Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Skype gondok.


Csaba_#

Recommended Posts

Csaba_#

Sziasztok!Anyámnak vettem egy Android 5.1 Lollipop rendszerű táblagépet (Allview Viva C701). Az a probléma, hogy miután kikapcsol a képernyő, nem fogadja a Skype hívásokat.Hogyan tudnám elérni, hogy mindig Online legyen?

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Van egy olyan érzésem, hogy a gsm modul hívásával ébreszti fel a Skype a készüléket, viszont a mostani táblák rendszereiből akkor is hiányzik a vezérlő driver, ha a készülék alkalmas lenne a működésére (vagyis van benne gsm modul a mobil net miatt).

Utána is néztem, jók voltak a megérzéseim. Push szolgáltatást használ, ami a GSM része. Ez viszont a mostani androidos táblákból hiányzik. Vagyis ez így nem megoldható. A leírás alapján nem látom, hogy lenne benne gsm modul a készülékben, de az ára alapján ez szinte biztos is, hogy nincs. Így még saját magad se tudnál olyan oprendszert készíteni hozzá ami ezt tudná.

Link to comment
Share on other sites

Csaba_#

Köszi a választ. És olyat lehet, hogy a készülék ne aludjon csak a kijelző kapcsoljon ki? Nem találtam erre beállítást.

(Nem baj, ha emiatt mindíg a töltőn kell hogy legyen.)

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Ilyenről nem tudok. Max rootolás után, ha megpiszkálod a rendszert.

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

:hmm: Ha úgyis töltőn van, vagy lenne, és ha nem gond, hogy a kijelző is megy, akkor régesrég használtam Gingerbreaden, talán még ICS-esen is a Screen On appot.

Beállítod benne a Skype-ot, hogy figyelje, és amíg ki nem lövöd, nem kapcsol ki a kijelző Skype alatt. Viszont elvileg beéghet a kijelző. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

1933

Uraim!

 

Nincs benne képernyő védő? Az ugyan kikapcsolja a képernyőt, de a masinát nem.

Csepptöltőt is lehet rákötni, ami ugyan nem tölti túl az aksit, de adott feszültségszinten leáll a töltés.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Mester, vegyük úgy, hogy ezt az utóbbi mondatodat nem írtad le. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...