Jump to content
GSForum - Segélyvonal

RSS olvasók


Garono

Recommended Posts

payskin

Benéztem ma a Diggbe, és meglepve látom, hogy 2000 olvasatlan cikk van benne. Egyes feedek júniusig olvasatlanok, de vannak olyanok is, főleg személyes blogok, amik idén januárig. Sírok. Ugyanakkor a podcast feedek jók voltak, ott stimmelt az olvasottság.

 

WTF? :nem:

 

(Á, rájöttem: minden olyan feed, amit a Mark all as read-del jelöltem olvasottnak, az most olvasatlan. Nááájsz! :facepalm:)

 

---

 

Feedlyben van már m-n-o-p támogatás? Milyen lehetőségek vannak még ezen a kettőn kívül, most, hogy az Old Reader meg bezárt?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Garono

Feedlyben van már m-n-o-p támogatás?

 

Van. :igen: Az Old Reader azt hiszem, csak költözik. Illetve perpillanat most elérhető.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Garono

Launched: Digg for Android! http://blog.digg.com...igg-for-android

 

Most a Digg-gel szemezgetek, mert valószínűleg sose lesz keresés funkció az ingyenes Feedly-ben. :hááát: Remélem, náluk előbb-utóbb lesz.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
payskin

Digg újdonság, bár sehol nem láttam hírét: eddig a Mark all as read úgy működött, hogy rákattintottál, és biztonsági lépésként egy legördülő menüben megint rá kellett kattintani. Kicsit fura volt, de végül is jogos. Most az van, hogy jön egy felugró Biztos vagy benne? igen-nem ablak, és van lehetőség azt mondani, hogy soha többet ne kérdezd meg. Kúl! :igen:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Garono

Már harmadik napja van DDoS támadás alatt a Feedly. Harmadik napja nem tudok híreket olvasni. Mintha offline lennék... Most döbbenek rá, hogy mennyire az életem része lett az RSS.

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

És mi lenne, ha direktbe az RSS-t olvasnád? Pl. az IE kezeli az az RSS csatornákat, tehát nincs gond vele, mint a többi olvasóval. ;) Tudom, hogy az utolja majdnem mindenkinek az IE, de érdemes kipróbálni az új IE 11-et. Már ha bírja a rendszer, meg a gép. ;)

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Mi már megjöttünk onnan. 5-6 éve olvastattuk az RSS-eket a böngészővel (a Firefox már akkor rég tudta ezt), nyilván oka volt, hogy áttértünk a Google Readerre, aztán meg a Feedlyre. ;) Offline klienst meg nem akarok használni, nekem a hírek és frissítések elolvasása a böngészési rutinom része. Mondjuk kiegészítőt még éppenséggel használhatnék erre, de minek, ha ott a Feedly? Hogy most éppen három napig nem ment, az engem nem annyira izgat; az elmúlt egy évben nem volt vele gond egyáltalán.

Link to comment
Share on other sites

Garono

Így van. Amikor kezdett emelkedni a feliratkozásaim száma, és kezdett nagyon belassulni a Firefox, akkor tértem (tértünk) át a GReaderre. A mostani közel 300 feedemet nem hiszem, hogy bármelyik offline olvasó képes lenne kezelni... :-)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...