Win 10 nem ment fel neki, talán ugyanazért, mint a Win 8.1 eleinte.

Most már viszont a 8.1-et bármikor fel tudja rakni, úgyhogy technikailag csak szándék és idő kérdése akár előrelépni, vagy utána visszaállni.

Link to comment
Share on other sites

pcmester

Nem-nem, most már marad a Win8! Örülök, hogy sikerült feltenni! :-)

Link to comment
Share on other sites

TheSaurida

Win-win, avagy neked nyolc.

Bocs.

Link to comment
Share on other sites

pcmester

:seg Segítenétek felvarázsolni a magyar nyelvi csomagot? A rendszer megpróbálta feltenni (ott van a tálcán, hogy HU), de a billentyűzet meg a rendszer továbbra is angol, a nyelvi beállításoknál pedig csak magyart látok, angolt nem. Így persze nem aktív a Microsoft oladlán a magyar nyelvi csomag letöltési linkje, mert azt hiszi az oldal, hogy már fent van. (Mielőtt kérdezitek, a beállításoknál rá mentem, hogy "optins", de a "Windows display langlauge" részen csak egy "Checking aviablity..." szöveget látok, így nem tudom letölteni a nyelvi csomagot (azaz nincs ott a letöltési link).) Esetleg linkeljetek egy nyelvi csomag letöltési linket telepítési leírással...

Link to comment
Share on other sites

TheSaurida

Kétségbeeightő.

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

:facepalm: Miért van az, hogy sejtettem, hogy nincs vége. ;)

Milyen ezoterikus oka van, hogy az angol nyelvű telepítőt raktad fel, ha úgyis magyar nyelvűként használnád? :hááát:

 

Amit linkeltél, az nem a 8.1, hanem a 8, annak megjelenésekor, illetve előtte. Az nem lesz jó. Egyáltalán milyen verziód van. Ellenőrizd már egy winver paranccsal.

 

Van a Win 8.1-hez letöltő Media Creation Tool. Azzal szedd le az .iso-t, és tedd újra azzal gyakorlásként. ;)

Egyébként lehet nyelvi csomagot telepíteni, magyart is. Most mobilról nem keresgetem neked, nem linkelem a pontos hogyanját.

Link to comment
Share on other sites

pcmester

Talán mert ezt tudtam ingyen letölteni??

Link to comment
Share on other sites

payskin

Egyáltalán melyik változata a Windows 8.1-nek? Most így fejből nem vágom, de lehet mindegyikben nyelvet cserélni?

 

Itt van leírva és elmutogatva, hogyan kell nyelvet cserélni

 

Egyben felhívnám a figyelmedet a Fórumszabályzat alábbi pontjaira:

Légy törvénytisztelő!

 

A Segélyvonal fórumon tiltott téma a warez
(honnan tölthetem le ezt vagy azt a játékot, hol találok hozzá törést, küldjetek sorozatszámot ehhez a programhoz stb.).

Tilos bármilyen illegális tevékenységre felbujtó, ezt ismertető, részletező, ehhez segítséget kérő vagy adó, továbbá trágárságot vagy nyílt szexuális tartalmat leíró/ábrázoló hozzászólások írása, képek, linkek, idézetek közzététele.

 

Magyarul, ha illegálisan szereztél magadnak egy Windowst (azaz "warezoltál"), akkor oldd meg magadtól a problémáidat. Azt írtad korábban, hogy eredeti Windowst teszel fel. Mi volt benne "eredeti"?

Link to comment
Share on other sites

TheSaurida

A 33 bitesből nincs is magyar nyelvű, se a 66 bitesből.

Ennyire azért csak megy az angol, hogy kibírd (nem SkyBird, hanem Te, bocs).

Nálam jobban kevesen utálják az angol nyelvet, de egy oprendszeren én is együtt tudok élni vele (l. az intel HDMI kütyümet itt valamelyik topickban).

 

Na szóval ez se engedi magát magyarítani, de nem vészes.

Link to comment
Share on other sites

pcmester

"66 bites"?! :pislog: Az nem "64 bites"?!

Majd délután megpróbálom, amit én linkeltem, utána jelentkezek...

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Azt olvasd el, amit a #91-ben írtam.

Teljesen ingyen és legálisan letölthetsz telepítőkészletet magyar nyelven is.

http://windows.microsoft.com/hu-hu/windows-8/create-reset-refresh-media

 

Az ingyenesség és legalitás persze csak a telepítőkészletre szól, a többi warez, ahogy Balázs is írta.

Plusz szeretnénk tudni, hogy pontosan milyen verziót telepítettél. Ezt is írtuk. Kiderülhet, hogy abban utólag lehet-e nyelvi csomagot telepíteni.

Link to comment
Share on other sites

pcmester

SkyBird, 32bit Windows 8 Professional...

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

De miért? :hááát: Ha már Win 8, akkor sokkal inkább Win 8.1, az legalább tényleg jó. Úgy emlékszem, a 32 bitesnél nincs további követelmény a procira.

Persze ingyenesen frissíthető lenne, de ez nálad nem szempont. ;)

Amit linkeltem 8.1 Media Creation Toolt, azzal kell leszedni a 32 bites magyar nyelvű telepítőt, és azt felrakni tiszta telepítéssel. Annyi van, hogy a Win 8 kulcsot nem fogadja el, Win 8.1 kulcs kell a telepítéshez. Aktiválni automatikusan nem fogja, ha hem legális,de a telepítéshez tökmindegy, csak 8.1 kulcs legyen.

Link to comment
Share on other sites

payskin
:nem:
Link to comment
Share on other sites

TothTibor

Annyi van, hogy a Win 8 kulcsot nem fogadja el, Win 8.1 kulcs kell a telepítéshez.

Miért ne fogadná el? Nekem is legális Win 8 kulcsom van, és elfogadja(ta) a Win 8.1 és a Win 10 is.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...