Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Tükröződő monitor.


stabipapi

Recommended Posts

stabipapi

Sziasztok.

Érdeklődnék hogy monitorra tükröződésgátló fólia létezik-e, ami utólag felrakható?

Egy DELL S2240L IPS FHD monitorról van szó.

http://www.edigital....or-p363029.html

Köszönöm ha valaki tájékoztat.

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Én tuti nem ragasztgatnék matt fóliát, hanem eleve matt monitort vennék. A Dell is szokott ilyet gyártani, de elképzelhető, hogy drágább. Pláne IPS vagy más jobb panellel.

Kezdtek már a matt irányba menni a gyártók, de a tapicskolós érintőképernyő és Gorilla Glass bevonatok megint a fényes kijelzőket hozták elő. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

stabipapi

De nekem már megvan. Az más kérdés hogy elbaltáztam. Létezik rá valami?

Link to comment
Share on other sites

stabipapi

Köszönöm SkyBird a segítséged, megrendeltetem a lányom barátjával. Ő már többször rendelt onnét. Még mindig olcsóbb mint másik monitort venni. Amúgy nagyon meg vagyok elégedve a monitorral, lassan 1 éves lesz.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Te is meg tudod rendelni. Regisztrálsz egy PayPalt (ez amúgy is jó, ha van, enni nem kér), regisztrálsz az eBayre, összekötöd a kettőt, aztán mehet a menet.

Link to comment
Share on other sites

stabipapi

Persze, köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Viszont az Ebay-es regisztráció 2-3 hét, mert postán küldik az aktiváló kódot.

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Regisztrálsz egy PayPalt (ez amúgy is jó, ha van, enni nem kér), regisztrálsz az eBayre, összekötöd a kettőt, aztán mehet a menet.

 

Még csak össze se kell kötni, bár kétségtelen, hogy úgy "kényelmesebb". ;)

 

Destroy-man' timestamp='1427648094' post='468028']

Viszont az Ebay-es regisztráció 2-3 hét, mert postán küldik az aktiváló kódot.

 

:hmm: Ennyi lenne? Nem emlékszem semmilyen halasztó időszakra, pláne postai küldésre, bár nem mostanában regisztráltam. Regisztráltam, oszt annyi volt. ;)

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Az eBay-re a regisztráció nekem volt vagy 10 perc. ;) Nekem nem küldtek postán semmit. A PayPalnál kétségtelenül van némi átfutás, az nekem volt tán egy hét is; de az csak azért volt, mert ilyen delayekkel könyvel a bankom, hogy az ég rohassza rájuk az összes befőttet.

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Nekem a PayPal reg is ment iziben. Ha meg fizetek, ahogy leokézom a tranzakciót, abban a pillanatban zárolja a bankom az összeget forintban a folyószámlámlámon. Megnézhető a netről. Dettó ugyanaz, mint egy bankkártyás vásárlás.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Ez oké, de a regisztrációnál nálam volt olyan, hogy próbaterhelés, amikor próbaképp levontak 400 Ft-ot, és a közleménybe írt kódot vagy mit kellett bemásolni az oldalon. A pénzt levonták rögtön, de mire a tranzakció könyvelésre került (és megnézhettem a közleményt), napok teltek el, majdnem egy hét.

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Igen, ez így van, de ez csak a kapcsolt bankkártya ellenőrzésére szolgál, hogy működik-e az összerendelés. És csak a visszautalás késik, sőt én talán vissza se kaptam valamiért.

 

Ettől függetlenül az első pillanattól kezdve fizethetsz, vásárolhatsz. Sőt ez a bannkártya ellenőrző játék is felesleges, ha jól adtad meg az adatokat. Inkább azoknak szól, akik csak regisztrálnak, de nem akarnak azonnal vásárolni is. Különben úgyis kiderül seperc, hogy létrejött-e a tranzakció.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...