Jump to content
GSForum - Segélyvonal

X4host


H_Kikiur

Recommended Posts

H_Kikiur

Sziasztok.

Egy'probléma' miatt regisztráltam be, de nem találtam témát hozzá.

Csináltam egy adott ingyenes tárhelyet az x4host szolgáltatónál, amire a honlapomat alapszinten építettem fel.

Nos, mostmár megvan vásárolva a ww.hu-s domain, és sikerrel át is vittem mindent...viszont...ftp-n keresztül hiába töröltem ki mindent az x4host-os tárhelyem mappájából, még mindig beindexeli a gugli és kidobja elõ oldalra találatnak...igaz az oldal maga már nem jön be, hanem a szolgáltató egy reklámja...

Hogy lehetne ténylegesen kitörölni ezt a regisztrált ingyenes domaint a Föld színérõl :D ?

Nem szeretném, ha saját magamnak csinálnék konkurenciát azzal, hogy az újított, szebb, használhatóbb oldalam nem tud megjelenni, mert az ingyenes tárhely hamarabb lesz beindexelve.

Valaki tudna segíteni?

Link to comment
Share on other sites

H_Kikiur

A webmestereszközökben már kitöröltem ezt a honlapot.

Valahogy a domain-t kéne töröltetni...érdemes lenne írnom egy email-t a tárhelyszolgáltatónak, segítenének szépen vajon?

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

A szolgáltató nem sok mindent tud kezdeni a google rangsorolásával. Ezt a google-vel kéne egyeztetni, de kb. 1 hónapon belül úgyis automatikusan törlõdik, ha a domain is törölve van. Ezt az x4Host-on biztos meg tudod tenni.

Link to comment
Share on other sites

payskin

A webmaster toolsban nem kitörölni kellett volna, hanem bejelölni, hogy költöztél. A régi oldalon meg nem mindent letörölni, hanem berakni egy sima átirányítást, hogy mindent hajítson az új címre 301-es HTTP error code-dal. Aztán ha a sok 301-től már mindenki átszokott az új címre, akkor megszüntetni a régi szervert/címet stb.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...