Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Programot nem lehet kikapcsolni.


Zebulon62

Recommended Posts

Zebulon62

Sziasztok! Azért fordulok hozzátok mert az interneten egyszerüen nem találok megoldást. A következõ történt:Kaptam egy okostelefont /Samsung Omnia II GT-I8000/ Windows Mobile 6.5 op.redszeren müködik.Nekem a szám.gépem Windows7 Ultimate op.rendszer.Nos feltelepítettem az New Pc Studio programot.Elvileg minden jól müködik csak fájl átvitelnél hibaüzenet hogy TODO leáll. Bezáráskor pedig nem akar kikapcsolni olyan mintha lefagyna. Csak feladatkezelõvel tudom eltávolítani a képernyöröl.Hát csak ennyi a probléma mit gondoltok róla? Köszi! 8)

Link to comment
Share on other sites

Garono

Ezeknek a Windows Phone csodáknak nem Zune kell?

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

A New PC Studió már elavult, Kies van helyette, ráadásul már a 2.x-nél tartanak abból is. Használd azt.

A Zune - ha jól tudom-, csak Windows Phone alatt mûködik, Windows Mobile esetén nem.

Link to comment
Share on other sites

Zebulon62

Sziasztok!Használtam vagyis próbáltam a Zune-t és a Kies-t is: Hát mit mondjak nagy ökörség mind a kettõ szerintem.Teljes katasztrófa volt a sikeres telepítés után,mivelhogy vagy a telefont nem találták vagy ha volt kapcsolat akkor valami más miatt nem sikerült fájlt cserélnem vagy a gép fagyott le.Tehát összegezve még az Új Pc Studió müködött a legjobban. 8)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...