Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vélemények a 2012. decemberi számról


hmolnarj

Recommended Posts

hmolnarj

:szónok: :szónok: --> pcw_dvd_201212_n.jpg :szónok:

 

 

Íme a friss magazinunk, amely decemberben 176+4 oldalasra hízott. A szokásos tartalom mellett ugyanis helyet kapott benne egy több mint 80 oldalas Windows 8 Superguide, amely minden fontos tudnivalót tartalmaz a Microsoft új operációs rendszeréről. Várjuk a véleményeket, és egyúttal már most boldog karácsonyt és kellemes újévet kívánunk minden olvasóknak!

Link to comment
Share on other sites

payskin

180 oldalas PC World?!??! :o:istenvagy:

Link to comment
Share on other sites

petzolkri

Már nagyon várom, de sajna eddig még nem érkezett meg. Remélem ez a havi nem kallódik el. Egyébként meghosszabítottam egy évre az előfizetést.

Link to comment
Share on other sites

petzolkri

Most igazán kitett magáért a magazin. Mi olvasók hozzá tudnánk szokni e bő tartalomnak. Király az újság. Ez igen! 180 oldal szerintem még az ünnepekre is ad olvasnivalót. Remélem sokan előfizetnek a magazinra, és jobb évet hoz a 2013-as év. Haraszi Tibor és írói tábora most ráérzett mi kell az ünnepekre.... Csak így tovább.

 

Ui.: Még akkor is nagyon jó a tartalom, ha most első lapozásra nem találtam Linux cikket.

Link to comment
Share on other sites

hmolnarj

Köszönjük az elismerő szavakat :) Szolgálati közlemény: a magazin Budapesten már pénteken megvásárolható lesz az újságárusoknál, a fővároson kívüli újságosstandos terjesztés azonban csak szombaton kezdődik. A vidéki olvasóink megértését kérjük

Link to comment
Share on other sites

1933

Tisztelt Olvasótársak!

Nekem már pénteken szerencsém volt a kezembe kaparintani a decemberi számot és azonnal elkezdtem olvasni a lapot,

de (szerencsére) terjedelme folytán bizony sokára tudok majd a végére érni!

Előzetesen azért a DVD PCTV rovatával már megbirkóztam és igen kedvező benyomásokat szereztem az alábbiak szerint:

 

Acer.mov bemutató sikeres és jól érthető volt, de sem a laptop, sem a tablet szemből-nézete nem lett bemutatva kellő ideig

(ahogy a Kingstone.mp4-ben és főleg a Surface.mov-ban), pedig rengeteg alkalom lett volna erre a szövegmondás alatt és

amikor az oldalnézetben a vastagságot a telefonokhoz képest hasonlították, előjött megint a fekete, ámbár áttetsző csík.

 

A Fujitsu.mov és Egri Imre előadása úgyszólván tökéletesnek tűnt, bár az USB replikátor név és a sokféle csatlakozó számomra

nem képezett egész világos mibenlétet. Lehet, hogy figyelmetlen voltam? A technikai malőrt kivéve a bemutató legalább kitűnő

volt és most azt kérdezném, hogy ez a Windows 8 USB pendrájvos változata volt, vagy hordozható videó lejátszóként szolgál?

Vagy megint figyelmetlen voltam?

 

Az LG.mov bemutató kitűnően sikerült, célszerűen minden profi módon bemutatásra került. A lejátszás folyamatos volt annak

ellenére, hogy a lejátszási sebesség nálam biztos nem volt olyan gyors, mint a bemutató gépe és monitora, amin bemutatták.

Kár hogy a vége le lett vágva.

 

A Surface.mov bemutató egyszerűen professzionális volt, még a legnagyobb rosszindulattal sem lehetne bármi mást mondani,

vagy kifogásolni!!! Talán még annyit, hogy a csempebemutató is szinte kedvet csinált a Metro felülethez!

 

Köszönjük!

 

A továbbiakról, majd később formálok véleményt.

Link to comment
Share on other sites

1933

Tisztelt olvasótársak!

Legnagyobb sajnálatomra a fentiek javítására közlöm, hogy egy szövegfájlból bemásolt szövegben kimaradt egy rész és azt csak most vettem észre!

A Fujitsu.mov tartalma összekeveredett a Kingstone.mp4-re vonatkozó szöveggel. A Fujitsu.mov szöveghez tartozó rész a "Lehet, hogy figyelmetlen voltam?" mondattal fejeződik be.

 

A Kingston.mp4-re vonatkozó rész "A technikai malőrt kivéve a bemutató legalább kitűnő volt és most azt kérdezném, hogy ez a Windows 8 USB pendrájvos változata volt, vagy hordozható videó lejátszóként szolgál? Vagy megint figyelmetlen voltam?"

Utólag hozzátenném, hogy a bevezetésnél elhangzó megnevezés olyannyira nem volt érthető, hogy többszöri lejátszás után sem tudtam megérteni azt hogy FG mit mondott.

 

Az elkövetett hibáért elnézést kérek!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
petzolkri

Kellemes Karácsonyt és Békés Új Esztendőt minden kedves olvasónak és íróknak.

Link to comment
Share on other sites

petzolkri

Mostanra sikerült kiolvasni a magazint. Tartalmasra sikeredett a win8 guide.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1933

Tisztelt Uraim!

 

Valahogy nem volt akkora felbuzdulás a sok-sok lapos, nagyméretű lap megjelenése után, mint vártam volna.

Biztos a sok ismeret megemésztése is sokáig tartott és időközben megjelent a 2013 évi januári szám.

Én is sáros vagyok, mert a beígért vélemény nyilvánításomra sem került sor. Igen, bevallom nekem is sokáig

tartott elolvasni a tartalmat, no meg azután az ünnepi "tedd azt, meg ezt" is nem hagyott időt az elmélkedés

megjelenítésére. A sok tartalom bizony jól jött, ezért nem is akarom lebeszélni olvasótársaimat a végigolvasásról,

majd mindenki úgy alakítja ki a véleményét, ahogy akarja. Senkit sem kívánok befolyásolni!

 

Jó kis exkuzálás! Nemde?

 

Legyen mindenkinek Boldog és Hasznos Új Éve ez a babonásoknak nem tetsző számozású év!

Link to comment
Share on other sites

petzolkri

Bizony, elég volt elolvasni így szüneteben a win8 guidét, persze jól jött a többletinfó. Szerintem nagyon jó a decemberi szám. De ezt már véleményeztem, most viszont a januári számra összpontosítok.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...