Jump to content
GSForum - Segélyvonal

pcmester küzd - átmenetileg magában


pcmester

Recommended Posts

pcmester

Spányik Balázs! De van, a telepítőt kiírtam DVD-re!

Szóval, ez jó gép? Ha igen, akkor emellett döntenék...

Link to comment
Share on other sites

Nuker

Spányik Balázs, muszáj megvárni a szombatot? Ne haragudj! :-\

Link to comment
Share on other sites

TheSaurida

Ez már a második évad. Pcmester reloaded.

Link to comment
Share on other sites

pcmester

Ha lesz annyim, akkor megrendelem... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ezt most nem mondod komolyan, hogy nem érted, miről beszélek. :facepalm:

 

Attól, hogy kiírtál egy Windows 8 telepítőt, még nincs Windows 8-ad! Ráadásul soha többet semmilyen körülmények között nem kéne Windows 8-at telepítened sehova, mert -- mint 3 oldallal korábban megbeszéltük -

 

A WINDOWS 8 ELAVULT! Már nem támogatott rendszer! Normális ember nem használ ilyet.

 

Három lehetőség van:

  • Windows 7 SP3 --> erre jó volna a 10 ezer forintért megvehető licenc
  • Windows 8.1
  • Windows 10 --> erre is jó volna a 10 ezer forintért megvehető licenc

Esküszöm, mindjárt gyűjtést szervezek a javadra, hogy tudjál venni egy Win7 licencet is amellé a gép mellé. :mérges:

Link to comment
Share on other sites

TheSaurida

Én meg megint jövök a Linuxszal.

Link to comment
Share on other sites

pcmester

Az nekem mindegy, Spányik Balázs! Én megvagyok azzal is, csak működjék nékem! birgits_blahblah%5B1%5D.gif

TheSaurida, Igaz, hogy van nekem egy eredeti Ubuntu Linux 8.10 DVD (ami live rendszert is tud), de még az új gépen is maradni fogok a sima Win8-cal!

100.gif

Link to comment
Share on other sites

TheSaurida

Ha már az Ubuntuból is a 8.1-nél tartasz (a kislányom laptopjára télen raktam fel a 11-et, mondjuk), akkor a Windowsból miért nem?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nekem mindegy, pcmester. Amíg Windows 8 lesz a gépeden, ebből a fórumból ki leszel tiltva.

 

Most jó? Én is le tudok menni erre a kretén szintre, ha akarok. :fal:

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Szeretnék bemutatni egy új gifet a fórumon. Íme: :pcmester:

 

Mától kattintható. :igen:

Link to comment
Share on other sites

pcmester

Gyors SafeFinder eltávolítás kellene SOS!!! Már egyetlen könyvjelzőt se tudok behívni miatta!!! :S

Link to comment
Share on other sites

pcmester

Még az avast! se tudta kiírtani a SafeFindert!!! :weep::dühös: Ez mi már, ha nem "apokalipszis"?! :dühös:

Link to comment
Share on other sites

pcmester

Nem vírus?! Pedig azzá kellene minősíttetni!!! :cenzúra: Kérem, hogy mondjatok ingyenes programot, mert a SpyHunter (amit Destory-man linkjén is ajánlanak) átszkennelte a rendszert, de ahhoz, hogy mindent eltávolítson, pénzért kellene regisztrálni, amit persze nem fogok!! Csak kellene, hogy legyen ingyenes módja a SafeFinder eltávolításának!? :cenzúra:

(Elnézést, ha kicsit az ingerült állapot sugárzik a válaszomból, de már elhihetitek, hogy elegem van az egészből...)

Link to comment
Share on other sites

Bowie

Mióta előjött ez a problémád, már vagy 20-szor újratelepíthetted volna a Windowsod.

Link to comment
Share on other sites

pcmester

Bowie, már számtalanszor írtam, hogy nem akarok megint mindent újratelepíteni!!! :dühös: Kell legyen más módjának is, hogy elpusztítsam a SafeFindert!? :dühös:

Link to comment
Share on other sites

trutyifix

gondjaidra megoldás:

 

1. Elavult rossz gépedet kihajítod, vagy bevizsgéltatod, és a felajánlott megoldásokat elfogadod, betartod. Persze ha rossz alkatrész van a gépedbe kicserélteted. A windows telepítésést is rájuk bízod, ha adataidat meg akarod tartani adatmentést is kérhetsz.

2. elmész egy szervízbe, elmondod milyen gépet szeretnél és mennyi pénzed van rá. Ott még össze is rakják. Kérésedre olyan op rendszert telepítenek amilyent csak akarsz.

3. Beíratkozol egy számítógépes oskolába ahol megtanítanak helyesen használni a gépet.

 

Hidd el ha ezeket elfogadod te is boldog leszel és a fórumtagok is. Megszűnek küzdelmeid.

Semifajta operációs rendszer telepítésébe ne kezdj mert nem tudod mhogy kell.

...és még egy lehetőséged van:

Eladod a mostani elavult vacakodat 5-10 ezerért. A kapott pénzt hozzáteszed és veszel egy tabletet, olyat emit nem tudsz buherálni....

A 3. pontba leírtakat mindenképpen fogadd meg mert jelenlegi "tudásoddal" egy okostelefont sem tudnál üzemeltetni, sőt még egy vasgolyó is veszélyes lehet számodra hisz azt is elrontanád :igen::lol:

Link to comment
Share on other sites

pcmester

trutyifix, már választottam új gépet, csak gyűjtenem kell még rá, hogy megvehessem! De a rendszerem maradni fog, viszont a SafeFinder-nek pusztulnia kellene!! :dühös:

Link to comment
Share on other sites

pcmester

PLEASE SEGÍTSETEK MEGÖLNI A SAFEFINDERT, HOGY VÉGRE VÉGE LEGYEN A SZENVEDÉSEMNEK!!!

big-tears.gif

(Elnézést, de már nem bírom tovább...)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Elfelejtettem volna bezárni a témát? unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Nuker

Azt hinném, igen, de biztos nem... Csak álmodunk. :)

Link to comment
Share on other sites

pcmester

OLYAN NAGY KÉRÉS LENNE, HOGY SEGÍTSETEK VÉGRE MEGÖLNI A SAFEFINDERT?!

im-so-sad-smiley-emoticon.gif

(Már tényleg nem bírom tovább...)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Én úgy ítélem meg, hogy ennek a 8 oldalnak a jelentős része arról szól, hogy hogyan küzdheted le a Safefindert. Úgyhogy véget vetnék most ennek a nyűglődésnek, tisztelettel.

 

pcmester, írd majd meg privát üzenetben, ha sikerült túljutnod a

 

- Segítsetek!

- Csináld ezt.

- De én nem akarom azt csinálni

- Jó, akkor így jártál...

- De segítsetek már!

 

műsoron, és, esetleg, újra kinyitom.

 

Viszontlátásra.

:eszkába:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...