Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vélemények a 2012. júniusi lapszámról


hmolnarj

Recommended Posts

hmolnarj

Várjuk a véleményeket, és mindenkit arra bíztatunk, hogy töltse ki a lapban található kérdõívünket! A szerencséseket értékes nyereményekkel díjazzuk :)

 

8) KÉP 8)

Link to comment
Share on other sites

petzolkri

Mintha ez a szám izgalmas lenne, mindenütt érdekes cikk. A kérdőíveket még nem lehet kitölteni az interneten megadott cimen.

Link to comment
Share on other sites

hmolnarj

Utolsó símitásokat végezzük rajta, hamarosan elérhetõ lesz. És kérünk mindenkit, hogy töltse ki, mivel rendkívül fontos az olvasók véleménye

Link to comment
Share on other sites

petzolkri

Rendben, ma sikerült kiolvasni a magazint utazás közben. Úgy látszik aza fsecure kód igénylő se érhető még el. (antivirushaz.hu/pcworld)

Közben kitöltöttem a kérdőívet.

Link to comment
Share on other sites

petzolkri

Határozottan jobb a magazin a főszerkesztő váltás után. Bár a Mac-es rovatot még mindig irtanám kisebbre, és szivesen olvasnék még Egri Imrés féle Ubuntus cikket, vagy más linux cikket is. Linux-suli picit leragadt a gimp-nél, (nem rossz, csak lehene már más vagy többféle alkalmazás bemutatása).

Link to comment
Share on other sites

payskin

Egy hónap múlva hogy fogsz csodálkozni, ha belenézel az impresszumba... :)

Link to comment
Share on other sites

petzolkri

Hm. Kiváncsi lettem. Gondolom titok.

Link to comment
Share on other sites

1933

Igen tisztelt Hölgyek, Urak!

 

Most, ahogy belenéztem a múlthavi Magazinról alkotott véleményeket tükröző oldalra, hát bizony nem sokat tükröz!

 

Azt hittem, hogy forrni fog az internet a sok hozzászólástól, de valahogy nem jött be.

 

Ma jutottam hozzá, hogy megvegyem és elsőre az tűnt fel nekem, hogy a főszerkesztő külseje (legalább is a fotója

szerint) előnytelenül megváltozott! Legalább is szerintem, mert egy nő legyen nőies. Hiába, megöregedett maradi

vagyok, de tudom értékelni a női bájt! A múlthavi kép jobban tetszett!

 

Lehet, hogy a monitorba épített kb. 5 cm átmérőjű két kis hangszóró túlságosan is "mély tónusú", de az első két

.mov kiterjesztésű, videóbeszámoló érthetősége hagy némi kívánni valót. Általános tapasztalatom az, hogy a

beszélők, talán megszokásból, mintha csak magukban morfondíroznának és nem az érdeklődőnek beszélnének.

Néha többször is meg kell hallgatni, hogy megértsem: mit is mondtak? Általános dolog az, hogy sokszor olyan

stílusban adják elő és írják le mondanivalójukat az egyes cikkek szerzői, vagy a bemutatást végzők, hogy aki

nem kel és fekszik naponta a szakmai zsargonnal és rövidítésekkel, illetve egyes eszközök típusszámával, az

nem is tudja azt, hogy éppen milyen eszköz az, amiről szó van. Nem érti? Akkor minek olvas olyan újságot,

vagy néz meg bemutatót, amiben ilyenekről van szó? Netán nem azért, mert szeretne tájékoztatást kapni róla?

Közérthetően! Nem vagyok kezdő a számítástechnika világában, de mivel nem rohanok minden újdonságot

megvenni és a rengeteg új eszköz sem irányította rá a figyelmemet mindarra, amit új a nap alatt, én sem

tudom, hogy egy-egy közismert gyártó milyen új kütyüvel jelent meg a piacon és fogalmam sincs arról, hogy

az adott, említett típus ténylegesen micsoda, hacsak a szövegkörnyezetből, a leírásból, magyarázatból az ki

nem derül.

Nem ártana a gyengébbek kedvéért nevén nevezni az eszközt, vagy kütyüt és akkor teljes lenne az "élvezet"!

Megjegyzem, néha csak úgy elhadarják, mintha az még a csecsemők körében is magától értetődő volna!

Az sem ártana, ha valaki, aki mikrofon elé kerül, az megtanulna tagoltan, érthetően beszélni és nem az orra

alá motyogni! Tisztelet a kivételnek, akinek nem inge, ne vegye magára és ha a barátja jót akar neki az

mondja el neki halkan, hogy csak Ő hallja és megszívlelje!

 

"Egyébként a lap egyre inkább hasonlít egy szépen berendezett, tiszta lakáshoz, ahová szívesen járunk el!"

 

Köszönöm, hogy elolvasták, amit írtam és örülnék, ha kiegészítenék.

 

Ha nem találnám meg a kérdőívet, akkor visszajövök ide és leírom, a gondolataimat, amit minden nap újabb

benyomások érnek és módosítanak.

 

Megtaláltam, kitöltöttem. Nem minden kérdésre lehetett egyértelműen válaszolni, mert vannak más indoko is,

mint amiből választani lehet. Egy külön megjegyzés rovat sem ártott volna és ahol a megszámozott kérdésekre

vonatkozó nem kérdezett választ meg lehetett volna adni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1933

Emberek!

 

Valami baj van?

 

Mióta itt voltam, semmi új se található, mármint vélemények a lapról!

 

Kifogyott?

 

Vagy én vagyok eltévedve?

 

 

??????????????

 

Kitört a nyár?

 

Link to comment
Share on other sites

petzolkri

Áh, magazin kiolvasva. Valóban sok a tennivaló, így nincs idõ irni. Speciel én már várom a következõ számot.

Link to comment
Share on other sites

Dávid Csaba
(1933 @ 2012. június 18. 13:42) 448550[/snapback]

 

Kitört a nyár?

 

Mostanában nem láttam hókotrót, ergo, lehet! ;)

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Utazz el pl. Stelvioba. Az itt van az Olasz-svájci határon. Ott fogsz találni hómarót, sõt ha szerencséd van, még használják is. :)

Link to comment
Share on other sites

Dávid Csaba

Nem azt mondtam, hogy szeretnék látni egy hókotrót, hanem hogy nem láttam mostanában, mert lehet, hogy nyár van. ;)

Link to comment
Share on other sites

petzolkri

Nem is gáz hogy nyár van, de a hõség kemény.

Link to comment
Share on other sites

totya6464

Sziasztok!

Egy Panasonic SD-90 kamerát szerettem volna vásárolni, de sajnos lemaradtam róla. Pedig már minden infót begyûjtöttem és meg is felelt volna az igényeimnek. Sõt Ti is készítettetek egy nagyon jó kis szakértõi tesztet. Mint említettem, mindez már a múlt, ezt a kamerát már nem forgalmazzák ( ha esetleg valaki tud mégis a beszerezhetõségrõl infót, az kérem jelezze).

Szóval az lenne a kérésem, kérdésem, hogy nem lehetne a V-700-as modellrõl (melyet az sd90 utódjának tartanak) is készíteni egy szakértõi tesztet, illetve összehasonlítani a v500-al, vagy valamelyik hasonló kategóriás Sony termékkel? Nagy segítség lenne.

Segítségeteket elõre is köszönöm.

 

 

Link to comment
Share on other sites

hmolnarj

Felírtuk az ötletet, a téma érdekesnek tûnik

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...