Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Minecraft


payskin

Recommended Posts

payskin

Igen, az első fa, amit megpróbáltam kipofozni, mereven ellenállt minden próbálkozásnak. Kicsit jöttem a fény irányába, és ott már sikerült egyet kiütnöm. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
jagdtigger

Hát igen, eddig úgy néz ki stabil 1,3GHz-en is illetve a swap fájl helyett kapott egy swap partíciót az egyik régebbi pendrive-on. Remélem ez lecsökkenti az ilyen kellemetlen szituk gyakoriságát :D .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
payskin

1.12 World of Color töltike! :D

Link to comment
Share on other sites

payskin

Figyu, te vagy az utolsó reményem. A családi szervert lelőttem, a Plastikon csináltak egy új 1.12-es térképet, de egy olyan szar, dögunalom seeddel, hogy ezen biztosan nem fogok játszani, maradt a single player vagy te. :)

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Nem is tudtam hogy kijött egy új verzió... :D (egyetem jobban leköt most, még 23.-áig nem nagyon fogok játszani) Mindjárt megnézem hogyan kell frissíteni a manager-en keresztül.

 

/SZERK

Oké, szerver 1.12. Remélem nem kell a világot újra generálni miatta... Illetve ha vége a vizsga időszaknak keresek valami izmosabb vasat alá.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ok, közben elkezdtem tolni a Plastikon, de majd benézek. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
jagdtigger

Oké, szerver kicserélve. RAM még egy kicsit szűkös mert egyelőre csak egy darab 8GB-os modult tudtam venni...

Link to comment
Share on other sites

payskin

Szóval, az van, hogy a Plastikon 2000x2000-ről felhúztuk 4000x4000-re a mapet, és így már nem annyira dögunalom a világ... De azért majd néha meglátogatlak. :)

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Oké, per pillanat áll a dolog mert valami elég szépet szólt a szobámba. Elég hangos volt de az is lehet hogy csak a tetőablakomon koppant valami. Körbeszimatoltam minden cuccomat de egyiknek se volt az a jellegzetes "kék füst megszökött" szaga. Pont indulás előtt történt így jobb híján az idő hiánya miatt inkább kihúztam mindent.

Edited by jagdtigger
Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Sikerült mindent átnézni de semmi rendelleneset nem találtam... Már csak az a kérdés hogy akkor mégis mi a lekvár szólt akkorát? he.gif (Plusz úgy néz ki a debian valamiért nem csipázza a konfigot, szeret lefagyni[és nem a gép hibája, 24 órán át ment rajta a p95 és simán bírta]).

Edited by jagdtigger
Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

https://ipon.hu/hir/...os_jatek/41716/

 

Az első és legfontosabb, hogy a frissítéstől kezdve az online multiplayerhez mindenképpen be kell jelentkeznünk az Xbox Live rendszerébe.

 

 

:facepalm::cenzúra:

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ez minket nem érint, ne dühöngj rajta. :D Cserébe közösen játszani sem fogunk tudni a többi Minecrafttal.

 

A javás mindig külön tészta, Szent Grál, remélem, még jó ideig nem nyúlnak hozzá. Az összes többi (PC, Xbox, Pocket Edition stb.) ugyanazon a kódalapon van, ott lehet ilyen "mókákat" csinálni.

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Hát nagyon remélem mert nekem ez úgy hangzik hogy abba is bele fognak kontárkodni... (Szerveren még mindig dolgozom, a fagyások megszűntek de most meg a hálózati kártya illesztője nem akar "települni". Lehet dobnom kéne a debiant egyelőre :/ .)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ó, ne aggódj, amúgy sem tudok játszani. Elindítom a Minecraftot, 2 perc után lekapcsol a Thinkpad. A térdemre vett jégzselével hűtöm. Itt tartunk. 2017.

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Ó, ne aggódj, amúgy sem tudok játszani. Elindítom a Minecraftot, 2 perc után lekapcsol a Thinkpad. A térdemre vett jégzselével hűtöm. Itt tartunk. 2017.

Már korábban is írtam, szedd szét pucold ki és cseréld ki a pasztát meg a hővezető "lapot"(nem tudom mi a hivatalos magyar neve) ha van... Nekem is a Dell-nek mindig szólt a ventije, ezeket megcsináltam és azóta jobban bírja a strapát.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
jagdtigger

Minecraft de mégse Minecraft... :lol:

 

Elvileg most már a szerver stabil...

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
payskin
On 6/7/2017 at 5:27 PM, payskin said:

1.12 World of Color töltike! :D

Dzsízösz, több mint egy évet tököltek az 1.13-mal. Nem tudom, lesz-e Plastik. A fórumot lelőtték, a map látható az idő is telik, de bejelentkezni hetek óta nem tudok... :(

---
Beszéltem velük, lesz.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...